BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


…no,pa dobro,kad stiže taj avion iz Kine?

…jel odbor za doček spreman? [cool]

…mislim ono i poslovni i politički? [rolleyes]

supruga mu je viđena danas kako kupuje rižu pa vjerojatno dovodi novopečenog kuma iz Kine! [pray]


Najjača je izjava da se mi nemožemo suočiti s svojom povješću. Ja se nemogu suočiti s našom povjesti nakon Oluje i to sa izdajničkim i kriminalnim političarima. Ako smo ikada bili pravi to je bilo za vrijeme Oluje. Više vrijedi nokat Franje Tuđmana nego sva plejada izdajnika i kleptomana slijeva i sdesna poslije!

znaci bili smo pravi 3 dana.

GORČINA I JAD INVESTITORA….

Pogledavši nekoliko komentara investitora koji su profesionalno ovdje , i koji imaju znanja, kako
sami kažu, vidljivo je da su prepuni gorčine, jada i bezobrazluka.
Informacije tumače po svom raspoloženju..ismijavaju druge invetitore, hvataju se za primjedbe i
stvaraju veću psihozu na tržištu, od stvarne.
No,to im je i posao. Žive od burze, cijeli dan su na monitorima i stalnom isčekivanju nekih promjena
i analiziraju sve što se događa sa svakom dionicom, svakim portfeljem, svakim čitateljem i sudionikom
foruma pa se čak i drsko raspituju o stanju portfelja pojedinaca na manipulatorski način i bez poštivanja prava na diskreciju, a onda prateći forum, podjebavaju pošten narod
i iživljavaju se koliko god je to moguće.
Čujem da propadaju brokerske kuće. Neke izvlače i pripajaju drugima. Osobno želim- da opstanu
samo profesionalci, pošteni i korektni investitori i moderne brokerske kuće- koje
mirno , kvalitetno i korektno rade sa klijentima.
A sva OSTALA BANDA , koja sebe naziva invetitorima, i drznula se vrijeđati klijente , komentarima
utjecati na mišljenje, raspoloženje i ODLUKE investitora na prodaju ili kupnju – NEK ODHEBE PO KRATKOM POSTUPKU U STEČAJ !

Svakom normalnom investitoru želim svako dobro.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

OVO JE PRAVI RATNIK, DUHOM HEROJ

"Jebeš krizu, život nema reprizu "

http://www.jutarnji.hr/satnik-marko-pavkovic-i-profesorica-bernardina-petrovic–nesereca-u-zagrebu-promijenila-im-zivot-i-zauvijek-ih-spojila/940393/

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

lijep pozdrav,
ne vidim neku posebnu temu gdje bi moga postaviti svoje pitanje pa ću evo ovdje. Nadam se da će se nać netko tko mi zna odgovoriti.
Triba bi dobit nešto dividende sad od HT-a, a prema izmjenama i dopunama Zakona o porezu na dohodak (Nar.nov. br. 80. od 28. lipnja 2010.), dividenda se treba isplaćivati na žiro račun dioničara odnosno člana društva.
Problem je u tome šta ja iman i žiro i tekući račun i kako sam davno ostavlja te podatke ne sjećam se koji mi je račun prijavljen za isplatu dividende.
Na koji način to mogu provjeriti i jesu li se možda slale nekakve obajesti na kućnu adresu onima koji nemaju prijavljen žiro račun za isplatu dividende. Ako se ništa ne učini a nema se prijavljen žiro račun hoće li dividenda bit isplaćena na neki drugi način ili?

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Kolega split1985 morate prijaviti žiro račun.
Sve vam piše ovde: http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:10:1957171060169485
(imate nekoliko obavjesti u dijelu VAŽNO)

Pozdrav!

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?

Ekipa jeste li primjetili koga nema????
Da, da nema šefa, nije da mi fali, ali čovjeka veseli [thumbsup] [thumbsup]
I to nije sve… NEMA NI MIAMI…još sam sam sebe pitao što sam tako sretan ovih dana [thumbsup] [kiss] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

16:00, svo pisanje na forumu prestaje. Ekipa odlazi sa posla u obližnjoj kući za trgovanje vrijednosnim papirima.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

16:35 prvi zaposlenici obližnje kuće za trgovanje vrijednosnim papirima dolaze kući na zasluženi odmor i odlučuju se opustiti uz ugodno ćaskanje na forumu.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

BIN LADEN napokon slobodan .

Današnja kazališna predstva amerikanaca za svijet dobar dio svijeta je progutao, ali dogovor Obama-Bin Laden saznati ćemo tek za 30-50 -ak godina.

Međutim ova predstava amerima otvara puno veću trgovačku i proizvođačku aktivnost u naoružanju.

Dobar biznis, i crkvu su nadmašili !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Premješteno iz teme: TNSA (Transadria d.d.)


Ja se nadam da je ekipica udarnički radila za 1.maj i da je konačno odlučila izaći sa poslovnim rezultatima za prvi kvartal, a ukoliko su bili i na porciji prvomajskog pasulja, onda možemo očekivati izvješća i za za 2010.godinu. Živio 1.maj, praznik rada [smiley]

Eto ga vraže, ekipa radi. U petak je u punom sastavu, u svom prepoznatljivom crnom stilingu i sa crnom oktanskom flotilom viđena kako hara po Šibeniku. Ostalo prepuštam maštovitosti forumaša. [smiley]

Premješteno iz teme: TNSA (Transadria d.d.)

Kolega Dionis,
da li je s njima bio i šaner pistola? Iz jednog od Vaših prethodnih postova shvatio sam da su mu strukture dale još jedno kodno ime: VIOLA. Dakle, njegovo puno kodno ime je:
ŠANER PISTOLA – VIOLA ?
Kao što vidite, umjesto analize financ. izvještaja, kojih nema, bavim se ad hoc analizom kadrovske vertikale Transadrije.

New Report

Close