BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.






ostali smo pokradeni , prevareni i prodani.
HVALA VLADI…

ak je to bio zlocinacki pothvat sto je Vukovar??

ma jednostavno nemam riječi, šta počet prije nabrajati, silna granatiranja svih naših gradova redom a gdje su mučenja, pljačke, ubijanja… za to nikom ništa

istina je da je bilo pljački, paljenja, bilo je ratnih profitera koji su doma dovozili traktore, namještaj… ali zbog pojedinaca osuditi cijelu državu, sramota….

[/quote]

… evo recepta Vladi za izlazak iz krize :

– nacionalizirati i konfiscirati svu imovinu građana i kompanija koje dolaze iz EU,
– zabraniti ulaz svim građanima EU u Republiku Hrvatsku jer su ovdje svi zločinci pa da im se nešto loše ne dogodi,
– proglasiti Stjepana mesića poćanim građaninom EU i Beograda,
– Sad smo sigurni da će većina ljudi na referendumu za pristup EU reći veliko "NE", tako da smo rješili i taj problem. Nema više poglavlje ovo, poglavlje ono.Uostalom kako možemo ispuniti poglavlje 23 pravosuđe kad je država nastala na zločinačkom udruživanju i pothvatu.

Zato Europo zbogom, jer mi smo kao vi.

pozdrav generalima držite se !

[/quote]

… još da dodam umjesto nas svoje mjesto prepuštamo Srbiji imate isti smisao za pravdu.

Sretno !
[/quote]
kolega…i ja sam bjesan…
al pustite sada Srbe….nisu oni krivi sto imaju politicare bolje od nas!!!
sto su bolji lobisti…

morate shvatiti da nam nitko nije kriv osim nase VLADE koja nas je
prvo pokrala, onda prodala i na kraju prevarila…
to je cinjenica…

a sto se EU tice…
kada jedna takva institucija nemoze razaznat tko je agresor a ko zrtva , pa jos proglasi akciju zlocinackim udruzivanjem…
vrhunac licemjerja….
nezelim biti dio dvolicnih gadova…koji su poput engleza, francuza, nizozemaca i spanjolaca u svojoj proslosti ugnjetavali i iskoristavali cijele nacije da bi danas krojili pravdu…

Kazem samo HVALA ne…
[/quote]

… nisam ja ništa rekao protiv srba, niti protiv srbije, naprotiv neka ljudi idu tamo gdje im je mjesto, bit će dobro i onima koje je rvatska "potjerala", napravila im je uslugu ,bit će članovi EU !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Možda ovo pomogne onima koji misle da bi Hrvatska dobila državu da nije bilo Tuđmana. Vidimo koliko smo željeni. Možda nekom bude neugodno slušat Cecu i možda budu navijali za Argentinu a ne Englesku. Možda neće gledati kraljevsko vjenčanje u Engleskoj.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Premješteno iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

http://www.youtube.com/watch?v=qYhmjxO7-rc&feature=channel_video_title

PRESUDA nema veze s pravom ili zakonom,

ovo je čista poruka našoj Vladi ; game over !!!!!

Nama malim građanima, naša Vlada, preko svoje podružnice ili pravoduđa, stalno šalje iste poruke ili presude; Tko je jači taj tlači !!! Tko hebe zakon i pravdu !!!!! Svi smo tome svjedoci, posredno ili neporedno .

Američka ambasada je još "jučer" presudu znala, obavijestila naše o mogućim nemirima, a Engelzi su presudu očito još na početku suđenja napisali, ali presudili su Vladi RH i to je očito.

Kažu da je presuda napisana na 1200 stranica, ali od toga 1199 su napisali još na početku suđenja i samo se čekala odluka "odbranih" da na prvoj stranici napišu "kriv je ili "nije kriv " sve ostalo od davno je spremno.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

http://www.youtube.com/watch?v=qYhmjxO7-rc&feature=channel_video_title

Englezi peru ruke,a oni su nasli moralizirat o ratnim zlocincima,zemlja koja je do prije 200 godina posjedovala pola zemaljske kugle osuduje "ratne zlocince"? Nek prvo pogledaju u svoje dvoriste,stvoreni su zahvaljujuci ratnim zlocincima pa nek onda sude drugima.FUJ odvratni ste!

sreca je samo popratni faktor znanja

Pozdrav svim hrvatskim braniteljima!!!

