BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Današnji dan o.k. u poslovnom smislu. Ugovaranja za nabavu -odlično započela.
Cijene dionica pod pritiskom BROKER-LOBISTA, koji misle da su Uskrs i Božić izmišljeni zbog njihove potrebe za kupnjom dionica na rasprodaji. Još se tovare. Usput paze da im netko ne otme plijen.
Reže na svakoga tko širi optimizam, jer im kvari klimu za rad u tajnosti.
Dionice fondova-zbrinute. Na top 10- prodaja nekih dionica pred podjelu dividende.
Zatišje. Meni se ne gledaju sve stavke portfelja. Čekam dvije stavke za rješenje tj. pravovremenu prodaju/kupnju.
Šteta što nemam novaca, tj. imam ga ,ali mi treba za druge obavezne stvari, radim odgovoran posao,
i nema zahebancije s dionicama.
S tugom listam nekretnine kojih ima u izobilju…. Danas, čujem, hrvatska ugledna veledrogerija
navija za HSLS. Šteta što im ne daju više medijskog prostora./HSLS-u/ Treba nam netko nov-pošten.
HSLS ima neki novi prizvuk u radu, a to nije Budiša, već ostali političari i poduzetnici.

Hoće li fondovi pomoći u podizanju cijena dionica..? Onak ..sponzorski. Nitko ne očekuje
da se previše stroše oko toga…jedino ko pomoć klijentima , općenito. Lakše ćemo im
plaćati kamate za kredite….Što mislite…hoće li početi kupovati nešto drugo osim ovih dosadniih
pametnih i poštenih dionica sa plusom u financijama..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

PRIJEDLOG HZZO-U

Sad kad smo utvrdili da HZZO-u uopće nije bio problem plaćati skupe usluge, svima
uz to platiti provizije i namiriti HDZ blagajnu, vrijeme da se KONAČNO pokrene pitanje
putem HRVATSKE UDRUGE POSLODAVACA -prijedlog za povećanjem CIJENA USLUGA -parnerima u zdravstvu …Za sve generalno, da ne vele da se farmaceuti opet protežiraju….
Želimo veću cijenu usluge na recepte , jer se s postojećom niti ne pokrivaju najosnovniji troškovi, a i liječnicima isto tako- slobodno dajte malo više oko mjesečnih izdvajanja po ugovorima..
Većom uslugom – smanjit će se pritisak na veledrogerije lijekova – koje u VELIKE CIJENE lijekova
imaju putem RABATA, ugrađeno financiranje ljekarni / tj. NENORMALNO DUGO ODGOĐENO PLAĆANJE 180 DANA /. Time će lijekovi direktno pojefitniti,
a razlika će se poštenije platiti davateljima usluga tj. ljekarnama i liječnicima…
Vrijeme je da se približimo EU i na taj način…samo je pitanje gdje izmisliti tolike milijarde
da se plaćanja svedu u npr. 30 dana – kako je to u normalnim civiliziranim zemljama tipa,
Srbija, Slovenija, Njemačka i ostale…ma, sramotno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Dečki i cure, javljam se sa godišnjeg i mogu vam reći da je super. Pogled na preplanula muška tijela uvijek djeluje tako inspirativno. Namazao sam se najnovijom Ambre Solaire kremom za sunčanje i sad sjajim ko pesja jajca. Ponio sam i svoju bačvu znanja da imam gdje spavati.

Pozdravlja vas vaš Terminator

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)

Imate jednu prigodnu za to..
Vaš link

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)


Imate jednu prigodnu za to..
Vaš link


a mogao je…


PRIJEDLOG HZZO-U

Sad kad smo utvrdili da HZZO-u uopće nije bio problem plaćati skupe usluge, svima
uz to platiti provizije i namiriti HDZ blagajnu, vrijeme da se KONAČNO pokrene pitanje
putem HRVATSKE UDRUGE POSLODAVACA -prijedlog za povećanjem CIJENA USLUGA -parnerima u zdravstvu …Za sve generalno, da ne vele da se farmaceuti opet protežiraju….
Želimo veću cijenu usluge na recepte , jer se s postojećom niti ne pokrivaju najosnovniji troškovi, a i liječnicima isto tako- slobodno dajte malo više oko mjesečnih izdvajanja po ugovorima..
Većom uslugom – smanjit će se pritisak na veledrogerije lijekova – koje u VELIKE CIJENE lijekova
imaju putem RABATA, ugrađeno financiranje ljekarni / tj. NENORMALNO DUGO ODGOĐENO PLAĆANJE 180 DANA /. Time će lijekovi direktno pojefitniti,
a razlika će se poštenije platiti davateljima usluga tj. ljekarnama i liječnicima…
Vrijeme je da se približimo EU i na taj način…samo je pitanje gdje izmisliti tolike milijarde
da se plaćanja svedu u npr. 30 dana – kako je to u normalnim civiliziranim zemljama tipa,
Srbija, Slovenija, Njemačka i ostale…ma, sramotno.

