BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Miami ima 5 banki, i barokno je građena, tak da egzibicije tipa, preskakanja prek ograde, ne dolaze
više u obzir…ovo s deranjem bi još i moglo…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Momak je željan pažnje…izmanipuliran je kao i branitelji…puna usta su mu rušenja Vlade i prijevremenih izbora…ne nudi nikakvo rješenje…jer ne podržava kao što kaže ni SDP, iako mu ne vjerujem…
Sve je izglednije da će nekakva koalicija na čelu s SDP-om doći na vlast, bilo na prijevremenim izborima ili redovnim izborima…a SDP ne zna šta će napraviti da se rješe problemi…al siguran sam da će pod krinkom obračuna s kriminalom i korupcijom zatvoriti čelne ljude HDZ-a, odnosno svoje političke neistomišljenike, kako bi osigurali sebi po mogućnosti opet narednih 50 godina vladavine…nije ni isključivo da aktiviraju ponovno Goli otok…
A kad ne bude stanje u zemlji ništa bolje nego što je sad, već kad bude još gore…i kad ljudi izađu na ulice ponovno na prosvjede…onda će dobit 3 puta veće batine nego što su dobili sad…to će biti jedina razlika…


Meni je klinac – sasvim o.k

sad me puno manje cude neki tvoji poslovni promasaji u vidu blacenja belja i slicno kad mozes ovakvog klinca popusit. dobro ti pofuk kaze. mali je neki nepodojeni psiho koji nema 2 daske u glavi..meni ga je neugodno gledat na tv..
kad to ljudi mogu popusit bolje nam nemoze ni bit na izborima.



Meni je klinac – sasvim o.k

sad me puno manje cude neki tvoji poslovni promasaji u vidu blacenja belja i slicno kad mozes ovakvog klinca popusit. dobro ti pofuk kaze. mali je neki nepodojeni psiho koji nema 2 daske u glavi..meni ga je neugodno gledat na tv..
kad to ljudi mogu popusit bolje nam nemoze ni bit na izborima.
[/quote]
…da nevjerojatno je kako se može manipulirat masama…koja balavurdija…

…eto postalo je in protestirat…na bilo koji način…i protiv bilo koga…

Sačić pak je rodom …tu malo dalje od mene….On niti govoriti od deranja ne može…

NIkad niste čuli da se frustracije tak najbolje liječe—-?

Pred Pernarom je BUDUĆNOST!….Ponosna sam na Belje, koje usprkos gubicima ima velik krug
obožavatelja… To mi da je nade da će moje dionice biti dvostruko bolje od Belja.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


…eto postalo je in protestirat…na bilo koji način…i protiv bilo koga…

i mene taj hdz stvarno zivcira, al imati 23g i visu sestrinsku skolu i pricati o ekonomiji drzave moze samo potpun kreten inteligentan kao lignja i da to jos mogu neki popusit i to na poslovnom forumu kako nam onda moze i bit bolje.

podrzavati jednog takvog needuciranog lezilebovica stvarno moze jos samo isti takav (prvo sam pomislio da ti nisi mozda on?)…pa taj frajer nema pojma o nicem. rusio bi nesto samo da se rusi..totalni egzibicionista..on mi je u rangu onih strajkera stu ulecu goli u teren..

puna mi je kapa sit socijalista sta stalno ocekuju da im drzava nesto da a nisu ulozili ni lipu u sebe ni svoju edukaciju niti su zanimljivi bilo kojem poslodavcu jer svojim znanjem ni zalaganjem ne pridonose nicem…

to je jedna stvar..a druga je stvar sta bi ovu vlast stvarno trebalo maknuti i hdz zabraniti jednom za svagda..ali da se pojavi neko sposoban. samo mi takve u nasem zokiju nemamo nazalost jer i tamo se vrzmaju razno razni marasi, arsen bauci i slicni..
al da mi imamo jos uvjek na vlasti ovu hobotnicu cija je glava u austrijskoj garazi to mi je stvarno otuzno..

[/quote]
[thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Dunlop, dijete je lijepo reklo :
– da je samostalan
– da zarađuje i sve je sam stekao
– ima vlastiti stan
– vlastiti portfelj od kojeg DOBRO ŽIVI
– KAJ SI TI IMAO S 23 GODINE ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




Meni je klinac – sasvim o.k

sad me puno manje cude neki tvoji poslovni promasaji u vidu blacenja belja i slicno kad mozes ovakvog klinca popusit. dobro ti pofuk kaze. mali je neki nepodojeni psiho koji nema 2 daske u glavi..meni ga je neugodno gledat na tv..
kad to ljudi mogu popusit bolje nam nemoze ni bit na izborima.
[/quote]
…da nevjerojatno je kako se može manipulirat masama…koja balavurdija…

…eto postalo je in protestirat…na bilo koji način…i protiv bilo koga…
[/quote]
oh boze mili……sad gledam tog izgubljenog klina i nemrem govoriti koje gluposti govori
neki dan sam lepo napiso da ni prosvednici ni politicari nis ne valjaju ….da su svi pogubljeni
ali ni to nije najgore……..sad sam tek skuzil da taj pervan pise na forumu i nije moderiran i da ga jos sad pustaju u prajm tajm emisiju a ja sam jos moderiran na forumu
pa daj me Vjeko konacno molim te odmemoriraj
unaprijed hvala
pofuk
p.s. ha ha aha…ha …isti sam taj izgubljeni klinac pervan……iskoristavam situaciju za samopromociju i svoje interese…….i da ……treba nacionalizirati portfelj od ivane7

evo, već su na rubu da se posvade tko je pokrenuo "revoluciju"…što samo govori da su to još uvijek djeca kojima nije posvećeno očito dovoljno pažnje kroz njihovo djetinjstvo…
Pernar je prosvjedova prije 10 dana s još dva čovjeka…i to je bio pokretač…
ova iz Omiša kaže da su njena jaja bila pokretač…
ajme… [lol]


Dunlop, dijete je lijepo reklo :
– da je samostalan
– da zarađuje i sve je sam stekao
– ima vlastiti stan
– vlastiti portfelj od kojeg DOBRO ŽIVI
– KAJ SI TI IMAO S 23 GODINE ?

ja sam imo knjigovodju ,curu i dvije ljubavnice i to ne sa 23 nego puno ranije…….
dobro…..doduse bila je nemacka marka dinar 7 naprema jedan ali onda nista nije valjalo
svi su pljuvali po anti markovicu
pofuk


Dunlop, dijete je lijepo reklo :
– da je samostalan
– da zarađuje i sve je sam stekao
– ima vlastiti stan
– vlastiti portfelj od kojeg DOBRO ŽIVI
– KAJ SI TI IMAO S 23 GODINE ?

e vidis ja sam sa 23 godine zavrsio faks, sa 25 sam vec napravio sam svoju kucu (jel znas jos nekog takvog?). trenutno radim u prilicno dobroj firmi sa ajd recimo dosta vecim prihodima od prosjeka.

a taj pubertetlija je stan dobio od staraca i na ime istoga bere stanarinu, 1500kn bere za neki vječnički angazman (to bi i njemu i ostalima ukinuo iste sekunde..zato i jesmo u takvoj situaciji sta placamo hrpu takvih idiojta sta negdje sjede, nista ne pridonose i jos dobivaju lovu) i naravno nije zaposlen..
uopce nevidim gdje ti to vidis da je on to uspjesan???..sta je napravio sa svojim rukama???
s cim je pridonio zajednici??

osim sta oce u anarhiju…

New Report

Close