BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sve preko 0,2 booka na hdel, thnk i vdkt je

http://www.youtube.com/watch?v=k_Iu20ucRF8&playnext=1&list=PL72717FDFE44E9199&index=36

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

http://www.jutarnji.hr/umorni-hajduk–ivan-strinic–srdan-andric–marin-tomasov–sve-ih-je-shrvao-umor-/906410/

[thumbsup] [lol]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

E plavi, pa kako si stari druže? Evo dugo me nije bilo, jel sam se kako sam i reko, maknuo s ove prčije od burze i uživao u kešu.

No kako vidim, tebi nije lako. A znaš da sam te lijepo upozoravo da je bolje dugoročno kupovat lkri po 170 nego lkpc po 1600 kuna. I sjećaš se da sam govorio da lkpc ima target od oko 1200 kuna ( plus-minus xx). Al naravno evo kako si ti pričao sasvim suprotno, bilo bi lijepo da se ispričaš dioničarima koje si obmanjivao sve ovo vrijeme.

Nego meni ne bi teško pa pogledam kako si ti tržio dionicama, pa da svi sad lijepo ovdje sagledamo povijest s teme što smo danas tržili:
04.05.


Prodao 20 % portfelja LKPC, smanjio izloženost koja je bila ogromnih ca. 90 % portfelja.
Ukoliko padne ispod 1 900 to opet ide unutra, dakle, potporanj.

lp


a nakon par mjeseci……

28.10.


+ LKPC po 1521

lp

04.11.


+ LKPC po 1 435.

lp

8.11.


+ lkpc

lp

11.11.


+ LKPC, hvala.

lp

12.11.


+ LKPC ujutro

[thumbsup]

lp

15.11.


++ LKPC [thumbsup]

lp

16.11.


+ LKPC.
[thumbsup]

lp

22.11.


+ LKPC

lp

24.11.


+ LKPC.

lp

Kako vidim stvari krenule loše po tebe. Eh da ti je bar bila pamet pa da si na vrijeme sve iskrco, a ne šta si druge još nagovaro da kupuju…Samo da loša stvar ne dolazi sama si se pobrinuo ti sam, naime odlučio si hvatat padajuće noževe čime si multiplicirao gubitke. Uh, to se ne radi. Samo na osnovu kupnji u zadnjih mjesec dana si u lijepom minusu od 20-30 posto. A da ne kažem da si i generalno na gubitku obzirom da si kupovao ranije na 1600. Nije dobro! Pogotovo ako nastavi padat. Samo kome sad prodat kad nema nikog na bidu? Kome? Ne pali više drukanje o dokapitalizaciji jeld?

P.s. Lijep pozdrav, uz staru narodnu:MOŽE LI BOLJE? – LKPC ** CASH **
ja bih reko da može bolje: CASH.
[thumbsup]

never surrender

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

peromadjar sam se probija kroz protivničku obranu i gooooool! [thumbsup]
svaka čast! svaka čast koga peromadjar! dali ste im pravu burzovnu lekciju, svim ovim nazovi znalcima što svaki dan dokupljuju LKPC od stolječa sedmog, od 1700 kn pa na dolje!
smiješno je čitati kako oni svaki dan dokupljuju a još ih nema u top 10! [lol]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

@ peromadjar

Zahvaljujem poznatom zlobniku pericimadjaru što se javio.
Već kad si postao kada sam lkupovao, mogao si postati i kada sam prodavao par dana oko 2 000 kuna.

Pa unazad dosta vremena opet kupujem.
Nikada nisam nikoga nagovarao na kupnju bilo koje dionice, pa tako niti LKPC.
A bome nisam niti obmanjivao, kad sam upravo i ja kupovao dok je cijena padala.
Za razliku od tebe, ja pišem bez moderiranja, valjda i to nešto govori.

Tebi treba stručna pomoć, sretno.

P.S. Mogao si spomenuti i investiranje u INA-u i ATGR u zadnje vrijeme, već kad si toliko opčinjen samnom, tamo su se stvari puno bolje razvile. Istina je da sam sa LKPC trenutno u minusu ali sam i bitno smanjio prosjek, dakle – Uvijek može bolje. [thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


peromadjar sam se probija kroz protivničku obranu i gooooool! [thumbsup]
svaka čast! svaka čast koga peromadjar! dali ste im pravu burzovnu lekciju, svim ovim nazovi znalcima što svaki dan dokupljuju LKPC od stolječa sedmog, od 1700 kn pa na dolje!
smiješno je čitati kako oni svaki dan dokupljuju a još ih nema u top 10! [lol]

Kolega plavi vam je ovako napisao prije 5 mjeseci.

uto lip 01, 2010 8:12 pm
Skratio sam malo , i dobro sam napravio sudeći prema stanju na stranim burzama.
Još uvijek sam 100% u LKPC ako naraste a 10% ako padne..

