BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je prava prilika da Jadranka KOsor da neopozivu ostavku i donekle pokaže moralnost !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

POZDRAV GENERALI

[cry]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Ovo je prava prilika da Jadranka KOsor da neopozivu ostavku i donekle pokaže moralnost !

Kako će pokazati moralnost kad je nema? [undecid]


Ovo je prava prilika da Jadranka KOsor da neopozivu ostavku i donekle pokaže moralnost !


kompletna vlada bi trebala jer samo sljepac bi ostao nakon ovog na vlasti….
ili LOPOV.
Neka si nose jos malo ovog obraza sto im je ostalo…

kao sto sam ranije rekao….krece i ono najgore

http://www.vecernji.hr/vijesti/reakcije-srbije-presuda-generalima-ide-dva-smjera-clanak-276893
ukratko….

caccone, 15.04.2011. u 18:41
– Ako presuda bude osuđujuća, odnosno ako se preuzme tekst iz optužnice u kojem stoji da je napravljeno etničko čišćenje Srba iz Krajine, kroz udruženi zločinački pothvat, na čijem je čelu bio tadašnji predsjednik Hrvatske Frano Tuđman, a ova trojica su samo članovi tog udruženja, onda ona ide u dva smjera. Jedan smjer je prema generalima i njihovim obiteljima. Oni će osobno izdržavati i osjećati posljedice te kazne.

Presuda ide i u drugom smjeru – prema hrvatskoj državi i njenom ustrojstvu upravo zbog konstrukcije o udruženom zločinačkom djelovanju. To znači da je planski, smišljeno, dogovoreno, kako se i kaže u optužnici, da se očisti Krajina od Srba i da se za sva vremena riješi srpsko pitanje u Hrvatskoj, rekao je Štrbac.

i dalje…

caccone, 15.04.2011. u 18:41
– Daleko važnije od same visine kazne je poruka i priznanje suda zahtjevu Haaškog tužiteljstva koji konstatira kako se zaista dogodilo etničko čišćenje, da su Srbi svjesno protjerani i da je to bio dobro organiziran plan – rekao je Homen i ocijenio da će presuda baciti potpuno drugu sliku na događaje iz 90-ih, "i što je najvažnije na ulogu srpskog naroda u tim događajima".

– Puno važnije od bilo koje kazne jest da je konstatirano kako su krivi za onaj zločin, za koji smo svi znali, a to je etničko čišćenje i protjerivanje srpskog naroda – istaknuo je Homen.

nakraju dragi moji koji citate ovo…a i ako ima branitelja i vama treba rec….
ispast ce da su Srbi usli u RH da spese svoje ljude , a ne da pokore i zauzmu teritorij…

znate sto to znaci….
samo korak do njihove tuzbe protiv RH za genocid i naknadu stete iz cega RH kao zrtva u agresora….

Hvala vladi HDZ i svoj gamadi u politici koji su krojili i koji kroje nasu EU politiku…
a mi pod svaku cijenu zelimo u EU…
dragi moji oni nas zele samo zbog obale….a dok vam to postane jasno bit ce prekasno….
bit cemo robovi 21 stoljeca…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Kao i moji generali-Kriv sam i ponosan ŠTA SAM HRVAT.
Rođenog bi oca prodali svi,sve i jedna stranka,nikakve razlike među njima nema.Oni nisu Hrvati.
Danas Hrvati koji su u grobu za našu HRVATSKU,okreću,i neće se prestat okretati dok je god ovakve pravice.A ja evo sa svojom obitelji idem na groblje pod križ zapaliti sviječe,i izmoliti Oče naš za sve poginule,i oni koji su živi bolje da smo i mi otišli nego doživjeti ovakvu sramotu.
Imao sam nepunih 18,kad sam se dobrovoljno prijavio u ZBOR NARODNE GARDE.

peyo

Ja ne idem u TAKVU EUROPSKU UNIJU – gdje su građani , koji su branili svoj dom- dio
zločinačke organizacije. Glas- protiv ulaska u EUROPSKU UNIJU- definitivno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ja ne idem u TAKVU EUROPSKU UNIJU – gdje su građani , koji su branili svoj dom- dio
zločinačke organizacije. Glas- protiv ulaska u EUROPSKU UNIJU- definitivno.

apsolutno podržavam , ni ja ni moja obitelj nećemo dati glas za EU !!!!!!!!!!!!!!!

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...

