BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i ja sam tako uradija 90-ih,moralo se,al ovo sad je tuga i žalost [sealed]


Tko je mogao i u najvećim morama pretpostaviti da ćemo sa tim, onda pozitivnim promjena stvoriti ovakvo govno [undecid]


osobno mi se HDZ nikad nije sviđao, nikad nisam bio njihov glasač, ali vlast se mijenja na izborima, ne na ulici!!nije ovo pojas Gaze ni Biafra.ja ću taj dan imati mudai necu biti lijen.
a vi?


Ma da, sada svi demokraciju tumaće na svoj način a pogotovo oni kojima je ona instrument za ostvarivanje svojih niskih ciljeva koji u pravednom društvu nikada ne bi bili ostvarivi!

Spominješ demokraciju koja je u stvari vladavina naroda i kažeš "vlast se mijenja na izborima, ne na ulici" a daj mi molim te reci tko su "ovi sa ulice" ,tko zastupa njihove interese u Hrvatskom saboru i kako ti "uličari" u našoj demokraciji mogu iskazati svoje pravo da ih se čuje i vidi da uopće postoje???

bemti, više se i ozbiljnije obrača sveopća pažnja na gaj paradu i bolesne mačke nego na običnog čovijeka i radnika, što bi oni trebali, napraviti masovni suicid da ih "demokracija" ne mora gledati ?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Ivan Pernar je za sebe rekao da nije egzistencijalno ugrožen i da to nije razlog zbog kojeg je pokrenuo prosvjede. Ima svoj stan i trguje dionicama, prije pada cijena dionica portfelj mu je vrijedio 50-60.000 kuna.

Možda je kupovao građevinare na ATH, pa mu je porfelj došao na 5000-6000 kn, neki drukaju po forumu a on se odlučio na prosvjede!


mali je besposleni prištavac, koji ne zna 2 rečenice složit.tipični primjerak HR političara.ovo je valjda najnoviji model.umjesto da ganja cure, kod kojih, vjerojatno nema uspjeha, zakašnjeli pubertet liječi na ulici.
pajdo, da li to znaci da oni sa najvecim mudima uvijek trebaju birat vlast???
jel to znači da uvijek nekome treba ići na vrata???

osobno mi se HDZ nikad nije sviđao, nikad nisam bio njihov glasač, ali vlast se mijenja na izborima, ne na ulici!!nije ovo pojas Gaze ni Biafra.ja ću taj dan imati mudai necu biti lijen.
a vi?

[bye]

Mali je sve samo ne što ste napisali. Njegov jedini problem za sada je činjenica da je premlad, a time i neiskusan, ali zapamtite tu osobu pa za 20 godina to opet kažite .

Kolega Apoksiomen, koliko ste vi imali pameti u njegovim godinama ?
Kada sada čitam što pišete imate manje nego on danas.

Vlast se mjenja na ulicama i nigdje drugdje od doba Rimljana do danas i za vjeke vjekova.
Ponovaljam i ovdje : Batina je iz Raja izašla !!!!!!

Ovdje se postavlja pitanje samo tko će pobrati šlag koji je mali Ivan ( potaknuo) napravio ?
Ivan više nikada neće biti običan dječak s ulice, onaj tko osvoji novu vlast svakako će ga animirati na ovaj ili onaj način.

Mali je naprije djelima, a danas i riječima mnogima ukazao na ono, ono bitno od nebitog, a što većina nas zna, ali šutimo o tome !?

Ivan ne poziva na nasilje, ali i ne uzmiče, te mislim da upravo Policija mora paziti dokle će mahati suzavcima, palicama, a možda i oružjem, jer ako i te granice strpljenja padnu neće im ništa više pomoći od bijesnog naroda.

Nepotizam vladajućih je prešao sve granice ukusa strpljenja i tolerancije, a Ivan je dorbo rekao " Kada neprvada postane zakon " .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


i ja sam tako uradija 90-ih,moralo se,al ovo sad je tuga i žalost [sealed]


Tko je mogao i u najvećim morama pretpostaviti da ćemo sa tim, onda pozitivnim promjena stvoriti ovakvo govno [undecid]


osobno mi se HDZ nikad nije sviđao, nikad nisam bio njihov glasač, ali vlast se mijenja na izborima, ne na ulici!!nije ovo pojas Gaze ni Biafra.ja ću taj dan imati mudai necu biti lijen.
a vi?


