BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Burek trejd

http://www.seebiz.eu/albanci-bi-bujanovac-i-medvedu-u-zamenu-za-sever-kosova/ar-2085/

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)



ajde vi meni recite zasto mislite da INGRA nece jos pasti?. Kad jednom krene dolje tko zna gdje ce joj biti kraj.

Ima više razloga

Razlog prvi : trejder se danas preforsirao ili bolje rečeno precjenio. Danas je malo malih dioničara prodalo dionice od protrgovanih 67300, najviše ih je ista osoba tresla po bidu i u prvim redovima aska s ciljem da kupi jeftinije, ali cilj je bio 12,0X, a ne otpor na 12,50 i tu je popuhio, ostao bez dionica ! Međutim najmanje pola od toga je izgubio danas na niskim razinama.

Razlog drugi : cijena Ingre je već prenisko, toliko nisko da svako daljnje spuštanje nema smisla pa čak ni za trejdere. Ingra na 10, 5 ili 0.50 KN/dionica je cijena koja neće imati potporu, čudno niti da je danas imala. Pravu potpuru Ingra može očekivati tek iznad 20 Kuna pa i 30 Kuna pogotovo, ali sve ispod toga biti će sve manje kupaca i to povijest jasno potvrđuje. Najmanji prometi volumena dionica na najnižim cijenama, te na najvećim cijenama i najveći prometi.

Razlog treći : Mnogi od nas su se već oženili za Ingru, nema prodaje, ali ni dokupa . Mali je njih koji na ovim cijenama prodaju, ali još manje koji dokupljuju jer se nadaju još nižem i tako nema kraja niti izlaska iz Ingre, samo se vrtimo u krug.

Razlog četiri : TA ili tehnička analiza već danima vrišti da je promjena trenda na snazi ili rast dionice, ali netko prkosi sili gravitacije, a graf je sve apstraktniji . Zbog Ingre će možda i tehnička analiza doživjeti, po prvi puta, svoju revoluciju.

[/b]Razlog peti : Zato jer ću nadalje i ja biti potpora !

Usporedbe u poravnjanju ;

IGH od 1750 = Ingra od 50,00 Kuna ( IGH skuplji 4 puta od Ingre )
DLKV od 244 = Ingra od 51,47 Kuna ( DLKV skuplji 4 puta od Ingre )
VDKT od 247 = Ingra od 23,30 Kuna ( VDKT skuplji 2 puta od Ingre )
THNK od 1240 = Ingra od 40,31 Kuna ( THNK skuplja 3 puta od Ingre )
LCDS od 16,71 = Ingra od 215 Kuna ( LCDS skuplji 17 puta od Ingre )
ATGR od 780 = Ingra od 362 Kune ( ATGR skuplji 29 puta od Ingre )

Ako gledamo samo građevinare, a ako još znamo da IGH i VDKT nisu ništa bolji već i gori od ingre po fundamentima, a Ingri uzmemo prosijek od 3 puta jefinije onda ispada da je sada fer cijena oko 40 Kuna.
[/quote]

Pazite šta je ovaj druker pisao 90 stranica unazad. Jadno Loris, jadno….sa 40 na nula kuna po tvojoj računici.
Molim te se ne brukaj vise na ovom forumu, nestani u vidu magle. Hvala

Hrvatska puška ak 47 m70 na internetu ,međutim jučer sam tek vidio da je rječ o bosanskoj pušci na dnevniku Federalne koja se prodavala preko firme u ZG ,,,,,,,,,evo toliko moderatorica mi nepušta postove ode u gljive ,,,,oprez amaterima ,,,naime aktualne su Đurđevke i Lisičarke i da znate po zakonu RH smijete ubrati samo 2kg gljiva za osobne potrebe što se tiče šuma,pozdrav [sad]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Premješteno iz teme: HT (Hrvatski Telekom d.d.)




"nije nužan žiro račun" – http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:2:3189629799602776::::P2_SEC_CODE,P2_PROCESS,P2_PROCESS_VALUE:F1OOTM,10,1212

to mi je drago čuti, jer sam baš danas mislio otvoriti žirac i proslijediti ga SKDD-u

[/quote]

Predivno… baš su nam fino stjerali… sad kad su svi pootvarali žiro račune, poplaćali naknade, izrade kartica… sad odjednom ne treba žiro… bravo država… [thumbsup] jadnim bankama treba donirati još malo para… njima je potrebnije…
[/quote]

O ćemu vi to kolega pišete?
Kako su to banke zaradile?
Ne postoji naknada za vođenje žiro računa.

Što se tiče toga da su bankama potrebne pare, tu se slažem.
Naravno da su bankama potrebne pare, kome drugome nego njima?
Na kvalitetnom financijskom sustavu počiva svaka zdrava ekonomija.
Sve vas koji lamentirate o bankama treba uputiti u osnove ekonomije + malu školu o počecima bankarskog sustava u hrvata do dolaska stranih bankarskih institucija ( Glumina banka, Ilirija banka, Dubnrovačka banka i sl. )

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: HT (Hrvatski Telekom d.d.)

O ćemu vi to kolega pišete?
Kako su to banke zaradile?
Ne postoji naknada za vođenje žiro računa.

mjesečno 5 kn. izvršava se automatski prijeboj s tekućeg.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Premješteno iz teme: HT (Hrvatski Telekom d.d.)

@ djia14164

Ok, sad vidim da neke banke zaračunavaju tu naknadu.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: HT (Hrvatski Telekom d.d.)

O ćemu vi to kolega pišete?
Kako su to banke zaradile?
Ne postoji naknada za vođenje žiro računa.

