BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)



Fotije, sreco, kada ova dionica dodje do 15 kn a da ne govorim na vise za jos malo vremena onda bi ti trebali svi forumasi na ovoj temi doci i osobno uruciti jedan veliki buket krizantema! Ne, nisi utjecao na druge i u to duboko vjerujem jer nisu ljudi blesavi koji citaju ovaj forum a ni oni koji na njemu pisu da nasjedaju na tvoje budalastine a svoju isfrustriranu psihu idi negdje zalijeciti jer siris negativnu energiju a to ti nitko ne voli pa vjerujem da si izbjegavan u sirokom luku te predmet sprdnje i ismijavanja. Nije ti lako, vjerujem…

Umesto da se baviš samnom i mojom psihom, upućujem te da pogledaš finansijske izveštaje Vaba banke, Hefe, Vis-a i ostalih uzdanica u portfoliju. Posebno obrati pažnju na dugove, visinu kapitala, ostvarene poslovne resultate i dugoročne trendove poslovanja. Možda svatiš da u tim vrednostima leži ključ vrednosti Validusove akcije, a ne u mojoj psihi.

Znam da za kvalitetnu procenu, treba imati i nešta znanja i veštine, a to zasigurno nećeš pronaći ovde na forumu. To piše u sveskama i knjigama… to ti je ono pravougaono, napunjeno hartijom, sa slovima i brojkama. Lep pozdrav i živi dalje u nadi…
[/quote]

"Druze" moj ja imam ekonomski fakultet no Vi nemate onu crtu da na burzi ne vrijede fundamenti jer bi tako samo top dionice bile in a ostale odavno nestale. Vi imate osobnih problema sa ovom dionicom i tu je vas problem jer evidentno je svima da Vam psiha nije na mjestu kada trosite vrijeme na dionici koja Vas "ne zanima" i postali ste zastitni klaun ove teme na ovom forumu a na tome Vam ne zavidim :-)) Inace, da li ste culi za firme koje nazalost dozive ovakav pad… ali… postoje jos u njima temelji za dizanje i let a kada tu upale motore onda je zarada brutalna, no samo jaki zivci mogu to docekati a vidjeti cemo evo tko ce od nas dvoje biti u pravu. Vi ste vec gubitnik to je svima jasno, a najzalosnije je sto ne zelite to priznati samom sebi. Aj zivio!

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)

Vodi se mrtva trka izmedju dve najgore akcije na marketu… no konačan resultat je ionako već odavna poznat. Šteta traćenja vremena i virtuelnog prostora za odavna ispričane priče.


… a koliko ljudi ( nesigurne i neodlučne ) si ti svojim pisanjem spriječio da ostvare zaradu; jedni se nisu usudili kupiti pa su danas gubitnici, a drugi su se uplašili i prodali , te su također izgubili.Zanimljiva je svrha tvoga djelovanja ovdje – pojavljuješ se kao neki tobožnji dušebrižnik o drugima ,a ustvari sve radiš da miniraš ovaj forum!Ako ti je namjera destabilizacija labilnih i neodlučnih , to ti dobro ide – da ne studiraš možda psihologiju ?

stvarno ne znam što da mislim… fotije piše što piše.
ali ako vi kolega ruki mislite da bilo tko pisanjem na bilo što mogao utjecati, onda bih se ja na vašem mjestu istog časa ostavio burze i svega vezanog uz nju.
ako tamo neki fotije može svojim piskatanjem na bilo što utjecati… onda o čemu pričamo… dajete mu preveliki značaj. kao i bilo kome drugome koji tu piše.
iskreno se, za vaše dobro, nadam da ne investirate na temelju piskaranja raznoraznih nickova po forumu, iako se po ovome što pišete ne bi to dalo zaključiti.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Vaš link
Tko ono reče da se ne čitaju komentari?! Mrgo mogao bi i ti na jedan razgovor, npr. odakle ti lova za građu?

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)

Rađe reci zašto ne mogu niti spomenuti tvoje ime a da mi se post ne pobriše..
uživaš privilegije tko stoji iza tebe kolegice..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)


Rađe reci zašto ne mogu niti spomenuti tvoje ime a da mi se post ne pobriše..
uživaš privilegije tko stoji iza tebe kolegice..

…ne možeš ni spomenuti moje ime jer je nažalost ime mog nicka u "filteru",jer se deklinira sa imenom gospodina koji ne želi da se njegovo ime spominje…

…navedite mi i jedan moj post koji je navlakački ili dezinformacija?

