BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Treba nam EU?

Srbi sada misle, da nećemo slaviti Dan svoje nezavisnosti, no, kao potpuno politički indiferentan
građanin, nakon ovake PORUKE IZ EUROPSKE UNIJE, nisam ostala ravnodušna i smatram je nepravednom,
preoštrom i usmjerenom na pogrešne ljude.
Dok je MILOŠEVIĆ, bio na vlasti , prije bombardiranja NATO- snaga, često puta bila sam u BEOGRADU
poslovno, i zajedno s njima sjedila na terasi, ko fol, bezbrižno, dok su iznad poslovnih centara, gdje su
najljepše terase za lkratke sastanke, nadlijetali zrakoplovi, prije VAZDUŠNIH OPASNOSTI..
Pod izolacijom, rekli su mi, da im ništa ne nedostaje, i da su kao skromni ljudi, već navikli, na raznu
torturu i sankcije, a najgora im je bila, to što iz vlastite zemlje, bez viza, nisu smjeli gotovo nigdje…
Cijene hrane, goriva koje im je stizalo iz Rusije i kojekuda..bile su niske, kao i cjelokupna
infrastruktura, stil istog onog balkanskog života, kojeg smo se mi i Slovenci, odavno s gnjušanjem
odrekli…
Pitajte ih danas, kako im je …. I što ta ista EUROPA, postavlja kao uvjete za suradnju, i njihov
ekonomski preobražaj?
Da smo pametniji i snažniji , pričekali bi s ulaskom u EUROPSKU UNIJU…postavili svoje resurse
na prave vrijednosti i kao ekološki čista regija, turizmom i ekologijom pridodali svoj značaj
ovom dijelu REGIJE..

Eh, da ……iako nisam nikad OD OVE GODINE ĆU SLAVITI DAN NEZAVISNOSTI HRVATSKE.. !
i ne želim Kosoricu sa Predsjednicu. Jedino što želim od Europe je, da nas ostavi na miru sa
predrasudama, da smo neciviliziran narod -KRIV ZA TRAGEDIJU …. Srbi su napali
Hrvatsku, i to jedina istina o ratu, a oslobođenje KNINA,običnog hrvatskog grada, je najnormalnija patnja srpskog naroda, kao i tragedija VUKOVARA, do jučer običnog hrvatskog grada gdje su patili jednako nevini
civili….
Gdje su Vam sad ti filmovi na televiziji, da podsjetimo današnje europske političare- kako
je započeo RAT NA BALKANU?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

sada gospodo i gospođe ljepo na trgove u 12.oo na skup podrške

pepe7


sada gospodo i gospođe ljepo na trgove u 12.oo na skup podrške

Malo mi je daleko ali bih rado došao,nama nije trebala EU da se pošteno radilo
a sada samo o tome trube jer ništa drugo ne znaju.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Na vješalima. Suha kako prut.
Na uzničkome zidu. Zidu srama,

Pod njome crna zločinačka jama,
Ubistva mjesto. tamno kao blud.

Ja vidjeh negdje ladanjski taj skut,
Jer takvo lice ima moja mama,
A slične oči neka krasna dama:
Na lijepo mjesto zaveo me put!

I mjesto nje u kobnu rupu skočih,
I krvavim si njenim znojem smočih
Moj drski obraz kao suzama.

Jer Hrvatsku mi moju objesiše,
Ko lopova, dok njeno ime briše,
Za volju ne znam kome, žbir u uzama
!

MATOŠ (1909)

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Neka nam svima primjer budu naši GENERALI, ono što su za Hrvatsku dali i još daju.

Na to niti jednu minutu našega života ne smijemo zaboraviti, jer mi Hrvati patimo od prebrzog zaboravljanja najvažnijih stvari, a hrane nas s od nekoga naručenom jeftinom i otrovnom hranom.

Bog i Hrvati!

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?

Konačno smo dobili praznik koji će svi slaviti u inat drugima…
A meni se živo j… što tamo tri oronula starca misle o našoj veličanstvenoj pobijedi nad primitvnom i zloćinački organiziranom skupinom Srba koji su mislili preko ponosnih Hrvata do svoje imaginarne države!
ŽIVILI NAŠI GENERALI… ŽIVIO POBIJEDNIČKI DOMOVINSKI RAT!!!!!
[cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [angry]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Dionica Vlada-R-H mislim da ide prema dolje.
Ali ne znam je li gorčina veća prema njima ili prema ovim režiserima iz EU koji nas navode kao marionete.