Ma da, sada svi demokraciju tumaće na svoj način a pogotovo oni kojima je ona instrument za ostvarivanje svojih niskih ciljeva koji u pravednom društvu nikada ne bi bili ostvarivi!

Spominješ demokraciju koja je u stvari vladavina naroda i kažeš "vlast se mijenja na izborima, ne na ulici" a daj mi molim te reci tko su "ovi sa ulice" ,tko zastupa njihove interese u Hrvatskom saboru i kako ti "uličari" u našoj demokraciji mogu iskazati svoje pravo da ih se čuje i vidi da uopće postoje???

bemti, više se i ozbiljnije obrača sveopća pažnja na gaj paradu i bolesne mačke nego na običnog čovijeka i radnika, što bi oni trebali, napraviti masovni suicid da ih "demokracija" ne mora gledati ?

[/quote]
Da
Sve je to narod
A ovi na vlasti su na običnog malog čovjeka i njegove interese zaboravili i fokusirali su se na potkupljivanje kritičnih skupina stanovništva
A očito ja da ne mogu sve iz kasice namiriti..svaku pogodnost netko plaća
E ti koji financiraju izgleda nemaju više ni za sebe a kamoli za povlaštene i subvencionirane kojih je, kako god uzmeš, previše.
A da ne kažem da je svaki lopov promjenio ruho i sad je tamo gdje se djeli(primjer sa područjima od posebne drž. skrbi gdje su svi koji imaju love kupili stan ili barem vikendicu tamo..prijavili boravište i ne plaćaju porez godinama)
Primjera je mnoštvo..vlast nas krade bezdušno, sami sebe krademo gdje kod stignemo jel smo već sveukupno tako jadni da je to strašno a za sve je kriva regulativa i oni koji ju donose.
I sad kad netko baci ciglu on je odmah nasilan i huligan…a nitko ne kaže da je možda očajan ili ogorčen?

sijem žito raste grahorica

BAKICAAA, 27.02.2011. u 18:13
I sad kad netko baci ciglu on je odmah nasilan i huligan…a nitko ne kaže da je možda očajan ili ogorčen?

…e,pa sad da si ti bio tamo pa da ti je cigla završila na glavi ili u tvom izlogu ili stanu,pitala bi ja tebe…

…ako je netko ogorčen to ne daje za pravo da razbija i ponaša se huliganski…

…još je to sve dobro završilo,a što bi bilo da je netko i poginuo…?

Nemojte mješat prosvjednike i BBB. Od 60 jučer privedenih demonstranata 40-ak ih već ima dosje zbog navijačkog nasilja.
Drugo je pitanje kome odgovara kompromitacija prosvjeda tako da izgledaju kao huliganski ispad.
Meni je potpuno jasno ko ih je tamo poslao da izazivaju nerede i zašto.

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM

malo se previše fokusirate na tog malca. ključ je u HDZu odnosno Jaci. oni bi trebali (osnosno već su trebali) pokazati kakvo je pristojno i odgovorno ponašanje – maknuti se s vlasti kad si evidentno izgubio potporu građana i nemožeš rješiti probleme u zemlji.
Jaca vodi igru (zato što je dobila tu moć) i cijela odgovornost je na njoj.

licemjerno je od ovih prosvjednika tražiti odgovorno ponašanje ako ga nema kod onih koji imaju vlast i čije ponašanje šalje daleko važniju poruku i ima daleko veći utjecaj nego ovaj malac.

evo, loris je dobro primjetio:


Šteta koju su napravili prosvjednici može se i prikazati matematički, a ona onda nije ni u promilima dostatna u odnosu na štetu koja je napravila ova Vlada.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Vlast se mjenja na ulicama i nigdje drugdje od doba Rimljana do danas i za vjeke vjekova.
Ponovaljam i ovdje : Batina je iz Raja izašla !!!!!!

Ako je batina iz raja izašla, onda to znači da je u raju pacifizam (nema nasilja)?

