BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


darko09, 15.04.2011. u 10:27
Meni je pun kufer Bakice i ovdje i na dalekovodu
profi sumnjam da je žensko neko se
već od dobro poznatih se skriva iza tog nicka….

…au…valjda ne moram na provjeru… [shocked] [rolleyes]
[/quote]

Bakica je prava cura.

A zašto sam ja u reštu ?

Zato što se vidi da nećeš da pišeš a mogao bi, tako su meni rekli, da moram pisati da bih bio odmoderiran.

Ili makar uspješno navlačiti a ja ne radim ni jedno ni drugo pa sam isto moderiran od stoljeća sedmog.
Ali što je to prema presudi za nevine hrvatske generale koji su branili stoku sitnog zuba od agresora?

SRAMOTA U HAGU…
[bye]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Gotovina dobio 24
Čermak Oslobođen
Markač dobio 18

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

..bemti [angry] [angry] [angry] koje sranje
udruženi zločinački podhvat
Gotovina-24 god.
Markač- 18god.
Čermak- nije kriv

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ostali smo pokradeni , prevareni i prodani.
HVALA VLADI…

ak je to bio zlocinacki pothvat sto je Vukovar??

i jos jedan osvrt na trenutnu politicku garnituru

http://pollitika.com/bruno-busic-izjava-o-buducnost-hr?page=1

U jednom od svojih tekstova iz 1975. Bruno Bušić je napisao:

” … Da smo složni i čestiti davno bi imali državu. A bit će nje, rodit će
se slobodna Hrvatska kad padne Berlinski zid i kad se budu rušila
komunistička krvava carstva kao kule od karata. Nema ni jedne drzave da je
nastala bez krvavih gaća. Vjerojatno ćemo se i mi morati pobiti za slobodu
sa Srbima, a možda i sa Turcima. Teret rata morat ćemo podnijeti svi
podjednako …

… No kad se oslobodimo srpskog ropstva i stvorimo državu, vidjet ćete kako
tek naši kradu. Svak nas je stoljećima krao i potkradao, a najteže i
najgore će biti kad nas naši budu krali te prodavali svjetskim jebivjetrima i
makro lopovima. Navalit će na nas kao velike ptice grabljivice. Tada će
biti najveće i nerješivo pitanje – kako nas tada spasiti od nas samih?”

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


ostali smo pokradeni , prevareni i prodani.
HVALA VLADI…

ak je to bio zlocinacki pothvat sto je Vukovar??

ma jednostavno nemam riječi, šta počet prije nabrajati, silna granatiranja svih naših gradova redom a gdje su mučenja, pljačke, ubijanja… za to nikom ništa

istina je da je bilo pljački, paljenja, bilo je ratnih profitera koji su doma dovozili traktore, namještaj… ali zbog pojedinaca osuditi cijelu državu, sramota….

ma kakav cash-r-a, 100% in

To je "pravda" koju nam EU nudi ako uđemo u tu "časnu" zajednicu!!
FUJ, SRAMOTA!!!!!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



ostali smo pokradeni , prevareni i prodani.
HVALA VLADI…

ak je to bio zlocinacki pothvat sto je Vukovar??

ma jednostavno nemam riječi, šta počet prije nabrajati, silna granatiranja svih naših gradova redom a gdje su mučenja, pljačke, ubijanja… za to nikom ništa

istina je da je bilo pljački, paljenja, bilo je ratnih profitera koji su doma dovozili traktore, namještaj… ali zbog pojedinaca osuditi cijelu državu, sramota….

[/quote]

… evo recepta Vladi za izlazak iz krize :

– nacionalizirati i konfiscirati svu imovinu građana i kompanija koje dolaze iz EU,
– zabraniti ulaz svim građanima EU u Republiku Hrvatsku jer su ovdje svi zločinci pa da im se nešto loše ne dogodi,
– proglasiti Stjepana mesića poćanim građaninom EU i Beograda,
– Sad smo sigurni da će većina ljudi na referendumu za pristup EU reći veliko "NE", tako da smo rješili i taj problem. Nema više poglavlje ovo, poglavlje ono.Uostalom kako možemo ispuniti poglavlje 23 pravosuđe kad je država nastala na zločinačkom udruživanju i pothvatu.

