BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Ja se samo nadam da dioničari ne kupuju dionice na osnovu optimstičnih ili pesimističnih stavova forumaša, već na osnovu stvari koje su pročitali o toj dionici, a koje su relevantne. Ako ovo drukanje tu ili na bilo kojoj drugoj dionici utječe na njihovo mišljenje onda nisu niti trebali kupovat dionice, jer je jasno da na ovom forumu svatko navlači vodu na svoj mlin.

Bogatstvo političara je pod šifrom. I robijaši imaju brojeve.

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)


Ja se samo nadam da dioničari ne kupuju dionice na osnovu optimstičnih ili pesimističnih stavova forumaša, već na osnovu stvari koje su pročitali o toj dionici, a koje su relevantne. Ako ovo drukanje tu ili na bilo kojoj drugoj dionici utječe na njihovo mišljenje onda nisu niti trebali kupovat dionice, jer je jasno da na ovom forumu svatko navlači vodu na svoj mlin.

Otprilike .. A čuj, čemu forumi služe ako ne da svi dobro zaradimo … [wink] [lol]

Ide Kaštelanac u koprive – to ste htjeli čuti, pa evo da vam usliši želje. Ništa ni od natječaja i ovaj tjedan opet, tako vam je to …

Nego, gdje je onaj Elitte koji mi se hvalio kako me ošišao na 4600 kn hahah

Kressho

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)


Nego, gdje je onaj Elitte koji mi se hvalio kako me ošišao na 4600 kn hahah

kolega, čemu laži? dok ste se vi hvalili jeftinom kupnjom i krcali na 4600, ja sam tada prodavao vama i ostalim njubovima i ponovo kupovao na 4000 kn.
evo dokaza, moj post od 22.02.2011.


nema više dileme, KSST idu nazad na 4000 kn, ovčice su nakrcane na 4500-4990 i sad slijedi pad [cool]

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)



Nego, gdje je onaj Elitte koji mi se hvalio kako me ošišao na 4600 kn hahah

kolega, čemu laži? dok ste se vi hvalili jeftinom kupnjom i krcali na 4600, ja sam tada prodavao vama i ostalim njubovima i ponovo kupovao na 4000 kn.
evo dokaza, moj post od 22.02.2011.


nema više dileme, KSST idu nazad na 4000 kn, ovčice su nakrcane na 4500-4990 i sad slijedi pad [cool]

[/quote]

Hahhaha , a jak ti dokaz …
[thumbsup]

Ajde dobro, priznajem – ošišao si me stručno na 4600, samo tako. YOu win I loose , ok?

A sad lijepo budi čovjek pa – PLATI PIĆE ELITTE [wink]

Kressho

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)


Cijeli forum je otišao u onu stvar,nitko se ne pridržava teme,na svim temama su komentari trgovanja i drukanje koje je na razini djeteta u osnovnoj školi,žalosno,prije par godina samo na spomen cijene ili ide to dolje ili gore postovi su se brisali

Ma, sve je super dok Plejboj ne počne pisati!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)



Cijeli forum je otišao u onu stvar,nitko se ne pridržava teme,na svim temama su komentari trgovanja i drukanje koje je na razini djeteta u osnovnoj školi,žalosno,prije par godina samo na spomen cijene ili ide to dolje ili gore postovi su se brisali

Ma, sve je super dok Plejboj ne počne pisati!
[/quote]

Pa stavite ga na ignore listu. Vidim da Vam je poveća…

Niste li Vi negdje napisali da ćete se slijedeći put javiti tek kad natječaj bude raspisan…?


Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)



Cijeli forum je otišao u onu stvar,nitko se ne pridržava teme,na svim temama su komentari trgovanja i drukanje koje je na razini djeteta u osnovnoj školi,žalosno,prije par godina samo na spomen cijene ili ide to dolje ili gore postovi su se brisali

Ma, sve je super dok Plejboj ne počne pisati!
[/quote]

Pa stavite ga na ignore listu. Vidim da Vam je poveća…

Niste li Vi negdje napisali da ćete se slijedeći put javiti tek kad natječaj bude raspisan…?
[/quote]

[thumbsup]

Ak ovak nastavi ignore lista će mu biti jača od portfolia [lol] [lol]

Kressho

Vaš link

Ovo sigurno nećete vidit na HRT-u………..

HAHAHAHAHAH

Pogledajte pobješnjelog Ivana 7-Robanticca-Napuhanog…
Nakon sto je raskrinkan da je koristio dupli nick Robanticoo za drukanje na dolje, (vjerojatno su mu ukinuti ti nickovi) otvorio je napuhanog da bi mi dosađivao sa pm…i jos me pokusava zaplasiti HAHAHAHHAAH …djevojcica, majke mi.

Gledajte njegove smješne p.m

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Valjda je toliko uvredljivih rijeci da je moderirana

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

I jos jedno pitanje za moderatore…
Kako mogu napraviti da mi pobjesnjeli Ivano7 ne moze slti privatne poruke…
Pa ne da mi se stalno brisati sanducic, puno ljudi mi salje p.m o trzistu kapitala, pa im zbog ovog MAD IVANA7 ne mogu odgovarati, jer mi dnevno salje oko 50 pm

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)



Svaki dan čitam vaše komentare, i toliko cinizma, pesimizma, ironije da je to strašno… Ja sam kupovala dionicu po 4300 i što sad bi trebala piti apaurine, pa kako ne?!?
Ako ima pada neka pada, što sad, kupit ćemo još, ako ima rast super nek raste, prodat ćemo.
Ne razumjem čemu panika, ili bolje rečeno izazivanje panike.

pa normalno da nije vazna sadasnja cijena i ne znam zasto se toliko tome pridodaje paznje.i da se sutra nade netko tko zeli prodati svoje po 3000,neka proda.ja svoje nedam ni po 3000,a ni po 5000 jer ih nisam zbog toga kupio.ne razumijem kolegu ben 10 i njemu slicne koji nam zele nesto dokazati i to kroz pad cijene.pa kome je bitna sadasnja cijena???mi koji imamo ovu dionicu kupovali smo ju radi natjecaja od 7000 kn,i svejedno nam je po kojoj se cijeni sada njome trguje…
[bye]
[/quote]

Nezna ben10 o čemu je tu riječ,njemu je važno da negdje smije pisati što mu je volja a da pri tome nikog ne mora gledati u oči. Puno ljudi se ulogira na bilo koji forum isključivo zato jer tu mogu glumiti ono što nisu. Ponovo se postavlja pitanje što tjera te ljude da dolaze na temu koje dionice nemaju. Ako je burza trgovina …a je,ako sam ja trgovac koji trguje naprimjer vegetom što mene za boga miloga briga pošto je na primjer cigla i crijep??? Što me briga pošto su bicikli ili transformatori?? Ljudi meni je ovo bolesno,gurati nos u tuđa posla i unatoč silnim upozorenjima od strane kolega i moderatora i dalje pljuvati po nečijim odlukama [shocked].Mislim da je to u poslovnom svijetu zabranjeno. Mislim da kad bi netko došao u skladište nekom biznismenu i počeo govoriti kako je glupo investirao i da će sigurno sve izgubiti jer to što je kupio i uskladištio ne valja ništa,mislim da bi ovaj pozvao policiju da ga izbaci. Na forumu isto postoji policija (moderator) ali ne izbacuje uljeza!!? Mi kao društvo ne zaslužujemo ništa bolje nego što imamo a mislim da ni na tome nečemo ostati. Mi čemo zbog našeg jala i zlobe propasti,sve izgubiti i biti sluge,robovi…i to sasvim zasluženo.

...planinu će pomaknuti samo onaj koji je počeo s micanjem kamenčića...(kineska)

New Report

Close