Za sve dušebrižnika Luke Ploče na temi bez cenzure, evo vam službenih i javno objavljenih vijesti:

05.11.2011. :

http://www.poslovni.hr/vijesti/luka-ploce-proces-odabira-optimalnog-modela-dokapitalizacije-u-zavrsnoj-fazi-162767.aspx

" Iz Luke Ploče danas su putem Zagrebačke burze izvijestili o postupku dokapitalizacije tog društva.

U današnjem priopćenju se navodi da je iz objektivnih razloga proces odabira optimalnog modela dokapitalizacije još uvijek u tijeku, nalazi se u završnoj fazi te se definitivan odabir očekuje u najkraćem mogućem roku. "

28.10.2010.:

http://www.poslovni.hr/vijesti/snazan-rast-dobiti-grupe-luka-ploce-u-prvih-devet-mjeseci-162030.aspx

" Grupa Luka Ploče u prvih je devet mjeseci ove godine zabilježila neto dobit u iznosu od 13,58 milijuna kuna što predstavlja višestruki rast u odnosu na isto lanjsko razdoblje kada je profit iznosio 2,83 milijuna kuna "

19.08.2010.:

http://www.poslovni.hr/vijesti/luci-ploce-novi-terminal-za-34-milijuna-eura-155704.aspx

" Novi kontejnerski lučki terminal vrijedan 34 milijuna eura otvoren je jučer u luci Ploče, a dio je projekta modernizacije te luke koji spada u najveće ulaganje tog tipa u posljednjih 50 godina u Hrvatskoj. "

http://www.poslovni.hr/vijesti/zapocinje-postupak-dokapitalizacije-luke-ploce-146596.aspx

" Odluka je donešena na temelju točke 2. Zaključka Vlade Republike Hrvatske sa sjednice održane 18. ožujka, točke 2. Zaključka Vlade sa sjednice održane 24. ožujka i čl. 38. Zakona o sustavu državne upraveTočkom 2. Odluke zaduženi su članovi Nadzornog odbora koji su izabrani kao predstavnici imatelja dionica iz portfelja Republike Hrvatske da daju preporuku Upravi društva za pokretanje postupka utvrđivanja optimalne strategije povećanja temeljnog kapitala u maksimalnom iznosu do 60 milijuna eura, stoji u obavijesti. "

Trenutne kapital i rezerve Luke Ploče su ca. 27 milijuna EUR, a temeljni kapital se planira povećati za " do 60 milijuna EUR ".

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] DANAS RAST GRAĐEVINSKIH DIVOVA IGH TEHNIKE VIADUKTA I INGRE I SLATINSKE BANKE
Rast crobexa fokus na građevinski sektor
Potrošnja Amerikanaca oduševila Wall Street
Svi se nadaju dobroj shopping sezoni
25. studenog 2010 07:21
Business.hr/ Hina
Na Wall Streetu su jučer cijene dionica snažno porasle jer su ulagače ohrabrili podaci o rastu potrošnje i poboljšanju na američkom tržištu rada, što budi nadu da bi predstojeća blagdanska shopping sezona mogla biti bolja nego proteklih godina.

Dow Jones je ojačao 150 bodova, ili 1,37 posto, na 11.187 bodova, dok je S&P uzletio 1,49 posto, na 1198 bodova, a Nasdaq 1,93 posto, na 2.543 boda.

Ulagači su jučer "zažmirili" na tenzije između dviju Koreja i irsku dužničku krizu, što je dan prije izazvalo oštar pad cijena dionica, a usmjerili se na ohrabrujuće makroekonomske podatke o potrošnji i tržištu rada u SAD-u.

Na poboljšanje situacije na tržištu rada ukazuje podatak da je prošloga tjedna broj prvih zahtjeva za pomoć nezaposlenima pao za 34.000, na 407.000, znatno niže od očekivanih 435.000.

Drugo izvješće pokazalo je, pak, da su prihodi Amerikanaca u listopadu porasli 0,5 posto, nešto više od očekivanja, dok je njihova potrošnja porasla za 0,4 posto.

Ti su podaci potaknuli nadu da će predstojeća blagdanska shopping sezona, koja počinje na "Crni petak", biti bolja nego proteklih godina.

"Potrošnja kućanstava i dalje jača, a čak se i situacija na tržištu rada, koja je već dugo vremena loša, polagano, ali sigurno poboljšava", kaže portfelj menadžer u fondu Cozad Asset Management Bryant Evans.

Zahvaljujući tome, snažno su porasle cijene dionica kompanija usmjerenih potrošačima, pa je S&P indeks proizvođača roba za široku potrošnju skočio dva posto. Taj je sektor, inače, najveći dobitnik od 10 sektora u S&P indeksu, s obzirom da je od početka godine ojačao 22,5 posto.

