BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

..Je , ništa ..onda ćemo čekati IZBORE… a dalje nek nas vode isti… nismo si nikaj drugo niti
zaslužili ….!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


kada sam jucer vidio tu hrpicu huligana koji ruše naš grad, svim srcem sam pozelio da budem u redovima policije…
Treba ih redom dobro ispedndrecit..
Branitelji su pokazali kako se dostojno prosvjeduje, a ovi koji su rušili naš grad, njih treba propisno kazniti.


Ja sam to malo drugačije doživio
Ovi dostojanstveni su došli trgovati..i seljaci, branitelji, ribari i šta ti ja znam tko još sve ne
Jedino su ovi mladi nešto ultimativno tražili bez direktne osobne koristi..(izuzev onog organizatora)
Mladost ne zna čekati..to je tako(iako ne podržavam nasilje naravno)
Mislim da će nas puno skuplje koštati poticaji za seljake, mir među braniteljima, jeftiniji plavi dizel itd. nego tih par kanti spaljenih i koji znak potrgani

sijem žito raste grahorica


…eto,zanimljivo je da je taj balavac bio popraćen i preko svake mjere u medijima,za razliku recimo od one gđe sa završenim fakultetom koja je nezaposlena i koja je u znak protesta poderala svoju diplomu pred Saborom…

…jednostavno su mediji duboko involirani u korist onih tko ih plaća…

…balavac koji u suštini uopće nije životno ugrožen ,već naprotiv,ne može biti pravi predstavnik onih drugih…

…psihološki profil ovog starijeg pubertetlije jest uživanje u javnom prezentiranju i medijskoj pažnji…


bravo bako…….konacno dobar komentar….pa ja sam juce hodo po radicevoj…malo prico sa murjom malo sa prosvjednicima….onda sam se smrzo jer sam zabunom izaso u trenirci i kratkim rukavima…..otišo sam kod krole na pice …popio rundu dve…..i kad sam izaso iz birtije nazad u radicevu imam kaj za vidjet……pa rasturili su radicevu……nis mi nije drugo preostalo nego da se zaderem…OKRECITE BEOGRAD……u tom trenutku su murja i demonstranti stali i u icti čas se zaderali
pofuk odi doma…..opet si pijan
pofuk



kada sam jucer vidio tu hrpicu huligana koji ruše naš grad, svim srcem sam pozelio da budem u redovima policije…
Treba ih redom dobro ispedndrecit..
Branitelji su pokazali kako se dostojno prosvjeduje, a ovi koji su rušili naš grad, njih treba propisno kazniti.


Ja sam to malo drugačije doživio
Ovi dostojanstveni su došli trgovati..i seljaci, branitelji, ribari i šta ti ja znam tko još sve ne
Jedino su ovi mladi nešto ultimativno tražili bez direktne osobne koristi..
Mladost ne zna čekati..to je tako(iako ne podržavam nasilje naravno)
Mislim da će nas puno skuplje doći poticaji za seljake, mir među braniteljima, jeftiniji plavi dizel itd. nego tih par kanti spaljenih i koji znak potrgani
[/quote]
Ne mogu huligani uznemiravati građane..
Ne mogu rušiti grad i stvarati nered..
A kad ih dohvati policija onda kukaju i placu…
Svatko ima pravo negodovati i prosvjedovati, ali neka to rade na miran i dostojanstven nacin kao i nasi branitelji..
A ovi ljevaci koji zele petokrakaše na vlast, putem huliganizma, za to treba samo vaspitna palica…
Eh da su sad niški specijalci , ocistili bi tu hrpicu za 3 minute

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Čačić ti je UZOR u politici….? Poznaješ ti njega dobro ili ga podržavaš samo na osnovu nekoliko
rečenica koje izrežu na DNEVNIKU …gdje , smirenim , rezigniranim glasom sipa žuč po vlasti , ali i svima
oko sebe….i predlaže nove mjere izlaska iz krize..?
Pa, ON UOPĆE VIŠE NE BI NITI SMIO BITI U POLITICI, kad bi Pravosuđe funkcioniralo kako treba…
Jesi ti svjestan , s čim on sve raspolaže..gdje ima njegova supruga udjele u vlasništvu i kako ih je stekao?
ISTO KAO I SVI DRUGI , koji su ODLUČIVALI ZA SEBE i SVOJU KORIST….
Nema Dunlop, više U PARLAMENTU ove države NITI DESET LJUDI koji zavređuju ponovno sjediti
u tim FOTELJAMA , poslije IZBORA…. NITI 10 !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

..eto tu je problem,nemamo mi koga izabrati…

…i onda nam u taj zrakoprazni prostor ulijeću ovakvi pubertetlije…kojima mama još kakao nosi u krevet…

…ali bome nisu nam rješenja ni da nam djeca vode državu…

…uostalom,gdje je oporba? što ona radi…?

