BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…a čuj,problem je kome se maknut…Pernaru…koja je njegova politička ideja…čim preskoči ogradu,njegova se ideja ispuhala…

…problem je bezidejnost…srušimo Jacu i koga onda stavit…

…mi bi morali imati ideju koga stavit,i onda nije problem srušiti ove na vlasti…

…narod je nezadovoljan i lijevima i desnima…


IVAN PERNAR …………HEROJ S POLOVNOG.HR

Kako je i sam K L I N A C …nedeljom u 2- rekao ….bavi se svojim portfoliom…znači- ne da je prisutan
na ZSE….nego i RASTURA….. !!!!

Pa, čovječe – JAVI SE I PREDSTAVI SE ….Mi, ne da te podržavamo – nego te OBOŽAVAMO !!!!


kolegice ne govorite u množini….

Autor/izvor: SEEbiz
MADRID – Bivši britanski premijer Gordon Brown upozorio je da novi ekonomsko-financijski kolaps prijeti ako se ne uvede međunarodna nadzorna vlast nad bankama i financijskim institucijama.

Ne smije se dopustiti novi kaos, kao što se dogodilo 2008. kad su Velika Britanija, Zapad i svijet bili pred potpunom ekonomskom propašću, rekao je u intervjuu španjolskom listu "Pais" Brown, takođe raniji britanski ministar financija.

Brown je posebno želio naglasiti da je ključna pouka da se što prije mora uvesti međunarodna financijska vlast koja će pomno nadzirati bankare i financijere koji su ponovo krenuli dijeliti ogromne premije, iako su kolosalnim proračunskim subvencijama jedva spašene banke koje su upropastili ti isti bankari i financijeri.

Na pitanje smatra li da je nužno i da se može uvesti dodatni porez na bankarske transakcije, bivši britanski premijer je odgovorio da "ovako više ne možemo nastaviti jer financijski sistem nameće ogromne rizike za svjetsku ekonomiju i pojedince".

"Ako bi se Njemačka, Francuska, Velika Britanija i SAD dogovorile, brzo bi mogao biti uveden takav porez za banke – a ostali financijski centri bi to potom također prihvatili", rekao je on.

Stagflacija je svemu kriva

Na žalost, ne postoji "jednakost pred zakonom" ili "vladavina prava" – to su samo težnje čovječanstva koje mogu zaživjeti samo nakon velikih revolucija i promjena…
Teško je biti svjestan svega lošega i ne reagirati u krizi, jer dok traje blagostanje ljudi, ti isti ljudi mogu lakše podnijeti nepravdu ali ovako ne…
Najgore je to što na vlasti nisu previše inteligentni ljudi koju mogu umiriti situaciju, već će svojim izjavama napraviti još više potpiriti vatru pa je zato valjda premijerka prestala komentirati aktualnu situaciju…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


mali se hrabro bori za ono u šta vjeruje,nije poziva na oružje,ne prijeti.Šta je tu loše?Ovde neki pišu ka da će mali dobit izbore pa će nam postat problem.
Kako sam kaže portfelj mu je u minusu šta ga kvalificira za uvaženog člana foruma. [sealed]

pa taj mali nije spojio dvije suvisle rečenice…
osim što je deset puta ponovio da vlada treba pasti….

Evo jednog teksta na temu prosvjeda.
Pokret mi je nepoznat dosad ali osvrt mi je recimo ok
Buntovnički onako…iako zeru pretjerano
http://www.index.hr/vijesti/clanak/anarhosindikalisti-porucili-hebrangu-saljemo-vam-nogu-u-dupe/539940.aspx

sijem žito raste grahorica

…zanimljivo…išla sam malo na stranicu anarhosindikalista…

http://www.masa-hr.org/anarhosindikalizam

"Anarhosindikalisti žele promicati solidarnost na našim radnim mjestima, ali i izvan njih, potičući radnike da se u borbi za vlastite klasne interese organiziraju neovisno o vladi, šefovima i birokratima. Naš je konačan cilj besklasno društvo bez države, utemeljeno na načelu „od svakoga prema njegovim sposobnostima, svakome prema njegovim potrebama“ – na sustavu slobodnih vijeća sačinjenih od opozivih delegata s radnih mjesta i iz zajednica. Ovakvo društvo, zasnovano na potrebama, može biti stvoreno jedino borbama radničke klase ovdje i sada…."

