BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo zadatka za super patka. Koja valuta će biti interesantna za kupit nakon što Franak dođe na 6kn.??
Euro je ugrožen znamo zbog čega..(Portugal,Grčka,Španjolska,Italija…itd),dolar ameri drže nisko zbog izvoza,isto rade kinezi i đapanezi,zlato i srebro -balon….. [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Dopuna postu gore, ako je na toj temi bilo i USA i na temelju toga se trgovalo, prihvačam i to.
Sve može, samo da je transparentno, ali ne možete podvaliti nekoga ili nešto, ako to nije potkrepljeno grafovima TA.

lp


omasio si pricu kompa… omasio si ceo fudbal 2010 i ne prodaj price ovdje… 2010 godina,,,ja stavljam svoj dio oklade a ti stavi svoj….pusti price sa teme sto smo trzili….stanje racuna je bitno i postotak….dobitka u 2010 …god…tvojih 50 000 kn naspram mojih 10 000 kn… ne izvlaci se ….ponudio si opkladu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

i molim kolegu plavog ovim putem da mi ne salje privatne poruke….hvala….dokazat cemo sve stanjem racuna….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Članu inverter, ja poštujem svako zanimanje, pa makar to bilo i zanimanje prevaranta i varalice.

Što se tiče privatne poruke, lijepo sam vas priupitao u poruci ( a da ne zamaramo temu ) gdje su vam ti grafovi na tehničkoj analizi, jer ja nisam vidio da ste pisali unazad 3 mjeseca na tehničkoj analizi i stavljali grafove pojedinih dionica. Unaprijed sam se ispričao ako se to radilo o početku i sredini godine, nije mi se dalo tražiti, 5 minuta je bilo i više nego dovoljno vlastitog vremena, koje sam izgubio na vas.
Lijepo sam u ponudi za okladu naveo da je to preduvjet, jer da samo tako može biti transparentno, zar ne?

omasio si pricu kompa… omasio si ceo fudbal 2010 i ne prodaj price ovdje…

[lol]

Zato sam i ponudio okladu valjda u omjeru 5:1 ?


…pusti price sa teme sto smo trzili….stanje racuna je bitno i postotak….

Zato sam i napisao da poštujem svako zanimanje, pa makar bilo i ono varalice i prevaranta.
Mislili ste mi podvaliti, ali ja baš nisam takav idiot, vjerojatno su vas vaši gubici toliko naživcirali da ste odlučili na ovaj način pokriti dio nekih. ZA USA ništa ne kažem, vjerojatno tamo i jeste zaradili, jer znamo koliko je Amerika rasla ove godine, govorim o ZSE.

Zaključak: Vi ste 2. koji se javio za okladu, ali nažalost htjeli ste me prevariti i to služi samo vama na čast. Prvi kolega koji se javio je član foruma tek 2 mjeseca, pa onda ne znam kako bismo i na temelju čega usporedili prinose. Obzirom na sve ovo, od ovoga trenutka povlačim ponudu, jer vidim da su moguće razne makinacije, a uostalom… nisam niti ja bogom dan ( premda se za prinose u usporedbi sa onima koji trguju isključivo na temelju tehničke analize uopće ne brinem ). [tongue]

lp i sve najbolje u 2011. da i vi nešto zaradite na ovoj ZSE

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

plavi @ zatvaram ovu raspravu…vidim da se povlacis…samo sam htio dokazati da nisu svi novoprodosli ulagaci ovce…naprimjer ovu godinu sam JA napravio SIGURNO bolji prinos od tebe znaci bolje sam procjenio di da preselim sredstava ..2009 je tebi bila bolja…malo vise postovanja prema ostalim clanovima ti nebi skodilo…SVAKO DOBRO U NOVOJ… [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Svim kolegama i kolegicama želim sretnu i uspješnu Novu 2011 godinu!

ps.
Jedno pitanjce, u stvari trebam preporuku…doček u Londoneru na jarunu ili Fly bar ? [undecid]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Kako je Tele 2 Viti ukrao Novu godinu!

Vita je djevojčica stara 10 godina, učenica 5 razreda osnovne škole Mertojak u Splitu. Odlična je učenica , aktivna sportašica. Njena Novogodišnja želja bio je novi touch screen mobilni telefon. Ima prepaid SIM card kod Tele2. Ja sam Vitin otac, vlasnik poduzeća Maritimus Consultant i isto tako pretplatni korisnik usluga Tele2. Vita je u Utorak u prodajnom centru Tele2 pored kazališta odabrala model telefona. Nije ga mogla dobiti jer je isporuka odmah rezervirana samo za prepaid korisnike. Mi koji smo vezani ugovorom i time „vjerni“ svom provideru smo tretirani kao stoka sitna zuba i za nas vrijedi čekanje dva dana. I to poslovni korisnici. Drugom riječju prednost ima netko kome telefon u principu služi za razonodu a onaj ko sa telefonom komunicira vezano za posao po kazni je poslan u kut i treba čekati dva dana. To je jedan od poticaja Tele2 našem poduzetništvu. Nije taj izum ekskluziv Tele2. Tako se ponaša i Hrvatski telecom (Hrvatski je samo ukras u imenu) kad su ADSL modemi u pitanju. U svakom slučaju zamolio sam djelatnika da vodi računa kako bi uređaj bio isporučen ne u dva već u tri dana što je još na vrijeme da Viti stavim uređaj pod bor kao poklon.