…recimo,bilo je korektno da je Stanković danas u emisiju pozvao nekog iz oporbe i to ga priupitao…

Neću imenovati ljude…ali, vidim u Saboru- svoje PROFESORE s faksa… Lijepo su izgradili svoje
političke karijere, pišu knjigice, sudjeluju u političkom životu..
Znaš kakvi su bili na faksu… Odurni predavači, kako si rekao, zadojeni politikom ,od prije
25 godina…a vidi ih sada, lijepo su se uklopili …

TO SVE TREBA MAKNUTI ! Novi – mladi ljudi… inteligencija- inovacije- nova DEMOKRACIJA !

Prva je takvu politiku uvela SLOVENIJA… Puno prije nas, rastjerala je sve staro , istrošeno,
korumpirano…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Čačić ti je UZOR u politici….? Poznaješ ti njega dobro ili ga podržavaš samo na osnovu nekoliko
rečenica koje izrežu na DNEVNIK

o tom se i radi..nemozes ti njih znati osobno nego ih mozes samo prosudjivati po njihovim djelima. a ja jedino iza tog covjeka vidim konkretne projekte..ceste, pos itd..
on jedini od njih ima znanja da smisli model i da ga ima muda izgurati. ovo sve drugo su pickice sta nemaju zaokruzeno znanje da nesto smisle a i da imaju boje se svoje sjene..
ono sta se tebi kod njega ne svidja meni se upravo svidja i taj nacin govora ne koristi netko ko ima prste u pekmezu..tako ne govori neposten covjek.

ono sta se njemu imputira je da se obogatio na autocesti..vidis to taman da je i isitina mene to upce ne bi smetalo..radilo se transparetno (primjeti da nema niti jedne afere kod bajica iz tog vremena) i sa nekim trzisnim cjenama..e sad stvarno ne razumijem tu zavist ili sta vec kod ljudi..ako je cjena trzisna, zasto ih tolko smeta ko ce dobiti taj posao. meni je tak svejedno oce to raditi cacic ili behtel jer tako i tako ce ta ista suma love negdje iz proracuna otici i potrosena je na stvar sta nam svim ostaje..
on sam kaze da je dok je bio ministar ima manje poslova sa drzavom nego dok nije bio..
a i sta mislis da imaju nesto protiv njega da ga nebi vec strpali u cuzu..pa on im je trn u oku..


Nema Dunlop, više U PARLAMENTU ove države NITI DESET LJUDI koji zavređuju ponovno sjediti
u tim FOTELJAMA , poslije IZBORA…. NITI 10 !

to je prvo s cim cu se slozit s tobom


…sada sam se sjetila demonstracija radnika prije nekoliko godina u Rimu…to je nešto strašno…prođu se srsi…kad ta kolona krene cijeli Rim se trese…

…helikopteri,policajci na konjima…ljudi maknuti u stranu…

…al to je nekako artikulirano,zastave,megafoni,marš radnika…parole u toj sablasnoj tišini…strahopoštovanje…demonstracija snage radnika,

…to su prave demonstracije…a sve dostojanstveno…


Potpisujem.
Slično je bilo proljetos u Londonu. Samo o tome se ništa ne zna jer živimo u doba strogo kontroliranih medija. Na tisuće radnika i studenata u dostojanstvenoj koloni satima je prolazilo pokraj restača u kojem smo sjedili.
Bilo je i potpuno neočekivanih likova.

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM

mali se hrabro bori za ono u šta vjeruje,nije poziva na oružje,ne prijeti.Šta je tu loše?Ovde neki pišu ka da će mali dobit izbore pa će nam postat problem.
Kako sam kaže portfelj mu je u minusu šta ga kvalificira za uvaženog člana foruma. [sealed]


mali se hrabro bori za ono u šta vjeruje,nije poziva na oružje,ne prijeti.Šta je tu loše?Ovde neki pišu ka da će mali dobit izbore pa će nam postat problem.
Kako sam kaže portfelj mu je u minusu šta ga kvalificira za uvaženog člana foruma. [sealed]

da…kvalificira ga za uvazenog člana foruma ali ga ne kvalificira da se bavi sa glupostima
on se primio posla o kojem veze sa vezom nema……mali si razmislja….ni mi islo kao dionicaru,na faksu,sa curom….eto kao vjecnik dobivam soma i po kuna a nis ne radim…..vakum je u politickim strukturama ,narod je nezadovoljan….pa kaj ne bi išo malo u političare
e pa nejde to baš tako druže
lepo nek se primi knjige i zavrsi faks i najde devojku…..pa onda malo nek čita …uci i tako dalje čita i ući i onda ce shvatiti da policijska stanica nije restoran…..pazite…on prvo kaj je reko kad je izaso iz murje da mu murjaci nisu dali jesti…….pa fakat ni normalan……..mozda je seceras??? ali je onda to trebo reci ,pogotovo ako nije nosio sa sobom na demonstracije ono kaj smije jesti
pofuk

Baš me zanima koliko su naši tajkuni sakrili para po stranim bankama.
Brat bratu bar jedan državni BDP…
Vaš link

TOGETHER WE CAN DEFEAT CAPITALISM

New Report

Close