Plavi, da li vi to zekate?
Prvo, Zaba za otvaranje žira uzima 5 kn, onda ima naknadu za promet ostvaren po žiru, bla bla
Da nemam paket i meni bi bilo.

Čitavo ovo s… je zbog poreznih uprava, koje bi na tacni (ekranu), sve podatke.
Promet tekućeg računa nije vidljiv poreznjacima, a promet ž-r- i te kako.
Naravno, tu su u pitanju i ovrhe po računima itd.
Gotovina je fuj, jer ga poreznjak iz fotelje ne može vidjeti.

Kaže Kosorica – okrenuli smo trend u svoju korist. Pa i jesu. 50% proizvodnih obrta u Varaždinskoj županiji blokirano, oni koji još imaju volje raditi.
Oko 4000 firmi ide u skraćeni stećaj jer nemaju zaposlenika, a imaju dugova. Pripremeljeno oko 700 tvrtki koje će vjerojatno u stećaj.
Lijepo brisanje sr…

To se zove provođenje fiskalne discipline.

Pozdrav

Premješteno iz teme: SLDM (Slobodna Dalmacija d.d.)

server zeza pa ne znam jesam li obrisan ili …. jer razloga za brisanje i nema…

***********

hahaha, bio sam siguran da će sam sebi prirediti stupicu i naravno da je ulovljen već u istom danu.

evo što se dogodilo!

jutros sam pročitao na onom drugom forumu kako se master obratio haab u klagenfurt pismom na njemačkom. zna on nešto sitno njemačkog ali napisati pismo baš i ne, a posebno ne poslovno pismo s naglaskom na pravo i financije. budimo realni, to rijetko tko može.

ali onda mu vrag nije dao mira pa se pohvalio da je:

meister, 03.05.2011. u 16:14
neki dan su me zvali radi pojašnjenja, razgovor je trajao dugo, oko pola sata

hahaha, pola sata razgovarao na njemačkom o pravnoj/ekonomskoj temi. hahaha! (op. niti engleski mu nije bolji)

i onda VELIKI FINALE! pita ga jedan član: Može prijevod?

i stavi on ovaj prijevod!!!

meister, 03.05.2011. u 16:14
Predmet: PARNICA NA TRGOVAČKOM SUDU U ZAGREBU protiv EPH i SLOBODNA
DALMACIJA

Vrlo poštovana gospodo,

slobodni smo izvjesiti poštovanu Hypo Alpe-Adria-Bank International AG da smo pred Trgovačkim sudom u Zagrebu inicirali dvije parnice radi između ostalog naknade štete protiv Europapress Holding doo Zagreb i Slobodna Dalmacija d.d. Split tužbe koje dostavljamo u prilogu ovome dopisu.

Kao bitno navodimo činjenicu da se jedna od parnica tiče i prema našem mišljenju nezakonito provedene uknjižbe založnog prava nad imovinom Slobodne Dalmacije d.d. Split u korist Unicredbank Austria AG Wien, za kredite koje su odobreni Europapress Holding d.o.o. Zagreb, a na koja nismo našli kao proknjiženu u financijskom izvješću Europapress Holding d.o.o. Zagreb za 2008 godine

Kako je održano prvo ročište u predmetu P-4555/09 na Trgovčakom sudu u Zagrebu, a obzirom na naša saznanja o nedavno vođenim razgovorima sa vašim klijentima, smatrali smo poslovno korektnim uputiti poštovanoj Banci ovu obavijest o saznanjima koje imamo obzirom ukupna šteta koju potražujemo sudskim putem trenutno iznosi cca 7 mil EUR.

Za sve daljnje informacije stojimo na raspolaganju

Sa osobitim poštovanjem

hahaha, sam sebe je preveo s google translate, hahahaha

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


– DLKV
– DDJH
– KORF
+ TISK

PS Gledajući ovu temu, steko sam dojam da jedino ja tu nešto malo tržim i objavljujem, da tema ne ode na 15 stranu…
..uskoro ću se i ja solidarizirat

[cry]


PA kad ste vi kolega nepogrešivi u investiranju(htjedoh reć u pisanju)
vi uvijek zaradjujete…. [lol]
btw + blje

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

bond777,

ipak sam nešto naučio u gotovo 15 god na TK, dovoljno se i gubilo 2008, a kadkad berete plodove, znate znanje je onda znanje kad ga kapitaliziraš ili se njime okoristiš.

Ponekad – kao u prvom gornjem postu napišem i trženu cijenu zbog vjerodostojnosti i rep. nika.

Uostalom, kad napišem da sam K/P neku dionicu uvjek ne zarađujem ima tu i minusa al u konačnici je pozitiva, što želim svim forumašima i forumašicama.

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Gdje je ove godine bio najskuplji doček Nove godine?
U Remetincu.
Nisi mogao ući bez 6-7 milijuna eura na računu.

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)



Sram Vas i stid bilo.. dok ja pripremam teren za istovar građe Vi se gostite…NEKA.. a sada "Put putuje moj jaran, putujem i ja " Koja je lijepa budućnost pred nama, neki pojma nemaju o tome. Jučer sam rekao da neću pisati do 13,5x, ma ne mogu odoliti ovoj ljepoti…..Crumi… di si prijatelju !!
LP svim Validašima !! [angry]

Prijatelju, šta kažu "crtkarije"…..koliko još moram toga kupiti?
[/quote]
SVE prijatelju, SVE. Samo kako češ se izuti s tolikom lovom, ima da srušiš na taj dan D, cijelu burzu. Ima da pregore sve žarulje, ama baš kao kad A.Hebranga priključe na detektor laži !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!

New Report

Close