Zato Europo zbogom, jer mi smo kao vi.

pozdrav generalima držite se !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !




ostali smo pokradeni , prevareni i prodani.
HVALA VLADI…

ak je to bio zlocinacki pothvat sto je Vukovar??

ma jednostavno nemam riječi, šta počet prije nabrajati, silna granatiranja svih naših gradova redom a gdje su mučenja, pljačke, ubijanja… za to nikom ništa

istina je da je bilo pljački, paljenja, bilo je ratnih profitera koji su doma dovozili traktore, namještaj… ali zbog pojedinaca osuditi cijelu državu, sramota….

[/quote]

… evo recepta Vladi za izlazak iz krize :

– nacionalizirati i konfiscirati svu imovinu građana i kompanija koje dolaze iz EU,
– zabraniti ulaz svim građanima EU u Republiku Hrvatsku jer su ovdje svi zločinci pa da im se nešto loše ne dogodi,
– proglasiti Stjepana mesića poćanim građaninom EU i Beograda,
– Sad smo sigurni da će većina ljudi na referendumu za pristup EU reći veliko "NE", tako da smo rješili i taj problem. Nema više poglavlje ovo, poglavlje ono.Uostalom kako možemo ispuniti poglavlje 23 pravosuđe kad je država nastala na zločinačkom udruživanju i pothvatu.

Zato Europo zbogom, jer mi smo kao vi.

pozdrav generalima držite se !

[/quote]

… još da dodam umjesto nas svoje mjesto prepuštamo Srbiji imate isti smisao za pravdu.

Sretno !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !





ostali smo pokradeni , prevareni i prodani.
HVALA VLADI…

ak je to bio zlocinacki pothvat sto je Vukovar??

ma jednostavno nemam riječi, šta počet prije nabrajati, silna granatiranja svih naših gradova redom a gdje su mučenja, pljačke, ubijanja… za to nikom ništa

istina je da je bilo pljački, paljenja, bilo je ratnih profitera koji su doma dovozili traktore, namještaj… ali zbog pojedinaca osuditi cijelu državu, sramota….

[/quote]

… evo recepta Vladi za izlazak iz krize :

– nacionalizirati i konfiscirati svu imovinu građana i kompanija koje dolaze iz EU,
– zabraniti ulaz svim građanima EU u Republiku Hrvatsku jer su ovdje svi zločinci pa da im se nešto loše ne dogodi,
– proglasiti Stjepana mesića poćanim građaninom EU i Beograda,
– Sad smo sigurni da će većina ljudi na referendumu za pristup EU reći veliko "NE", tako da smo rješili i taj problem. Nema više poglavlje ovo, poglavlje ono.Uostalom kako možemo ispuniti poglavlje 23 pravosuđe kad je država nastala na zločinačkom udruživanju i pothvatu.

Zato Europo zbogom, jer mi smo kao vi.

pozdrav generalima držite se !

[/quote]

… još da dodam umjesto nas svoje mjesto prepuštamo Srbiji imate isti smisao za pravdu.

Sretno !
[/quote]
kolega…i ja sam bjesan…
al pustite sada Srbe….nisu oni krivi sto imaju politicare bolje od nas!!!
sto su bolji lobisti…

morate shvatiti da nam nitko nije kriv osim nase VLADE koja nas je
prvo pokrala, onda prodala i na kraju prevarila…
to je cinjenica…

a sto se EU tice…
kada jedna takva institucija nemoze razaznat tko je agresor a ko zrtva , pa jos proglasi akciju zlocinackim udruzivanjem…
vrhunac licemjerja….
nezelim biti dio dvolicnih gadova…koji su poput engleza, francuza, nizozemaca i spanjolaca u svojoj proslosti ugnjetavali i iskoristavali cijele nacije da bi danas krojili pravdu…

Kazem samo HVALA ne…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close