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..


lime, 27.02.2011. u 18:23
I sad kad netko baci ciglu on je odmah nasilan i huligan…a nitko ne kaže da je možda očajan ili ogorčen?

…e,pa sad da si ti bio tamo pa da ti je cigla završila na glavi ili u tvom izlogu ili stanu,pitala bi ja tebe…

…ako je netko ogorčen to ne daje za pravo da razbija i ponaša se huliganski…

…još je to sve dobro završilo,a što bi bilo da je netko i poginuo…?
[/quote]
Ne kažem da mu to daje za pravo ali to je tako.
To su mladi ljudi..perspektive nemaju, posla nemaju, oko njih otimačina biblijskih razmjera a njih nema nigdje ni danas ni sutra..
Šta ti je to tako čudno da baci ciglu iz očaja ili ogorčenja?
A da ne kažemo iz ideala
Ne zaboravi, mladi ljudi su uglavnom idealisti dok mi sa kojom godinicom više na leđima smo skloniji dogovoru pa i kompromisu ako treba..

sijem žito raste grahorica

BAKICAAA, 27.02.2011. u 18:25
malo se previše fokusirate na tog malca. ključ je u HDZu odnosno Jaci

…ja bih rekla da je ključ u oporbi…oporba je svojim lijenim ponašanjem dala slobodan prostor neformalnim političkim grupama…

…političarima je na kraju posao da politički djeluju…

Da se malo ubacim na ovaj post.Vidim svašta se piše o poimanju demokracije,međutim za nas jednostavno nije demokracija jer većina ljudi u ovoj zemlji nije dostigla onaj intelektualni nivo da bi o njoj uopće mogla polemizirati a kamoli uživati u njoj.Sjetimo se samo 90-e i ondašnje poimanje demokracije.Svako se bavio njome i glumio političara da je to bilo gadljivo(onda sam imao 20g).Moji stavovi su od onda isti.U to vrijeme jedva smo čekali da izađemo iz bivše juge i postanemo samostalni da bi 10tak godina kasnije trčali u EU skinutih gaća.Iz jednog saveza u drugi još i gori koji će biti poguban za nas. Adio pameti.Uglavnom da skratim, ako su meni uzeli moju mladost(Franjo,Gojko & com) ne trebaju Ivanu i sličnima kojima je jednostvno prekipjelo i žele živjeti dostojanstveno i ponosno, i biti vrednovani u skladu sa svojim radom i poštenjem a ne članstvom u politčkim strankama i kontom na tekućem ili brojem prijatelja na fejsu.Nemojmo se zavaravati da će slijedeći izbori nešto promijeniti.One će biti samo kozmetičke(promjene) Političari su političari-uglavnom gamad i beskičmenjaci.Nama ne treba demokracija već vladavina jednog čovjeka dovoljno inteligentnog i moralnog koji ima viziju i muda da ovu zemlju i ljude u njoj dovede u red(prije smo imali jednog samo što je bio lud i tašt) bez lešinara iz EU koji nas samo žele jeftino kupiti i ovu zemlju pretvoriti u svoju koloniju-nažalost to je samo utopija.
pozdrav svima,a sad se vraćam na svoje dionice


TunaSalad, 27.02.2011. u 18:39
malo se previše fokusirate na tog malca. ključ je u HDZu odnosno Jaci

…ja bih rekla da je ključ u oporbi…oporba je svojim lijenim ponašanjem dala slobodan prostor neformalnim političkim grupama…

…političarima je na kraju posao da politički djeluju…
[/quote]

ne znam, možda. ja doduše ne znam kako to oporba može maknuti ovu vlast. može:
– legalno: u saboru, ako imaju većinu; to nemaju, pa ne mogu; eventualno da potkupe neke stranke koje koaliraju s vladom – a to i nije neko prihvatljivo rješenje
– na ulici: to nitko ne želi

no, nebitno. čak i da to nekako naprave, opet bi oni srušili ove i sve bi se svelo na to tko je jači. daleko bolje bi bilo da mi kao građani doživimo odgovorno ponašanje političara, a to je u ovom slučaju da se Jaca i HDZ maknu sami. da su to napravili prije par mjeseci, napravili bi jedan značajan korak prema vraćanju povjerenja ljudi u svoje političare.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close