BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mali se hrabro bori za ono u šta vjeruje,nije poziva na oružje,ne prijeti.Šta je tu loše?Ovde neki pišu ka da će mali dobit izbore pa će nam postat problem.
Kako sam kaže portfelj mu je u minusu šta ga kvalificira za uvaženog člana foruma. [sealed]

Bravo. Mali za razliku od većine svojih sunarodnjaka ima muda i ne sjedi u kafiću sa pivom i prijeti se konobaru nego ide ravno u glavu, ravno pred vrata.
Da je još takvih ne bi ova banda lopovska još dugo sjedila na vlasti

“A man's got to do what a man's got to do”

mali nije gađa policiju bocama i ciglama,kakvi su to ljudi(režim) koji se boje takvih prosvjednika?Vode ga na sud,presuđuju ga,ograničavaju mu kretanje,ej ljudi!!
a on misli da mu je policija tribala dat jesti! [lol]
mali je naivan,pun ideala,misli da će prominit svijet,sve je to u skladu sa njegovim godinama.Da je drugačiji tek bi mi onda bija sumnjiv. [sealed]


mali nije gađa policiju bocama i ciglama,kakvi su to ljudi(režim) koji se boje takvih prosvjednika?Vode ga na sud,presuđuju ga,ograničavaju mu kretanje,ej ljudi!!
a on misli da mu je policija tribala dat jesti! [lol]
mali je naivan,pun ideala,misli da će prominit svijet,sve je to u skladu sa njegovim godinama.Da je drugačiji tek bi mi onda bija sumnjiv. [sealed]

mali je zeljan publiciteta
da ne kazem paznje i ljubavi koja mu je vjerojatno bila ili uskracena ili u prevelikoj mjeri davana u ranom djetinjstvu……..odgovr tocan neznam jer bi trebo ici promatrati njegovo djetinstvo sve do trenutka kad ga je mama skinula sa cice……jedino kaj sam siguran je to da je taj maleni totalni bezveznjak…cak veci od mene i jandrokovica zajedno
pofuk


mali nije gađa policiju bocama i ciglama,kakvi su to ljudi(režim) koji se boje takvih prosvjednika?Vode ga na sud,presuđuju ga,ograničavaju mu kretanje,ej ljudi!!
a on misli da mu je policija tribala dat jesti! [lol]
mali je naivan,pun ideala,misli da će prominit svijet,sve je to u skladu sa njegovim godinama.Da je drugačiji tek bi mi onda bija sumnjiv. [sealed]

Ma naravno [thumbsup]
Isto tako sam i ja 90. mlad i optimističan krenuo u rušenje ondašnjeg sustava ali se onda na to gledalo drugačije, sa simpatijama.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

mali je zeljan publiciteta

pa to je danas tako reč normalno ponašanje [lol]

Kolega delux….
Vi bi stalno nekog pendrečili….
Ima nešto znakovito u tome….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



mali nije gađa policiju bocama i ciglama,kakvi su to ljudi(režim) koji se boje takvih prosvjednika?Vode ga na sud,presuđuju ga,ograničavaju mu kretanje,ej ljudi!!
a on misli da mu je policija tribala dat jesti! [lol]
mali je naivan,pun ideala,misli da će prominit svijet,sve je to u skladu sa njegovim godinama.Da je drugačiji tek bi mi onda bija sumnjiv. [sealed]

Ma naravno [thumbsup]
Isto tako sam i ja 90. mlad i optimističan krenuo u rušenje ondašnjeg sustava ali se onda na to gledalo sa simpatijama.
[/quote]
i ja sam tako uradija 90-ih,moralo se,al ovo sad je tuga i žalost [sealed]



mali se hrabro bori za ono u šta vjeruje,nije poziva na oružje,ne prijeti.Šta je tu loše?Ovde neki pišu ka da će mali dobit izbore pa će nam postat problem.
Kako sam kaže portfelj mu je u minusu šta ga kvalificira za uvaženog člana foruma. [sealed]

Bravo. Mali za razliku od većine svojih sunarodnjaka ima muda i ne sjedi u kafiću sa pivom i prijeti se konobaru nego ide ravno u glavu, ravno pred vrata.
Da je još takvih ne bi ova banda lopovska još dugo sjedila na vlasti
[/quote]

mali je besposleni prištavac, koji ne zna 2 rečenice složit.tipični primjerak HR političara.ovo je valjda najnoviji model.umjesto da ganja cure, kod kojih, vjerojatno nema uspjeha, zakašnjeli pubertet liječi na ulici.
pajdo, da li to znaci da oni sa najvecim mudima uvijek trebaju birat vlast???
jel to znači da uvijek nekome treba ići na vrata???

osobno mi se HDZ nikad nije sviđao, nikad nisam bio njihov glasač, ali vlast se mijenja na izborima, ne na ulici!!nije ovo pojas Gaze ni Biafra.ja ću taj dan imati mudai necu biti lijen.
a vi?

ako demokratskom voljom naroda Jadranka and co. pobijedi opet, možda emigriram, ali 1917 i jurišanje na Zimski dvorac, tj Banske dvore nije opcija u mojoj glavi.

[bye]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


Ivan će se vratiti na Forum i objasniti nam svoje viđenje demokracije.
Ako mu uspije organizirati prijevremene izbore, držimo mu palčeve da na vlast dođe netko..
tko će sa 23 godine- imati sve što mu treba i od zajednice -neće morati krasti.

Misliš James Knox ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

li vlast se mijenja na izborima, ne na ulici!!

tako je,šta prije na izbore,neka narod glasuje!!

Samo ti sjedi prijatelju i odmori. Bude netko umjesto tebe . Vlast se ne mijenja na izborima jer dođe opet ista. Zato se ide na ulicu i ganja se banda lopovska dok ih se ne istjera do kraja.

A za generaciju debila kojima je vrhunac intelektualnog doživljaja poslati lajk na Fejsbuku je ovaj mali Einstein. Mali je svjestan odnosa bankstera i političara što se ne bi moglo reći za 99% Hrvata koji žive u uvjerenju da je Rohatinski nešto najbolje što nam se ikad moglo dogoditi.
[bye]

“A man's got to do what a man's got to do”

Ivan Pernar je za sebe rekao da nije egzistencijalno ugrožen i da to nije razlog zbog kojeg je pokrenuo prosvjede. Ima svoj stan i trguje dionicama, prije pada cijena dionica portfelj mu je vrijedio 50-60.000 kuna.

Martix jesi to ti

Stagflacija je svemu kriva

New Report

Close