Zahvaljujući nadi da će shopping sezona biti dobra, slabi makroekonomski podaci ostali su jučer u drugom planu. Ulagači su zanemarili podatke o padu narudžbi za trajne proizvode u listopadu za oštrih 3,3 posto, najviše u gotovo dvije godine, kao i o neočekivanom padu cijena i prodaje novih kuća.

Jučerašnji rast doveo je S&P 500 nadomak ključnoj razini od 1.200 bodova. Analitičari smatraju da će se idućih dana taj indeks kretati u uskom rasponu od 1175 do 1200 bodova, jer nema tako snažnog pokretača koji bi izazvao oštriji rast ili pad cijena.

"Ulazimo u razdoblje slabog obujma trgovanja. Nema izvješća o poslovnim rezultatima, možda tek koja procjena poslovanja. No, ništa što bi doista moglo značajnije srušiti ili potaknuti rast tržišta", kaže predsjednik tvrtke Integre Advisors Manny Weintraub.

I jučer je obujam trgovanja bio vrlo mršav. Na Wall Streetu, American Stock Exchangeu i Nasdaqu vlasnika je zamijenilo samo 6,1 milijardi dionica, dok je dosad u ovoj godini prosječan dnevni promet iznosio 8,7 milijardi. Pritom je na NYSE odnos između dionica koje su dobile i onih koje su izgubile na vrijednosti iznosio 5 naprema 1.

I na europskim su burzama cijene jučer porasle. Londonski FTSE ojačao je 1,36 posto, na 5657 bodova, dok je frankfurtski Dax skočio 1,77 posto, na 6823 boda, a pariški CAC 0,62 posto, na 3747 bodova. Do daljnjeg rasta cijena dionica moglo bi doći i zbog toga, kažu analitičari, što su neki ulagači zakasnili s ulaskom na tržište dok su cijene rasle pa bi idućih tjedana mogli kupovati dionice koje su najviše ojačale kako bi pred kraj godine poboljšali sliku svojih portfelja. Kod nas je svakako za očekivati veći rast na dionicama IGH, Tehnika, Ingra i Viadukt , te rast dionice u hrvatskom vlasništvu Slatinske banke koja ima poslovnice širom ljepe naše pa tako i u metropoli [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

http://www.3maj.hr/cm/news/13/77/Vazna-obavijest-korisnicima-toplog-obroka.htm [bye] [bye]

Premješteno iz teme: THNK (Tehnika d.d.)

kolega…pa ja stalno pišem što radim..
Prije tri mjeseca sam vam na 720 pisao i crtao da treba kupiti atgr…rezultat , cistih 15 % zarade…
pa prije 2 mjeseca na 1625 pisao da treba kupiti inu….rezultat još 15 % zarade…
Prije mjesec dana na 269 pisao da se utrpate cijeli u ht…rezultat 7 % zarade

Na 130 vam pišem da kupite ptkm, na 181 da prodate….nakon toga svi popizde i pišu o insajd info…
Pa cekajte malo….

Meni ne treba nikakvo priznanje nikoga odavdje, ja znam koliko znam…
pišem na forumu jer mi je dosadno prek dana na poslu…
a oni koji su pametni, mogli su fino zaraditi prateci moje postove…

crobex putuje polako i sigurno ka svome cilju…bez brige, napisat cu sto kupujem i kad kupujem

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: THNK (Tehnika d.d.)

Ali nije mi jasno,sta imas od toga?
Ja sam kupovao HT na 198 i 203 kn kad su mi svi govorili da nisam normalan.
Isto tako sam atpl kupovao ispod 700 kn a prodavao na 1200 i nikada se nisam hvalio.
Ovo je prvi puta da to spominjem ,jer sta nekog briga koliko sam ja zaradio ili izgubio!?
Na forum dodjem da procitam nove vijesti,a sta nadjem? Nadr**vanje na svakoj temi.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”


Premješteno iz teme: THNK (Tehnika d.d.)

Ali nije mi jasno,sta imas od toga?
Ja sam kupovao HT na 198 i 203 kn kad su mi svi govorili da nisam normalan.
Isto tako sam atpl kupovao ispod 700 kn a prodavao na 1200 i nikada se nisam hvalio.
Ovo je prvi puta da to spominjem ,jer sta nekog briga koliko sam ja zaradio ili izgubio!?
Na forum dodjem da procitam nove vijesti,a sta nadjem? Nadr**vanje na svakoj temi.


kolega

ja nikoga ne zajebavam
pišem ono što mislim…
Oni koji su u krivu i gube zbog loše investicije i neznanja , imaju pravo da se ljute

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close