BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

@ Techman
Napravit čete sami web stranicu u Dreamweaver-u (kojeg još i neznate) ? pa čestitam na volji !!
Nekad sam i ja htio naučiti Dreamweaver, ali nisam imao vremena, pa sam to ostavio.
Burza mi odnosi dosta vremena.
Pozdrav Techman

du du du .. nema nam pomoći

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)



Mislim da bi vam sljedeći zadatak/zahvat bio uhvatiti se u koštac s web stranicom, koja vidim nije promjenjena od osnutka…

Inaće, svaka čast i pohvale…

LP


Kolega Vi ste vidoviti. Ovo je mail kojeg sam jucer poslao prijatelju na istu temu.

Quote

Pun k..c mi je majstora. U svojoj 50 godini sam zakupio prostor kod Netdomene i besplatno dobio cd sa alatom Fusion. Malo se potrudio, naučio i napravio sam svojih nekoliko siteova. Kako ja često mjenjam sadržaje nije opcija da to radi neko van kuće. Nakon toga sam dobio profesionalni alat Dreamweaver ali jednostavno nemam vrimena da ga prostudiram i napravim profesionalniji site. Slažem se da treba redesign ali doći će i to u mom aranžmanu.

Unquote

Hvala i pozdrav! [smiley]
[/quote]
još jedan koji misli da zna sve najbolje. [sealed]

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

@ cazo22

Ne kolega već jedan kojem je pun k…c malih bogova i klanjanja njima. Za razliko od Vas ja ne bježim od izazova. Dapače predstavljaju mi zadovoljstvo. A toliko sam dobar u ovom šta radim da se sad takmičim sam sa sobom. Bolje, više, brže. Znam da je prepotentno ali takav sam po celom telu[rolleyes]

@ MedoBudo

Ma nije to tako teško. Kad savladate prvi alat ostali idu lakše. Meni je vrijeme glavni neprijatelj. Nikad ga dovoljno za sve šta bi želio.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

Ajde Techman te price mozes ode prodavat po forumu maloj djeci. Bolje vise brze,takmicenje sa samim sobom. Kako si vozija brodove u Bandica? Od dva – oba isla u prdec. Zasto si otisa sa Schultea posli par miseci, je li zato da ne dobijes nogu koja ti se spremala cin Jensen ide ca???
Ali ipak naucija si razaznavat osmozu plastike mirison preko interneta pa si ipak nasa svoje trziste? A tehnicki direktor tvornice zvaka u Nereziscima izmedju svega ostaloga sta si bija pokazuje koje su reference potrebne za strucnjaka u pomorstvu u Hrvata.Pametnom dosta.
Takodjer referenca pomorskog strucnjaka je da ima dugi nokat na malome prstu i nijednu dlaku na nogama. Ovo bi bilo glede onoga da si takav po celom telu.Sad mozes dalje nastavit blefat.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)


@ovisnik

Ma kakvo lijecenje komplexa oduvijek me je interesiralo tko je "strucnjak" koji se krije iza nicka Techman pa da tako proljeva svoju pamet Vama laicima ili se da oprostis preserava.I docekah taj trenutak nakon 3 godine cekanja.Kako kazu stari Larini Nomen est omen.Inace specijalista za Pielsticke.Na dva Pielsticka je radija dvi godine,a onda za probnu voznju zvalo drugog covika nakon 2 godine jahanja hahaha. Dobro ga je zva inspektor Denda po pomocnog motora sto je ipak bolje nego Ankica kako su ga zvale kolege iz Pirana.
Zamisli Techmane da se na ovom forumu pojave istinske vlicine u ovom poslu:Tadic,Glavan,Premic i jos nekolicina sta su uspili i to ne u Rvackoj nego vani.Bi li njima uspija prodavat muda za bubrige.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

Od ovih koje si naveo jednog jako dobro poznajem…

Nego koji si ti i sto imas protiv Techmana?

Krepat ma ne molat.

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)


Ajde Techman te price mozes ode prodavat po forumu maloj djeci. Bolje vise brze,takmicenje sa samim sobom. Kako si vozija brodove u Bandica? Od dva – oba isla u prdec. Zasto si otisa sa Schultea posli par miseci, je li zato da ne dobijes nogu koja ti se spremala cin Jensen ide ca???
Ali ipak naucija si razaznavat osmozu plastike mirison preko interneta pa si ipak nasa svoje trziste? A tehnicki direktor tvornice zvaka u Nereziscima izmedju svega ostaloga sta si bija pokazuje koje su reference potrebne za strucnjaka u pomorstvu u Hrvata.Pametnom dosta.
Takodjer referenca pomorskog strucnjaka je da ima dugi nokat na malome prstu i nijednu dlaku na nogama. Ovo bi bilo glede onoga da si takav po celom telu.Sad mozes dalje nastavit blefat.

Ponekad jedan papir kaže više od sto riječi. Ajde Frenki otkrij identitet pa da vidimo tvoje dosege. Lako je skrivati svoju bezličnost iza nicka.

