BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@dunlop
Otkud Vam uopće i primisao da bih ja opravdavao ili relativizirao fašizam.
To je jedan od najmračnijih i najgorih perioda u ljudskoj povijesti.
Veličanje ustaštva iznimno šteti hrvatskoj i ja ga osuđujem.
Sve to nije razlog da ne navodimo ozbiljne mane socijalizma u bivšoj Jugoslaviji zbog čega se
uostalom i raspala.
Pozdrav




@cone

Ne socijalizam ne grize.On je ubijao i zatvarao političke protivnike.
Ako niste bili moralno-politički podobni sva su Vam vrata bila zatvorena.
Pozdrav

to su radili ljudi a ne socijalizam. tko je likvidirao reihl-kira? kapitalizam? Ne. Neki ljudi su to napravili zar ne.
[/quote]
Ne cone, u socijalizmu je tako bio postavljen sustav.
Sve te inkriminacije i moralno-politička podobnost bile su zakonom propisane!!!
U tome je bit!!!
Pozdrav

Odličan članak Aleksandra Stankovića o jaci, HDZ-ju i njihovim lažima:

http://danas.net.hr/hrvatska/astankovic/page/2011/03/09/0454006.html?pos=n0

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Odličan članak Aleksandra Stankovića o jaci, HDZ-ju i njihovim lažima:

http://danas.net.hr/hrvatska/astankovic/page/2011/03/09/0454006.html?pos=n0


Meni se čini da je to članak i o SDP-u i HNS-u,IDS-u!!!
Demonstranti ih jednako ne žele kao i HDZ.
Ljudi su razočarani u sve stranke i političare i smatraju ih lažovima i lopovima.
Pozdrav

Dobar primjer samo promocije. Koja likvidnost??????? Banke imaju previše love, problem je što nitko ne smije, niti može uzeti kredite po kamatama u "našim" bankama. Rohatinski spašava SVOJE bankare!

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/115869/Rohatinski-spasava-banke-a-ne-drzavu.html

Ekonomist Jurčić smatra da se ovaj potez može tumačiti kao spašavanje banaka koje su u problemima zbog loših kredita. ‘Kredite ne mogu pokriti kapitalom, pa im je guverner smanjio stopu obvezne rezerve koja povećava kreditni potencijal, čime će se smanjiti udjel loših kredita. Više se ovom mjerom spašavaju banke, a onda se to krivo prikazuje kao aktivna politika prema gospodarstvu.’

U Hrvatskoj, zaključuje Jurčić, nije problem likvidnost, nego nedostatak proizvodnje koju je uništila monetarna politika: ‘Rohatinski je ciničan, sada kao kao fol spašava nešto što više ne postoji.’

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Đuro Popijač "minirao" današnju konferenciju Rohatinskog i inicijativu "Radom iz krize"

Vaš link

Što sada taj Popijać muti po nalogu Hdzea, da li su se to uplašili da će kapital sam, bez njihove korupcije pronaći svoj put, pa sada sa spinovima i ucjenama pokušavaju to uništiti?

Ove foteljaše bi trebalo pod hitno svrgnuti jer će u narednih par mj. uništiti i ovo malo nade da Hrvatska stane na stabilne noge [angry] [angry] [angry]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)



Evo glabaju ga.., vidim po ocjenama da su mnogi jučer prodali…, hebi ga…, umjesto da se raduju što im izabranica raste……, ehhh…. [kiss]

Odeeeeee….. [bye]


Kolega ja i danas prodajem..

prodao sam cca 65% onoga sto sam imao…
Na 250 i 240 vam se nije svidio, sad vam, postaje sve bolji…
na 280 ce biti odlican, no ja cu ga do tada cijelog prodati
[/quote]

E…, pa čak ni Vidoviti Milan ne može tako ubosti dno ko ti kolega Diesel…., mora da imaš more komada kad zarađuješ više no za burek…, ali treba to i prodati…,….

Mora se priznati veličina je bitna…

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)




Evo glabaju ga.., vidim po ocjenama da su mnogi jučer prodali…, hebi ga…, umjesto da se raduju što im izabranica raste……, ehhh…. [kiss]

Odeeeeee….. [bye]


Kolega ja i danas prodajem..

prodao sam cca 65% onoga sto sam imao…
Na 250 i 240 vam se nije svidio, sad vam, postaje sve bolji…
na 280 ce biti odlican, no ja cu ga do tada cijelog prodati
[/quote]

E…, pa čak ni Vidoviti Milan ne može tako ubosti dno ko ti kolega Diesel…., mora da imaš more komada kad zarađuješ više no za burek…, ali treba to i prodati…,….

Mora se priznati veličina je bitna…
[/quote]
Kolega sappy
Napisao sam vam da sam kupiodlkv po 253 taj dan…isto tako i po 242 i 235, cak stavio i dokaze jer neki pametnjakovic, tj onal lažljivac miroic nije vjerovao…
sad vam pišem da prodajem…
A kaj se tice bureka, danas sam vec pojeo 2 komada za dorucak i litar jogurta….

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)

Znači ne muči te kolesterol i trigliceridi…, to je jako pozitivno…, ja sam maznuo punu šalicu zobenih pahuljica natopljenih u sirutku…., uzimam od neke babe s tržnice, duplo je jeftinija i prirodnija od one u Meggleu…

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)


Znači ne muči te kolesterol i trigliceridi…, to je jako pozitivno…, ja sam maznuo punu šalicu zobenih pahuljica natopljenih u sirutku…., uzimam od neke babe s tržnice, duplo je jeftinija i prirodnija od one u Meggleu…

Ma jok, nemam ja problema s tim…
Trcanje, zgibovi, dipsi, sklekovi svaki dan, NE CIGARETE
A preventivno i ulje crnog kima, riblje ulje svaki dan..
Puno tune, lososa iu onda mozes marisat i po burecima

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Magareća klupa
Nezabilježeno! Jacu odbili svi osim HSP-a i HDSSB-a!

Premijerka Jadranka Kosor u srijedu je ponovila poziv čelnicima oporbenih stranaka da se odazovu na njezin poziv na današnji razgovor o tome kako dovršiti pregovore, nakon čega bi razgovarali i o izborima. Oni su je glatko odbili, te uz nastavak uvreda i kritika iz saborskih klupa ponovili poziv da se pojavi u Saboru.

Na sastanak s premijerkom Jadrankom Kosor u Banskim dvorima došli su u četvrtak od predstavnika oporbenih stranaka samo čelnici HSP-a Danijel Srb i HDSSB-a Vladimir Šišljagić…. danas.net.hr

Kakva šamarčina jaci ! [bye]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@gismund
Bravo Jaco.Lukav potez.
Dakle HSP i HDSSB se svrstavaju u vladajuću koaliciju!!!I Kerum nedavno.Bandić sigurno isto!
U Saboru se ne treba odazivati tijekom sjednice.Ustavom je propisano kako i kada treba govoriti
premijer.
Sada će "kukulele koalicija" ispasti antieuropska.
Bravo još jednom.
Pozdrav

New Report

Close