…u ekonomskim analizama koristim samo zdravu logiku,i u principu ne komentiram ono što ne razumijem ili me ne zanima…

…a zašto tebe brišu,zasigurno jer se ne držiš pravila ovog foruma…

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)


Rađe reci zašto ne mogu niti spomenuti tvoje ime a da mi se post ne pobriše..
uživaš privilegije tko stoji iza tebe kolegice..

Ovo je istina.Podržavam primjedbu.U nekoliko navrata sam s kolegicom intezivirao raspravu kad je njeno pisanje bilo toliko negativističko da je prestajalo više imati smisao taman da je Cunami pogodio sjedište tvrtke. A sve sami poluargumenti i tričarije koje svako može napisati. I što se dogodilo kad je dotična počela mucati i vidio se početak samokompromitacije ? Cijela rasprava je pobrisana u kratkom roku.

Moj prst nemiran ko tanana bršljenova grana

…gosn Mrao,da li vi smatrate da je samo pozitivističko,rekli bi i navlakačko pisanje društveno poželjno?

…meni je stvarno žao,što se vaša ulagačka strategija nije poklopila sa vašim željama…

…činjenica da ja imam suprotno mišljenje ne daje vam pravo da vrijeđate…

…ako se itko kompromitira,onda ste to vi svojim neznanjem…


…gosn Mrao,da li vi smatrate da je samo pozitivističko,rekli bi i navlakačko pisanje društveno poželjno?

…meni je stvarno žao,što se vaša ulagačka strategija nije poklopila sa vašim željama…

…činjenica da ja imam suprotno mišljenje ne daje vam pravo da vrijeđate…

…ako se itko kompromitira,onda ste to vi svojim neznanjem…


Zna li ko jesu Ameri donili proračun



…gosn Mrao,da li vi smatrate da je samo pozitivističko,rekli bi i navlakačko pisanje društveno poželjno?

…meni je stvarno žao,što se vaša ulagačka strategija nije poklopila sa vašim željama…

…činjenica da ja imam suprotno mišljenje ne daje vam pravo da vrijeđate…

…ako se itko kompromitira,onda ste to vi svojim neznanjem…


Zna li ko jesu Ameri donili proračun
[/quote]

Jesu… sitnica, samo 3.692 milijardi $
http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-13022575

od cega projicirani deficit iznosi 1.5 do 1.6 tisuca milijardi usd ili vam oko 8 000 milijardi kuna sto je 64 hrvatska proracuna ukljucujuci deficit. dakle americki deficit za 2o12 iznosit ce kao 64 hrvatska proracuna, a njihov ukupni proracun je po glavi stanovnika duplo jaci od hrvatskog a znaom da je postotak u nevladinom sektoru kod amerikanaca mnogo veci, sto hoce reci da po glavni drzavnog sluzbenika mozda trose i tri i vise puta nego RH na svoje zaposlenike. No, uzevsi u obzir da je vojska ogroman konzument u americi, jasno je da ce oni i dalje tetositi svoju zlatnu koku, tj obranu svojih interesa daleko od svojih granica. Blago svijetu s ekonomskim liderom ciji je deficit tezak oko 8 kn po glavi stanovnika planeta Zemlja. God bless America.

Prije ulaska u EU i štoviše prije izbora, vrijeme je da mirovinci dovedu stanje na početne pozicije…
Dakle Tisak na 700kn, DLKV na 500kn, HDEL na 500kn, VDKT na 600kn, VIRO na 700kn, IGH na 3200kn,…. to je u interesu TK, izlaska iz krize, poboljšavanja položaja populacije u krizi,…
A opet BDP pokazuje naznake okretanja…
Hm, možda i padamo na malim volumenima po nekim dionicama…. al okretaj će biti jako jako snažana. 40% u par dana, a dobar dio će ispasti iz igre po meni.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Generalska nostalgija!

Prije par godina svaki dolazak Carle del Ponte u Hrvatsku praćen je sa velikom pozornošću i oprezom sa tržišta kapitala! Dok Gotovina nije uhićen, i nastala je euforija na TK! Ulazimo u EU!

Može li priželjkivano oslobađanje generala barem na trenutak euforično djelovat na TK kako je to bilo 2005- 2006!?

POZDRAV

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close