Tehnički direktor? Ne, direktor.
http://www.vjesnik.hr/Pdf/1999%5C09%5C10%5C06A6.PDF

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

Kolega Techman predlažem da se prestanemo igrati čiji je veći…….
Pravi znalac radi u tišini …..
A dali ste to vi??????

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)
Ajde Techman te price mozes ode prodavat po forumu maloj djeci. Bolje vise brze,takmicenje sa samim sobom. Kako si vozija brodove u Bandica? Od dva – oba isla u prdec. Zasto si otisa sa Schultea posli par miseci, je li zato da ne dobijes nogu koja ti se spremala cin Jensen ide ca???
Ali ipak naucija si razaznavat osmozu plastike mirison preko interneta pa si ipak nasa svoje trziste? A tehnicki direktor tvornice zvaka u Nereziscima izmedju svega ostaloga sta si bija pokazuje koje su reference potrebne za strucnjaka u pomorstvu u Hrvata.Pametnom dosta.
Takodjer referenca pomorskog strucnjaka je da ima dugi nokat na malome prstu i nijednu dlaku na nogama. Ovo bi bilo glede onoga da si takav po celom telu.Sad mozes dalje nastavit blefat.

Hebi ga za razliku od tebe koji prema urama javljanja izgleda šljakaš na Fare Eastu meni blefiranje dobro ide. Radim malo, zarađujem puno jer svijet je satkan od budala koji kupuju moje usluge. A ti si jadan i neshvaćen genije koji se srami pisat pod pravim imenom i prezimenom osuđen da šljaka i do svega dolazi krvavim radom. Imaš li ti možda kakvo pismo gdje ti netko od market leadera zahvaljuje na servisu šta dezavuira tvoje pisanje? Pametmon dovoljno da shvati tvoje pobude. Ne zove li se to možda Hrvatski jal. O falšim brevetima će mo drugom zgodom. [bye]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)
Ajde Techman te price mozes ode prodavat po forumu maloj djeci. Bolje vise brze,takmicenje sa samim sobom. Kako si vozija brodove u Bandica? Od dva – oba isla u prdec. Zasto si otisa sa Schultea posli par miseci, je li zato da ne dobijes nogu koja ti se spremala cin Jensen ide ca???
Ali ipak naucija si razaznavat osmozu plastike mirison preko interneta pa si ipak nasa svoje trziste? A tehnicki direktor tvornice zvaka u Nereziscima izmedju svega ostaloga sta si bija pokazuje koje su reference potrebne za strucnjaka u pomorstvu u Hrvata.Pametnom dosta.
Takodjer referenca pomorskog strucnjaka je da ima dugi nokat na malome prstu i nijednu dlaku na nogama. Ovo bi bilo glede onoga da si takav po celom telu.Sad mozes dalje nastavit blefat.

Hebi ga za razliku od tebe koji prema urama javljanja izgleda šljakaš na Fare Eastu meni blefiranje dobro ide. Radim malo, zarađujem puno jer svijet je satkan od budala koji kupuju moje usluge. A ti si jadan i neshvaćen genije koji se srami pisat pod pravim imenom i prezimenom osuđen da šljaka i do svega dolazi krvavim radom. Imaš li ti možda kakvo pismo gdje ti netko od market leadera zahvaljuje na servisu šta dezavuira tvoje pisanje? Pametmon dovoljno da shvati tvoje pobude. Ne zove li se to možda Hrvatski jal. O falšim brevetima će mo drugom zgodom. [bye]

[/quote]
zaradjujete puno???? radite malo??? provodite vrijeme na forumu????? pa Vama je potreban prijatelj
pofuk


Hebi ga za razliku od tebe koji prema urama javljanja izgleda šljakaš na Fare Eastu meni blefiranje dobro ide. Radim malo, zarađujem puno jer svijet je satkan od budala koji kupuju moje usluge. A ti si jadan i neshvaćen genije koji se srami pisat pod pravim imenom i prezimenom osuđen da šljaka i do svega dolazi krvavim radom. Imaš li ti možda kakvo pismo gdje ti netko od market leadera zahvaljuje na servisu šta dezavuira tvoje pisanje? Pametmon dovoljno da shvati tvoje pobude. Ne zove li se to možda Hrvatski jal. O falšim brevetima će mo drugom zgodom. [bye]

Nije tesko pogoditi za Far East, sve tri velicine koje navodi su momentalno u Sg. Inace pravi ljudi i gentlemani, sigurno ne bi voljeli da ih se povezuje s nekim tko na forumu pise gadosti tipa "cuo sam od njegove bivse ljubavnice da mu je mali".

Samo nastavi pisati Techmane, siguran sam da nas ima dosta koji uzivamo u tvojim postovima…

Krepat ma ne molat.

Dragi Pofuk!

Ako si inžinjer strojarstva ili brodostrojarstva, mlađi od 30 godina, živiš u Splitu dobro došao. Već vidim mail adresu pofuk.maritimus@st.t-com.hr [thumbsup]

Pozdrav Techman

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close