BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dunlop, dijete je lijepo reklo :
– da je samostalan
– da zarađuje i sve je sam stekao
– ima vlastiti stan
– vlastiti portfelj od kojeg DOBRO ŽIVI
– KAJ SI TI IMAO S 23 GODINE ?

…Miami ima i bogatog mamu i tatu…i to je rekao… [proud]

…sada sam se sjetila demonstracija radnika prije nekoliko godina u Rimu…to je nešto strašno…prođu se srsi…kad ta kolona krene cijeli Rim se trese…

…helikopteri,policajci na konjima…ljudi maknuti u stranu…

…al to je nekako artikulirano,zastave,megafoni,marš radnika…parole u toj sablasnoj tišini…strahopoštovanje…demonstracija snage radnika,

…to su prave demonstracije…a sve dostojanstveno…

…njihova poruka nije mi smo jadni,gladni…

…njihova poruka je mi smo snaga bez koje vi kapitalisti ne možete…

…vječnički angažman, znači da je VIJEĆNIK- U NEKOJ OPĆINI ILI GRADU…pa za svako prisustvovanje
dobiva novac, ili već mu se plaća onako kakko se dogovore Odlukom . To znači- da izravno sudjeluje u donošenju Odluka bitnih za zajednicu…… / BAKICAAA, iz konteksta se shvatilo , da IAKO ima bogate roditelje, živi sam, sam se uzdržava …itd.itd… meni je to bilo zrelo rečeno../
Ja bih bila ponosna da mi klinac ovak zbori na televiziji i da je to istina…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

kada sam jucer vidio tu hrpicu huligana koji ruše naš grad, svim srcem sam pozelio da budem u redovima policije…
Treba ih redom dobro ispedndrecit..
Branitelji su pokazali kako se dostojno prosvjeduje, a ovi koji su rušili naš grad, njih treba propisno kazniti.

Ugledali se papci na lude arape

Vidla žaba da se konj kuje pa i ona digla nogu, al kad je vidla koliki je čavao…

ŽIVJELA POLICIJA

http://www.youtube.com/watch?v=wjg9gihNYuw

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ivan će se vratiti na Forum i objasniti nam svoje viđenje demokracije.
Ako mu uspije organizirati prijevremene izbore, držimo mu palčeve da na vlast dođe netko..
tko će sa 23 godine- imati sve što mu treba i od zajednice -neće morati krasti.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


večnički angažman, znači da je VIJEĆNIK- U NEKOJ OPĆINI ILI GRADU…pa za svako prisustvovanje
dobiva novac, ili već mu se plaća onako kakko se dogovore Odlukom . To znači- da izravno sudjeluje u donošenju Odluka bitnih za zajednicu…

pa znam ja sta je vječnički angazman..al isto tolko znam kolko su oni u stanju "korisnih" odluka donesti..sve odluke kod nas tako i tako na kraju donosi korumpirani gradonacelnik kojemu su ti vjećnici samo paravan..
isto kao da bi rekao da hdz-ovi saborski zastupnici donose zakone. oni samo dignu ruke viiiisoko u zrak na ono sta im vlada kaze.. a vlada je (barem dok je ivo bio gazda) predlagala zakone kakvi pasu njemu odnosno njegovim "financijasima"…
tako ga mogu si mislit kolko je njegov angazman koristan za bilo koga..odnosno ne odnosi se to samo na njega..ajme, pa nisam ni znao da ti beskorisni ljudi dobivaju 1500 kn za svoj nerad..
mi stvarno super zivimo kud nam lova sve odlazi


Kolegice Miami

Svatko ima pravo na prosvjede, ali ne i nauništavanje..
Pa ti huligani su uništavali ulice našeg grada, kuce i prozore naših građana..
Ta policija koja ih je suzbila košta nas porezne obveznike, a glupo je da se novac troši na suzbijanje vandalizma i huliganizma

Šteta koju su napravili prosvjednici može se i prikazati matematički, a ona onda nije ni u promilima dostatna u odnosu na štetu koja je napravila ova Vlada.

Policija, pa nema ovo veze s Policijom na koju smo navikli kroz povijest, ova grupa ljudi koja se bavi zaštitom Vlade i Vladinih interesa sebe naziva Policijom. To je osobno osiguranja Vlade RH i njihovih dvostrukih mjerila, laži, manipulacija i silne otimačine svega i svačega gdje pred zakon smo svi samo ne jednaki.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

al najjaci je kad je rekao da ima muda [lol]

ima kad je vidio 25 kamera od cnn-a preko bbc-a do hrt-a….onda je dobio napad hrabrosti..
pa vidis mu strah u ocima..ja bi njemu stavio 18uncne rukavice, jednu ljepu debelu kacigu i stitnike za noge pa u ring..ljepo da bude dobro zasticen da mu se nesto ne dogodi ali opet ne da bude potpuno bezopasno..
pa bi onda vidli ta muda [lol]

ajme stankovicu, nisam mogao vjerovati da ce tog marginalca pozvati u emisiju..
svi oni drugi gosti imaju vise vijuga u glavi od njega.
on ima samo 2 vijuge vise od kokosi i to da ne sere i ne pisa po dvoristu..

treba kod nas ovakva policija , da nam huliganske kukavice ne bi unistavale ulice i tramvaje

http://www.youtube.com/watch?v=Mfhb0Jcxerc&oref=http://www.youtube.com/results%3Fsearch_query%3Dpolice%2Bvs%2Bhooligans%2B%26aq%3Df&has_verified=1

Živjela naša specijalna policija
Živio ATJ LUČKO

a ove ljevake koji misle rušit grad treba tako ispendrecit da 2 mjeseca pišaju krv

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

…eto,zanimljivo je da je taj balavac bio popraćen i preko svake mjere u medijima,za razliku recimo od one gđe sa završenim fakultetom koja je nezaposlena i koja je u znak protesta poderala svoju diplomu pred Saborom…

…jednostavno su mediji duboko involirani u korist onih tko ih plaća…

…balavac koji u suštini uopće nije životno ugrožen ,već naprotiv,ne može biti pravi predstavnik onih drugih…

…psihološki profil ovog starijeg pubertetlije jest uživanje u javnom prezentiranju i medijskoj pažnji…


Policija, pa nema ovo veze s Policijom na koju smo navikli kroz povijest, ova grupa ljudi koja se bavi zaštitom Vlade i Vladinih interesa sebe naziva Policijom. To je osobno osiguranja Vlade RH i njihovih dvostrukih mjerila, laži, manipulacija i silne otimačine svega i svačega gdje pred zakon smo svi samo ne jednaki.

ja kolko god mrzim taj hdz i ovu vladu i sta su napravili od drzave isto tako nikad nebi dopustio marsiranje po markovu trgu..neko ce reci da vlada nista ne radi al kad bi tamo dozvolio svako malo prosvjede i neke blokade kako bi se tamo moglo raditi…imaju jelacic plac i nek se izjasne…i tamo je cisto ok…

mene samo zalosti sta mi nemamo sposobnu oporbu koja koja zna kako zemlju izvuci iz krize…
onaj zlikovac sanader kolko god je baraba, da vidis kak bi on ovo iskoristio da je u oporbi.

znam da cete sad po meni, al za mene je jedini koji zna sta radi Čačić..

New Report

Close