Zašto svijet pizdi zbog starog Hrvatskog pozdrava-Za dom-spremni.Ta je uzrečica nastala još za vrijeme Turaka.Zašto se zbog toga poziva na holokaust koji definitivno nije bio ljudski.Ali Nijemci su danas cijenjeni ljudi,i dapače puno su nam pomogli.Zar je sramota reći Za domovinu spreman sam umrijeti.Za domovinu koju smo imali ,ali nikad nije bila naša,samostalna.A danas smo u toj mlladoj,prekrasnoj našoj domovini agresori.Agresori jer smo ju branili i stvarali.Ja sam ponosan šta sam bio dio te povijesne činjenice koju mogu opovrgavati svi,ali ne mogu nam ništa.Hrvatska postoji,moj sin je ime dobio po pokojnom djedu kojeg je srpski snajperist ubio hicem u glavu 1991,na prvoj crti obrane.Moj sin je Josip,staro Hrvatsko katoličko ime,i ja ga učim da ne mrzi nikoga ,ali da nikad ne zaboravi da je HRVAT.A ja ako treba opet ću pušku u ruke i opet u mrak,u rov,spreman da ubijem ili budem ubijen.
I uvijek ću reći-Za domovinu spremni.

peyo

Koliko slučajnosti zadnjih dana i mjeseci. Kud baš presuda par mjeseci prije odluke o EU?
Prekjučer u RH britanski MINISTAR PRAVOSUĐA?! A oni glavni kočničari Hrvatske u pristupanju EU!!!
Od kud on baš dolazi dan-dva prije presude.
Ma ljudi moji sve je jasno ko dan. Presuda bi uvijek bila ovakva. Može se Jaca postavit na trepavice kolko oće, možemo sad pljuvat sami po sebi i upirati prstom u svoje i tražiti krivca. Možemo se sad pjeniti koliko hoćemo, kukati, posipati pepelom i razdirati košulje. TO UPRAVO i žele da radimo i da napravimo još nekoliko gluposti! Presuda je donesena ranije i nemojte biti naivni. General Lošo Domazet je sve ovo već rekao prije par godina a onda je bio proglašen glavnim teoretičarem urota. A gle sad, čovjek je u pravu, kao i još nekoliko dežurnih pesimista i nikome ništa. Možda se zaboravi. Ovo je samo još jedno testiranje nas Hrvata koliko nam je dubok čmar i koliko još možemo niže pasti. Srbija je miljenica V.B. i Francuske i to je tako. Mi smo uvijek čuvali leđa Fritzu, a Srbi se ulizivali njima. Ovo je tek prvo poluvrijeme, igramo sa 8 igrača, al nije gotovo dok nije gotovo. GENERALI DRŽ TE SE!!!

Žalosno da ne može žalosnije. Osobno nisam očekiva drugačiju presudu jer sam od početka svjestan da je ovo politički sud, a ne sud pravde kako ga zovu. Nažalost, čemu se čuditi Englezima, Francuzima, nizozemcima kad je većina naših političara gora od njih. Nisu nas prodali za ulazak u EU, već su nas dali besplatno, kao poklon.Naše Generale, državu, nas branitelje, hrvatski narod, našu povjest, sadašnjost i budućnost. Pa dokle ta ulizivanja? Čini mi se da još nismo ni svijesni što poslije ovoga može slijediti:
– ukidanje proslave Dana pobjede
– povrat imovine Srbima
– kontratužba Srbije na Haškom sudu za genocid…

Dali ću ja osobno budući da sam branitelj dragovoljac koji je proveo 17 godina u "Zločinačkoj organizaciji"i ostali branitelji moći živjeti u ovoj državi ako nedaj Bože uđemo u EU?

Dali će ikada doći dan kad ćemo jednom reći "Dosta je, Ne može, To je naše "
Dali ćemo ikada početi cijeniti naše žrtve, našu slobodu, našu povjest.

Prije par dana pročitao sam jedan članak koji sam prokomentirao riječima " Bože da mi je ovakvo nešto doživjeti u Hrvatskoj znao bi zašto su ljudi izginuli, zašto su ljudi ranjeni, zašto sam ja izgubio svoje zdravlje, vidim da je to vrijedilo"

Ovako se cijeni svoja povjest
http://www.index.hr/sport/clanak/maccabi-odbija-igrati-finale-eurolige-zbog-izraelskog-spomendana/545274.aspx

Pozdrav Generalima koji su ostali u Međunarodnom Hramu nepravde, i dalje smo uz Vas. Zapovijedali ste mi do 1995. a ako triba opet ću provoditi Vaše zapovijedi, ma kakve bile

Za kraj, ako je akcija oluja bila Zločinački pothvat, ponosan sam što sam bio dio tog zločinačko​g pothvata

Poruka VLADI RH- !
Uložite i uredite NAJPRIJE Zagrebačku burzu…izvucite državu iz kolapsa , kako
god znate i umijete , u dogovoru sa svim normalnim sudionicima tržišta KAPITALA !!!
Sve države TO ZNAJU I UČINILE SU TO ZA SVOJE GOSPODARSTVO- SMO STE VI NESPOSOBNI
shvatiti značaj burze i tržišta kapitala.
Upumpan kapital – donio je stabilanost kompanijama..a što Vi radite, zaboga?!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close