…nekako poznato…ha?

[lol] [thumbsup]…evo nama novog socijalizma… [cool]

…odoh ovo odmah pokazati deda Jovi,on će se odmah učlaniti… [lol] [lol]

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

Kolega delux jeli vama dobro…
Odkud toliko bjesa kad vam tako dobro ide kako velite….
Pa nisam ja kupovao atpl na 2000…
Pa zaista ste u najmanju ruku smješni
da nekažem nešto drugo…
Zna se kad sam počeo ulazit u jdpl…
A o mom znanju dovoljno govori datum kad sam se ulogirao i kako je se burza ponašala nakon toga…

Lp
Ps.
Malo manje vježbajte [kiss]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)


Kolega delux jeli vama dobro…
Odkud toliko bjesa kad vam tako dobro ide kako velite….
Pa nisam ja kupovao atpl na 2000…
Pa zaista ste u najmanju ruku smješni
da nekažem nešto drugo…
Zna se kad sam počeo ulazit u jdpl…
A o mom znanju dovoljno govori datum kad sam se ulogirao i kako je se burza ponašala nakon toga…

Lp
Ps.
Malo manje vježbajte [kiss]


Meni je itekako dobro

odakle vama da sam ja bijesan?
Sto zelite reci datumom kada ste se ulogirali?
Tada ste prvi put culi za internet?
Ili ste tada dobili internet u vasem selu?
Vidim da stalno spominjete nekakvo vjezbanje…
Imate komplexe manje vrijednosti…
Pa vi u zadnjih mjesec dana pokazujete kako ne treba trgovati..
Kupujete ht od 305 do 313
sve je gore dokumentirano…
danas je 285..
pa tako nije ni baron gubio na burzi..
vi mora da ste mu brat blizanac…
pa vi da zlato primite u ruku pretvarate ga u drek…
Ima da vam vadim postove i da vas razvlacim po poslovnom ko tapete…
A to bar nije tesko s obzirom na vase burzovne poteze…
Nadareni ste za burzu ko slon za rolšuhe, trgovanje vam stoji ko svraki gace
[bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

lp svim dioničarima lkpc

poseban pozdrav plavom, petini i ostalima koji vjeruju u lkpc
bit ču jako kratka
– ovih dana sam jako puno razmišljala i zaključila, da neču više pisati na ovoj temi
– imam dosta razloga, pa neču u tome ovdje
– svima želim puno uspjeha i sigurna sam, će biti ova dionica ove godine briljant
– ja svoje nedam, a vi kako vas je volja

još jednom svima ljepi pozdrav od mlade dame lize



IVAN PERNAR …………HEROJ S POLOVNOG.HR

Kako je i sam K L I N A C …nedeljom u 2- rekao ….bavi se svojim portfoliom…znači- ne da je prisutan
na ZSE….nego i RASTURA….. !!!!

Pa, čovječe – JAVI SE I PREDSTAVI SE ….Mi, ne da te podržavamo – nego te OBOŽAVAMO !!!!


kolegice ne govorite u množini….
[/quote]
Možeš mislit heroja koji organizira prosvjede a ne prijavljuje ih a uz to napada hrvatsku policiju. Imamo mi takvih heroja i previše. Još se sprema osnovati stranku koja bi se zvala stranka bezprava. Ja vjerujem da je SDP i cijelokupna kukunama koalicija dala veliku potporu ovim neredima ali nisu uspjeli hvava dragom Bogu!

[color=blue][/color]vizionar


Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

lp svim dioničarima lkpc

poseban pozdrav plavom, petini i ostalima koji vjeruju u lkpc
bit ču jako kratka
– ovih dana sam jako puno razmišljala i zaključila, da neču više pisati na ovoj temi
– imam dosta razloga, pa neču u tome ovdje
– svima želim puno uspjeha i sigurna sam, će biti ova dionica ove godine briljant
– ja svoje nedam, a vi kako vas je volja

još jednom svima ljepi pozdrav od mlade dame lize

[yawn]

“A man's got to do what a man's got to do”

New Report

Close