Nakon dva dana nitko me nije zvao pa sam se ja uputio danas, treći dan, u Tele 2 centar. Pitam prodavača što je sa uređajem i on jednostavno kaže nije došao. Na to sam ga ja pitao u kakvoj to državi i poslovnom uređenju egzistiramo. Kazao sam mu da ukoliko nije u mogućnosti izvršiti preuzetu obavezu poslovna kultura bi mu nalagala da me nazove, ispriča se i kaže kad će biti u mogućnosti obvezu i izvršiti. Gorak okus bio bi zasigurno ublažen. Nakon toga on me gleda ko Ero sa onoga svijeta i čudi se odakle mu bane ovaj čudak tj ja. Pitam ga ko je odgovoran. Njegova firma ili Tele2. S uzdahom olakšanja prasne ko iz topa Tele2.

Iz centra nazovem Tele2 podršku za poslovne klijente. Prijatan glas upita me kako može pomoći. Objasnim mu svoj problem a on ko iz topa odgovoran je Tele2 centar jer da oni mogu dati telefonski uređaj ako žele. I njemu postavljam pitanje o poslovnoj etici, obavještavanju stranke o nemogućnosti poštivanja preuzete obveze, eventualnoj isprici. Još jedan Ero sa onoga svijeta. I već mu čitam misli kako je jadan naletio na nekog čudaka i grize se što njegov kolega nije prvi digao slušalicu. Moja tirada traje nešto duže. Pokušavam mu objasniti da je Tele2 ovisan o nama pretplatnicima a ne mi o njemu. Na sreću imamo izbora. Ponovo me službenik uvjerava da nije kriv Tele2 već centar na što mu ja kažem da onda ima mogućnost ispraviti pogrešku. Ima moj telefonski broj, ima popisTele2 centara u Splitu pa neka ih nazove i nađe uređaj koji Vita želi. Kad ga nađe neka mi javi i ja ću otići predignuti ga.

To je bilo danas u 1330 sati i još mi se službenik nije javio a sada je 2100 sati. I tako je mojoj Viti Tele2 ukrao Novu Godinu. Pokušavam utješiti dijete da ima i drugih providera mobilne telefonije i da ćemo kad isteknu ugovori za naše telefone a imamo ih 5 kod Tele2 preći kod nekoga tko svoje vjerne klijenta tretira primjerenije nego Tele2. Zasigurno se Tele2 prema svojim potrošačima u zemlji iz koje dolazi ne ponaša na balkanski način kako to radi u Hrvatskoj. Orwelova životinjska farma. Ima jednakih i jednakjih životinja na farmi. A mi Hrvati stoka sitnog zuba smo zasigurno vrlo nisko u vrijednosnom sustavu Tele2.

PS Priču „Kako je Tele2 Viti ukrao Novu Godinu“ ću objaviti na svim internetskim portalima.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

….e moj Techmane….tvoj najveći problem je taj što većinu svog radnog vremena provedeš u kontaktu s ljudima koji ozbiljno shvaćaju svoj posao i obveze….a tome ih je naučila njihova kultura…. a naše, koje nije naučila kultura, naučili su ti isti zapadnjaci…..alli zato na našem tržištu to ne funkcionira…..nismo u Hamburgu.. [tongue]….izdrži još samo malo pa će biti bolje…

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)

SRETNA NOVA 2011. GODINA SVIM ČLANOVIMA FORUMA MA GDJE ONI BILI!
IZLAZAK IZ RECESIJE I PRODAVANJE PO 10X VEĆIM VRIJEDNOSTIMA!

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


….e moj Techmane….tvoj najveći problem je taj što većinu svog radnog vremena provedeš u kontaktu s ljudima koji ozbiljno shvaćaju svoj posao i obveze….a tome ih je naučila njihova kultura…. a naše, koje nije naučila kultura, naučili su ti isti zapadnjaci…..alli zato na našem tržištu to ne funkcionira…..nismo u Hamburgu.. [tongue]….izdrži još samo malo pa će biti bolje…

Kolega ja sam očito Don Kihot koji se bori sa vjetrenjačama. Tragedija ovog društva je šta svi nismo Don Kihoti jer bi nas multinacionalke koje su ovde došle oteti nam naš novac malo podignule na njihovoj vrijednosnoj ljestvici.

Moram pripomenuti još jedan detalj koji sam omanuo u gornjem postu. Ovako to možda izgleda bahačenje ali u pitanju je mobilni telefon za 1 kunu na koji imam pravo po osnovu pretplate.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

šta se pokloni ne daju za Božić? ili Bajram?ili Hanuku[huh]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Najprije se čekao uspjeh u školi (mrkva i batina) a kad je uspjeh došao jednostavno nisam stigao prije Božića to obaviti zbog posla. Ispod bora su kao privremena zamjena došle termo bicve koje je i tako trebalo kupit za skijanje a glavni dar sam trebao realizirat za Novu godinu. Moš mislit oduševljenja kad mi je ćer vidila bičve (čarape) [lol]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close