BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega najpametniji koji je uvjek u plusu…..hihihihihhi….i čiji je najveći na cijelom forumu…..
Jeste li se otrijeznili od milijunskih gubitaka….
Evo dat ću sebi zadatak pa ću postat vaše kupnje 2008 po nickom knele…
Pa vi ste izgubili novca kao neki omanji fond i još vam nije neugodno pisat na forumu….

lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Znate li da ovi što se najviše busaju u prsa i vole velike mišiće i glume grubijane da su najčešće prikrivene osobe ljubitelji istospolne zajednice…

meni je to super kad netko to otkrije u sebi….
Zaista vrijedno divljenja….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Gledajte kako ivano trguje s htom

2.02 2011 na 305 je 50 % unutra

KUpuje na 310

i prodaje neki dan po 285

Nije bitno jel plus ili minus, glavno da se radi promet

Pa s vama se kolega ivano fondovi igraju razmjene..
vi im jeftino prodate a onda skupo kupite od njih

maro da vam se fino vrti u glavi od toga

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Gledajte kako ivano trguje s htom

2.02 2011 na 305 je 50 % unutra

KUpuje na 310

i prodaje neki dan po 285

Nije bitno jel plus ili minus, glavno da se radi promet

Pa s vama se kolega ivano fondovi igraju razmjene..
vi im jeftino prodate a onda skupo kupite od njih

maro da vam se fino vrti u glavi od toga


Kolega smirite se , pa nedjelja je , pa barem u miru ručajte, ili uzmite infuziju.


Znate li da ovi što se najviše busaju u prsa i vole velike mišiće i glume grubijane da su najčešće prikrivene osobe ljubitelji istospolne zajednice…

meni je to super kad netko to otkrije u sebi….
Zaista vrijedno divljenja….


Vama je to super
Otkrili ste to u sebi pa znate kako je?
Nas ovdje vecinu to ne zanima, pa nas postedite tih istospolnih osjecaja i poriva..
Sudeci po avataru vise ste vukli na kakvog metroseksualca, ali danas ste konacno otkrili pravu istinmu..

Sva sreca da zivimo u demokratskoj zemlji, pa vas ljudi normalno prihvacaju..
Ipak, kako je ovo poslovni forum, molim vas da nas ne zamarate sa svojom seksualnom orjentacijom..

hvala vam lijepa
[thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

IVAN PERNAR …………HEROJ S POLOVNOG.HR

Kako je i sam K L I N A C …nedeljom u 2- rekao ….bavi se svojim portfoliom…znači- ne da je prisutan
na ZSE….nego i RASTURA….. !!!!

Pa, čovječe – JAVI SE I PREDSTAVI SE ….Mi, ne da te podržavamo – nego te OBOŽAVAMO !!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kolegice Miami

Svatko ima pravo na prosvjede, ali ne i nauništavanje..
Pa ti huligani su uništavali ulice našeg grada, kuce i prozore naših građana..
Ta policija koja ih je suzbila košta nas porezne obveznike, a glupo je da se novac troši na suzbijanje vandalizma i huliganizma

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


IVAN PERNAR …………HEROJ S POLOVNOG.HR

Kako je i sam K L I N A C …nedeljom u 2- rekao ….bavi se svojim portfoliom…znači- ne da je prisutan
na ZSE….nego i RASTURA….. !!!!

Pa, čovječe – JAVI SE I PREDSTAVI SE ….Mi, ne da te podržavamo – nego te OBOŽAVAMO !!!!


…a je…možda je Ivana…tko drugi…pa ona rastura… [lol] [lol]


IVAN PERNAR …………HEROJ S POLOVNOG.HR

Kako je i sam K L I N A C …nedeljom u 2- rekao ….bavi se svojim portfoliom…znači- ne da je prisutan
na ZSE….nego i RASTURA….. !!!!

Pa, čovječe – JAVI SE I PREDSTAVI SE ….Mi, ne da te podržavamo – nego te OBOŽAVAMO !!!!


molim Vas nemojte govoriti u mnozini jer taj klinac je narcisoidna pogubljena osoba koja nema 2 daske u glavi……sudjeluje na forumu i ond aide u demonstracije a da prije toga nije bakicu pito kako se to radi……pa mali tako kuva situaciju da to vise nitko ne bu mogu smiriti pa ni ja
dobro mu je ova zensa iz splita odgovorila…….
pofuk

…mada,najvjerovatnije je dotični mladac u keš poziciji…,a mi ćemo zbog ovih nemira doći još u veće probleme… [angry]

DELUX…. zažmirite Vi tamo u Zagrebu, ako se malo nekaj i polupa….sve je to dio demokracije..
naravno, ako nije pretjerano…
Mislim,da to nije bila svrha prosvjeda, uvijek ima izgrednika…njih nek kazne..
A Ivan nek osnuje svoju stranku- da možemo za njega glasati.!
Meni je klinac – sasvim o.k. Kolegice Bakicaaa, svaka čast imenovanoj , ipak, da se
žene ovak deru i preskaču preko ograde, rekli bi ljudi prije -da je pijana i nafiksana–..a ne politički
zaslijepljena željom za promjenama..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pa, čovječe – JAVI SE I PREDSTAVI SE ….Mi, ne da te podržavamo – nego te OBOŽAVAMO !!!!

od tebe me to ne cudi ..
podrzavati jednog takvog needuciranog lezilebovica stvarno moze jos samo isti takav (prvo sam pomislio da ti nisi mozda on?)…pa taj frajer nema pojma o nicem. rusio bi nesto samo da se rusi..totalni egzibicionista..on mi je u rangu onih strajkera stu ulecu goli u teren..

puna mi je kapa sit socijalista sta stalno ocekuju da im drzava nesto da a nisu ulozili ni lipu u sebe ni svoju edukaciju niti su zanimljivi bilo kojem poslodavcu jer svojim znanjem ni zalaganjem ne pridonose nicem…

to je jedna stvar..a druga je stvar sta bi ovu vlast stvarno trebalo maknuti i hdz zabraniti jednom za svagda..ali da se pojavi neko sposoban. samo mi takve u nasem zokiju nemamo nazalost jer i tamo se vrzmaju razno razni marasi, arsen bauci i slicni..
al da mi imamo jos uvjek na vlasti ovu hobotnicu cija je glava u austrijskoj garazi to mi je stvarno otuzno..

New Report

Close