Vaš link

http://www.youtube.com/watch?v=qYhmjxO7-rc&feature=channel_video_title

http://www.youtube.com/watch?v=qYhmjxO7-rc&feature=channel_video_title


PRESUDA nema veze s pravom ili zakonom,

ovo je čista poruka našoj Vladi ; game over !!!!!

Nama malim građanima, naša Vlada, preko svoje podružnice ili pravoduđa, stalno šalje iste poruke ili presude; Tko je jači taj tlači !!! Tko hebe zakon i pravdu !!!!! Svi smo tome svjedoci, posredno ili neporedno .

Američka ambasada je još "jučer" presudu znala, obavijestila naše o mogućim nemirima, a Engelzi su presudu očito još na početku suđenja napisali, ali presudili su Vladi RH i to je očito.

Kažu da je presuda napisana na 1200 stranica, ali od toga 1199 su napisali još na početku suđenja i samo se čekala odluka "odbranih" da na prvoj stranici napišu "kriv je ili "nije kriv " sve ostalo od davno je spremno.


mogao bih se sa tobom sloziti po prvi puta…

sve se vec znalo…nije se bezveze pozivalo na red i dostojanstvo…

no dokada misle omalovazavat postene branitelje. pogotovo one na rubu egzistencije…

a vidi ove vjesti

http://www.jutarnji.hr/strani-mediji-o-presudi–gotovina-i-markac-krivi-za-ratni-zlocin/939186/
ukratko…

caccone, 15.04.2011. u 15:03

Najdalje je otišao sarajevski Dnevni Avaz, koji osim teksta o presudi tvrdi i kako bi Hrvatska mogla prestati slaviti Dan pobjede 5. kolovoza i samu akciju Oluja jer je Haški sud indirektno cijelu tu akciju osudio kao ratni zločin. Bez obzira, kako tvrde, što je upravo Oluja spriječila da se Bihaću dogodi ono što se dogodilo u Srebrenici.

vec se pocinje generalizirat…..

a i ovaj lajbek je konacno nekaj pametno rekao…

caccone, 15.04.2011. u 15:03
Zoran Milanović, predsjednik SDP-a: Gorak osjećaj. Udruženi zločinački pothvat ne priznajemo i nikada ga nećemo priznati, ali nažalost generali su u prvom stupnju dobili ovoliku kaznu zato što Hrvatska nakon Oluje nije funkcionirala kao pravna država, zato što nisu kažnjavani zločini. Da je Hrvatska tada funkcionirala kao država, ne bi morali plaćati tuđi dug.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Amerikanci su bili dobro involvirani u Oluju i nadao sam se da će ne radi nas biti malo aktivniji u obrani iste, Gotovina je francuski državljanin pa sam se nadao da će oni nešto napraviti, međutim očigledno je engleska politika toliko dominantna a mi toliko necijenjeni da nikog nije briga. Mesić šalje transkripte u Hag, a transkripti iz drugog svjetskog rata tek se sada otvaraju. I umjesto da ga osude kao državnog izdajnika njega ovaj bolestan narod bira za predsjednika. S druge strane imamo kriminalce koji su kriminalom svih ovih godina doveli do toga da izdajnici dođu na vlast. Zato je hdz kriv više od ikoga. i tko sad da donese smislenu stratešku državotvornu politiku? Članovi vlade kojima je jedina briga da ne završe u Remetincu? Ili možda Josipović kojega da ga probudiš noću i vikneš mu živjela Hrvatska prvo što bi u polusnu rekao: ustaše, ustaše.

Totalni je mrak kakav je bio i 91. Tada je neko upalio šibicu i bi svjetlo. Samo nam Bog može pomoći.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

OVO je biti licimjeran i dalje i dalje i dalje;

…….to je za Vladu RH neprihvatljivo. Poduzet ćemo sve da se ta kvalifikacija pred drugostupanjskim vijećem poništi. Vlada je naručila studiju o teoriji zajedničkog zločinačkog pothvata i ta studija pravnih stručnjaka je poslana sudu.", kaže Kosor.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close