Točan odgovor je...

Sve hrvatske vlade su odgovorne za ovaj debakl,kako unutarnje tako i vanjske politike.
Činjenica da su sve ove godine političari mislili o sebi i svojima,nisu željeli vidjeti ništa više od onoga što ih se tiće. Sada dosta stvari dolazi na naplatu,pa tko preživi pričat će.
I dalje nestrpljivo očekujem izjavu g.Šeksa i g.Mesića!

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'


Žalosno da ne može žalosnije. Osobno nisam očekiva drugačiju presudu jer sam od početka svjestan da je ovo politički sud, a ne sud pravde kako ga zovu. Nažalost, čemu se čuditi Englezima, Francuzima, nizozemcima kad je većina naših političara gora od njih. Nisu nas prodali za ulazak u EU, već su nas dali besplatno, kao poklon.Naše Generale, državu, nas branitelje, hrvatski narod, našu povjest, sadašnjost i budućnost. Pa dokle ta ulizivanja? Čini mi se da još nismo ni svijesni što poslije ovoga može slijediti:
– ukidanje proslave Dana pobjede
– povrat imovine Srbima
– kontratužba Srbije na Haškom sudu za genocid…

Dali ću ja osobno budući da sam branitelj dragovoljac koji je proveo 17 godina u "Zločinačkoj organizaciji"i ostali branitelji moći živjeti u ovoj državi ako nedaj Bože uđemo u EU?

Dali će ikada doći dan kad ćemo jednom reći "Dosta je, Ne može, To je naše "
Dali ćemo ikada početi cijeniti naše žrtve, našu slobodu, našu povjest.

Prije par dana pročitao sam jedan članak koji sam prokomentirao riječima " Bože da mi je ovakvo nešto doživjeti u Hrvatskoj znao bi zašto su ljudi izginuli, zašto su ljudi ranjeni, zašto sam ja izgubio svoje zdravlje, vidim da je to vrijedilo"

Ovako se cijeni svoja povjest
http://www.index.hr/sport/clanak/maccabi-odbija-igrati-finale-eurolige-zbog-izraelskog-spomendana/545274.aspx

Pozdrav Generalima koji su ostali u Međunarodnom Hramu nepravde, i dalje smo uz Vas. Zapovijedali ste mi do 1995. a ako triba opet ću provoditi Vaše zapovijedi, ma kakve bile

Za kraj, ako je akcija oluja bila Zločinački pothvat, ponosan sam što sam bio dio tog zločinačko​g pothvata


upravo sam i na to ciljao kolega…
ovo je sada najbitnije…

– kontratužba Srbije na Haškom sudu za genocid…

jer oni su sada spasavali svoj narod od hrvatskog gonocida u kninu…
" TO JE NAJLUDJE " i upravo zato da ova vlada ima imalo morala odavno bi otisla

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Možda bi Vladi sada bilo najpametnije da ;

1. Uvede novi krizni i državnički porez
2. Poskupi naftne derivate
3. Uvede trošarinu na PDV

a sve kako bi nam skrenula pažnju od Gotovine ?

Evo Premijerka i sama je danas rekla ; sve smo napravili što je bilo u našoj pravnoj moći !

kako pravni put i ugovorni aranžmani s EU i Hagom ne predviđaju bilo kakvu moguću aktivnost naše Vlade već puko izvršenje njihovih želja i naredbi bez pitanja zašto, Premijerka je priznala da nisu ništa napravili .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

" karv…..ta slana kmetska karv………"-nekad a i sad.Zrinski, Frankopan…….povijest se ponavlja.
A od pamtivijeka čuvamo guzice takozvanoj europi.Da je bilo u kojoj bitki u prošlosti dalekoj i bliskoj,gdje bi bila ta europa.
Ja ne želim u europu,ja želim moju HRVATSKU I MOJE GENERALE SLOBODNU I SLOBODNE.
Za domovinu spremni,

peyo

Nijemce je uvijek mučilo naslijeđe NACIZMA….a što smo mi ostavili djeci…ZLOČINAČKU ORGANIZACIJU,
na kojoj počiva nova Hrvatska??? Kako mogu Nijemci glupo rezonirati….i govoriti da je to sad napokon riješeno, i da smo mi neosvješteni …..i da ćemo sve to lijepo pomesti pod tepih i ući u EU….?
Bila sam u Berlinu nakon rušenja zida..dan danas imaju svi skupa problema.. zašto nam lažu stalno i doživljavaju retardiranim narodom..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close