normalne zemlje tipa njemacka, slovenija, srbija…svaka cast ne detekciji. mozda se RH mogla ugledati i na privatizaciju u Srbiji.

Cone. Nakon 10 godina rada u Srbiji, ja sam prodala USPJEŠNU firmu u Hrvatskoj, a zajedno s njom i
USPJEŠNU firmu -kćer u Srbiji./ u paketu/ NOva uprava obje firme je upropastila dvije godine od kupoprodaje.Direktorica moje bivše firme u Srbniji -radi sada za Atlantic grupu
u Srbiji u Beogradu.

Da ne duljim, doista sumnjaš , da mi zbog blesavog i jednostavnog pisanja na forumu -da mi prilike u Srbiji nisu poznate a i druge stvari..??? Pozdrav najsposobnijoj partnerici – manageru koja sada radi za ATGR-u BEOGRADU!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Od kuda vam pomisao da sam pisao u negativnom smislu? Vratite se na moj tekst i procitajte jos jednom. Srbija je imala ideju podijeliti cijelu drzavnu imovinu po glavi stanovnika kao i Slovenija, sto smatram naprednijim modelom od klijentelističkog RH modela.

ispričavam se ako je već bilo postano:

"Natural Money is the most efficient monetary system that will therefore become the dominant monetary system of the future. Natural Money will result in constant economic growth at maximum potential and will therefore make other monetary systems obsolete. Natural Money has the following characteristics:

– a holding tax, which amounts to 0.5% to 1.0% a month;
– a complete ban on usury, which is charging interest on money;
– a money supply that is constant;
– a complete ban on credit, which is creating money out of nothing.

The basic concept of Natural Money can be explained using the following 12 steps:

1. Interest on money should be banned. Return on capital is a good thing, and should not be abolished.
2. Raise a tax on holding money. This is not a tax on wealth, so shares, real estate and money lent, should not be subject to this tax.
3. Do not create more money, so there will be no monetary inflation.
4. Because there is a tax on holding money, people will soon use the money to invest, to consume or to lend without interest.
5. Because on money lent, no interest may be charged:
– money will only be lent to reliable people and companies.
– less money will lent and more money will be directly invested in equities and real estate.
6. Therefore there will never be an economic crisis, because money is spent directly and there are practically no bad loans.
7. Because all money is directly used for investment or consumption, the economy grows steadily at maximum potential and there is full employment.
8. The financial sector is largely superfluous. That is a good thing, because this sector produces nothing and destabilises the economy.
9. Governments also need much less to interfere with the economy.
10. As the economy grows constantly at maximum speed, and because no more money is created, prices will fall. Therefore loans with zero percent interest will have a return that is probably higher than the interest rate you will get at the bank now. The money lent will be worth more when the loan matures.
11. If one country chooses to apply this system, it will attract capital from other countries since the return of loans with zero percent interest rate is higher than the yield on interest in other countries. Therefore, all other countries will need to do this, if one country has changed its money system in this way.
12. Now everyone can achieve economic freedom. There will always be work for employees and there will always be customers for viable businesses. Nobody is deeply in debt. Natural Money results in full employment. At the same time the number of people in unproductive occupations, such as finance and government, will be reduced. Government intervention in the economy for social, economical and ecological reasons will be less needed as the desired goals will achieved automatically. This makes an economy with Natural Money more efficient than an economy based on usury."

utopija?

Heaven or Las Vegas

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Cijena može da padne još 5 posto, ali to je to, dok rasti može preko 200 posto…….

…gdje BB dođe komentirat,tu trava ne raste… [lol] [lol]

…au,nekog sam sad opasno naljutila…odmah stavio cijelo brdo dionica na kupnju… [kiss]


…au,nekog sam sad opasno naljutila…odmah stavio cijelo brdo dionica na kupnju… [kiss]

Aj’ sad na Belje [smiley]

New Report

Close