BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

… ako onaj baja iz HDSB tvrdi da je 1 HDZ mjera za kriminal, korupciju i mito, onda je 1 glavaš stoti dio te mjerne jedinice !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Kupujete novi ( polovni ) auto ?

ZAKON JE JEDNAK ZA SVE, bar kada premijerka kaže .

Porezna uprava uzeti će katalog po kojem procjeni vaše vozilo, a bez obzira na realnu ili tržnu cijenu.
Niste suglasni ? Morate kod sudskog vještaka, a po pravilu i oni koriste isti katalog.
Vratite se u poreznu s usput osiguranim vozilom, platite porez i sjednete u auto prema tehničkom .
Po putu vas opali jedan neoprezni vozač i napravi totalku na vašem autu.
Izlazi isti sudski vještak s istim katalogom, ali sada tvrdi da automobil vrijedi 40% manje nego prije 2 sata.

Hebo državu više u njihovu pravdu i Zakon jednak za sve !!!!!!!!

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

fali mi kolega plavi sa inteligentnim usporedbama bv,pb.eps,p/e ..odnosa LKRI-LKPC ,zato je r inteligentni investitori znaju zasto kupuju….e moj plavac da si ti malo inteligentniji…iskrcao bi cjelu lkpc na 1900 kn…ako si i tada uopce bio u plusu [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)



10,52 blokada.. pa da vidimo… [proud]

Kolega, ste čuli kad za pojam "ispitivanje tržišta"… ovo danas je to tj. to bi bilo to za danas…:-)))
[/quote]
Ma opusti se, prijatelju….evo meni jedne drage pjesme

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)




10,52 blokada.. pa da vidimo… [proud]

Kolega, ste čuli kad za pojam "ispitivanje tržišta"… ovo danas je to tj. to bi bilo to za danas…:-)))
[/quote]
Ma opusti se, prijatelju….evo meni jedne drage pjesme

[/quote]
hahaha… prejak si prijatelju-:)))


Premješteno iz teme: VLDS (Validus)




10,52 blokada.. pa da vidimo… [proud]

Kolega, ste čuli kad za pojam "ispitivanje tržišta"… ovo danas je to tj. to bi bilo to za danas…:-)))
[/quote]
Ma opusti se, prijatelju….evo meni jedne drage pjesme

[/quote]
hahaha… prejak si prijatelju-:)))
[/quote]
Skužio si asocijaciju?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


… ako onaj baja iz HDSB tvrdi da je 1 HDZ mjera za kriminal, korupciju i mito, onda je 1 glavaš stoti dio te mjerne jedinice !

Tko je sve rasprodao u osijeku dok je bio Župan..samo jedna osoba..Glavaš..sad je on veliki domoljub..smiješno Buriću..


Kupujete novi ( polovni ) auto ?

ZAKON JE JEDNAK ZA SVE, bar kada premijerka kaže .

Porezna uprava uzeti će katalog po kojem procjeni vaše vozilo, a bez obzira na realnu ili tržnu cijenu.
Niste suglasni ? Morate kod sudskog vještaka, a po pravilu i oni koriste isti katalog.
Vratite se u poreznu s usput osiguranim vozilom, platite porez i sjednete u auto prema tehničkom .
Po putu vas opali jedan neoprezni vozač i napravi totalku na vašem autu.
Izlazi isti sudski vještak s istim katalogom, ali sada tvrdi da automobil vrijedi 40% manje nego prije 2 sata.

Hebo državu više u njihovu pravdu i Zakon jednak za sve !!!!!!!!

Prika evo jedne istinite priče: Ja, frend i njegova cura njemica sjedimo i ćakulamo. Ja kazem kako su mi u povratu poreza obracunali porez na imanje auta mladjeg od 10 godina. Ona kaze: Molim? Ja: Da. Ona: Ali to ce unistiti vasu autoindustriju. Ja i frend: Ali draga, mi to nemamo. Ona: Ahaa, u Njemackoj bi to bio tezak udarac automobilskoj industriji. Na to smo se svi nasmijali.


Odličan članak Aleksandra Stankovića o jaci, HDZ-ju i njihovim lažima:

http://danas.net.hr/hrvatska/astankovic/page/2011/03/09/0454006.html?pos=n0

ne znam po čemu je članak odličan…
na kraju članka napravio je usporedbu obećanja i današnjeg stanja…2007. godine nije bilo još svjteske krize koja se reflektirala i na naše krhko gospodarstvo…pa šta je Stanković očekivao da će u ovom ozračju i gospodarskoj klimi to uspjeti ostvariti?!?
porasla je nezaposlenost…pa šta? kao da u drugim zemljama nije porasla!
eto, uzmite primjer Španjolske koja je imala 2007. godine stopu nezaposlenosti 8.3%, danas preko 20%…ili Amere koji su imali 4.6%, danas oko 9%…
i tako vrijedi za sve što je tamo pobrojao…pa nije valjda očekivao da će se realizirati projekt izgradnje autoceste do Dubrovnika…dobro se zna da se kresao državni proračun, kao i zašto je povećan PDV za 1%…
ne znam šta mu je to trebalo…najlakše je izvuć brojke van i pametovat…a šta se događalo u svijetu, na to se nije osvrtao…mi bi trebali biti svijet za sebe, bez utjecaja vanjskog svijeta?!?…a dobro znamo koliko ovisimo o stranom kapitalu, kad svoj niti nemamo…
i dobar mi je komentar kad se uvede neki novi porez…pa naravno da vas bode u oči novi porez kad ga u socijalizmu niste imali…shvatite više da smo postali kapitalističko društvo…pogledajte koje sve poreze imaju u Americi…

@marcipan
2003 godine kada nije bilo ekonomske krize ,a na vlasti bila "kukulele" koalicija ,nezaposlenost je bila veća nego sada.
Osim toga i da"kukuriku- kukulele "koalicija pobjedi biti će im iznimno teško jer "narod" niti njih ne prihvaća!!!
Pa branitelji i seljaci će ih vrlo teško prihvatiti???
Nove ljude trenutno ne vidim.
Biti će interesantno.
Prosvjedi izgleda nisu više “in” i sve je manje ljudi.Očekivano!
Pozdrav

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Komentari nisu potrebni, slika govori više od 1000 riječi:

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/prosvjednici-krenuli-zvonimirovom-najavili-obilazak-banaka.html

"Pa branitelji i seljaci će ih vrlo teško prihvatiti???" to je neki skupni pojam? seljaci i branitelji prihvaćaju svakoga tko se ponaša fer, to je istina. treba ukinuti stranke i birati na osnovu ponudjenih kandidata stroge selekcije sa zavoda za statistiku. 30ak ljudi iz svakog područja….od tehnike, kulture, diplomacije…gospodarstva…samo treba naci vjerodostojne modele koji bi izbacivali rang listu ljudi ili cak ne mora biti rang lista, ali barem minimalno selektivan skup ljudi koji uopce smiju sluziti, ne zato jer drugi ne bi smjeli, vec zato sto trebaju postojati kriteriji. recimo, nije da ja ne smijem biti tae-kwon do reprezentativac Hrvatske, vec ja to ne znam, dakle neznanje je majka selekcije, pa cemo tako doci do jedinog mjerila, a ono se zove kompetencija. Ja zelim vladu u kojoj nema stranaka. Zelim da se 20 ak pametnih ministara dogovori o smjeru kuda ovo drustvo ide, a da parlament eventualno bude stvar stranaka, ali cisto onako da dizu rukice za i protiv sto i sada cine jer to su njihovi dometi. kod nas se izbori svode na to tko kome vjeruje, jel tko sentimentalno vezan za jednu ekipu ili drugu ekipu, pa eto postoje naši i vaši te se u toj pljesnivoj demokraciji "naši i vaši" provuku svakavi ministri itd. Taj princip bih spustio i na razinu gradova. POla naseg sabora bi se tada naslo na burzi rada, gdje bi oni onda? u realni sektor? neki od njih da, ali mnogi da rade nesto nakon politike? upravo da ne bi ljudi bili sokirani povratkom u realnost, uveo bih 12 godina kao maksimalni rok bavljenja politikom (gradonacelnik, zastupnik u saboru, ministar….) uz naravno ukidanje svih povlastica…jer politika treba biti duznost najsposobnijih a ne ambicija "naši i vaši" ljudi koji mogu biti ali ne moraju biti kompetentni. Budući da ce ostati ovaj sustav, od onoga koji dobije vecinu, ocekivao bih 15 novih lica na mjestu ministara i to bas ljudi koji bi bjezali od tih funckija jer imaju prave karijere..e kad budemo na tom stadiju kada pametni budu bjezali od tih funkcija a bude ih se pozivalo na duznost (jer moraju, nesto kao vojska) (ili sami znate kako negodujemo recimo da sada kasun kaže da ne može igrati za repku, svi bi mu prigovarali), a zasto ne pozovemo najsposobnije da nas vode,, tada cemo biti na dobrom putu. dakle, onaj koji dobije parlamentarnu vecinu, ajmo 15 novih lica ili moze i poznatih ali da su brandovi da su bmw u svom podrucju. Kad vidim slavlje jer se dobila vlast, davno sam zakljucio da se radi o nekoj bolesti, mozda zvanoj: Kuuul, superiška, saborska mirovina, ne moram na posao, laganini joooj, ludilo brale, a strah od odgovornosti za ljude koje vodis????? Kad budu bjezali, tada cu znati da ti imaju alternativu i da imaju bolje poslove s puno manje mira. A zasto neki prihvacaju ovu igru, hm….no steta, mislim da ce stranke nicati kao gljive poslije kise…

New Report

Close