BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: MGMA (Magma d.d.)



Evo pročitao da je Magma našla strateškog partnera, čudo! Nisam vjerovao da je moguće al eto bar 1200 ljudi neće na ulicu.
Bez obzira na sve ovo opet je ludost kupovati ovu dionicu iznad 10 kn!

Iznad koliko je ludost kupovati optimu?
ili, po koliko kn očekujete dokap optime?

nemam ni magmu ni optimu, niti namjeravam kupiti [lol]
[/quote]

Šta fali Optimi?

Kada vidim ovakve članke kao od gospode Krešimir Butkovića i Siniša Malusa onda znam da još nije sve propalo!

Siniša Glavašević: Optužujem! Predsjednik, Vlada i Sabor izdali su Vukovar!
Vaš link

Vukovar je bio ponos, a danas…letargičan narod i jadna država!
Vaš link

Skidam kapu gospodo!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Molim Vas, Vukovarci……okrenite se prema BUDUĆNOSTI……! Ne mogu više, uz svo dužno poštovanje,
razumijevanje i obzir , NE MOGU više slušati o patnjama Vukovara.

Ostavite na miru svoju patnju, skromno i tiho , osvrnite se na tragediju, koju ćete osjećati cijeli život.Svi mi imamo svoje tragedije i probleme, i djeca iz drugih gradova ostaju bez roditelja,
a žene bez muževa i najbližih…

Toliko godina , u detalje već raspoznajemo iste kadrove patnje, ista lica, iste leševe na cesti,
rečenice koje ste izgovarali…

MOlim Vas, izgradite svoj novi svijet, zaliječite rane , kao i svi ostali ljudi na svijetu pogođeni
tugom i jadom zbog rata za koji nisu krivi….

Želim čuti lijepe vijesti iz ovog grada i vidjeti sretnu djecu ….prestanite sa samosažaljenjem,
i pokažite svoju hrabrost u izgradnju bolje budućnosti za svoj grad ………

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pa ti kukaš već dvije godine kak niko ne želi podić Crobex, baš nam se to da slušat. [undecid]


Pa ti kukaš već dvije godine kak niko ne želi podić Crobex, baš nam se to da slušat. [undecid]

To James! [thumbsup]


@miami

Pusti Vukovarce.. Oni koji su tamo stvarno popušili tiho nose svoj križ..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Samo da se nadovežem na ove postove prije mene,u vezi Vukovara,prošlosti.
Prošlo je već 19 god. od te tuge.
Nebi puno dužijo,jer ovo je poslovni forum i svi prisutni su ovdje radi kvalitetnih poslovnih informacija,te ću se i držati osnovne teme.
Da se vratimo malo u dalju prošlost;
-dregi svijetski rat
-1945 god. kraj rata
-Njemačka razrušena do temelja,poražena,uništena gospodarski,politički,rascijepljena,ma sve loše,što i inače doživi okupator nakon poraza

Imam samo jedno pitanje za sve vas:
Gdje se nalazila Njemačka 1965 god.?
Dvadeset godina poslje svega toga?

A mi u Hrvatskoj?
Nismo se pomakli sa mjesta.
Još smo više upali u živo blato.



Pa ti kukaš već dvije godine kak niko ne želi podić Crobex, baš nam se to da slušat. [undecid]

To James! [thumbsup]


@miami

Pusti Vukovarce.. Oni koji su tamo stvarno popušili tiho nose svoj križ..
[/quote]
mislim da tamo nitko nije popušio….
tamo su ljudi pobijeni na pravdu boga na svom pragu braneći dvoj dom, svoje obitelji i svoju zemlju.
neznam kako možete to nazivati "popušio"

Ide HNB-ova intervencija na deviznom tržištu…

Opet su mase koje su bjesomucno kupovale Euro ovih dana strahujuci za ustedjevine… [bye]

Source: HAAB

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize


Priznajem da je i meni tesko dokuciti njegove softsticirane sheme trejdanja, ali ako covjek kaze da zaraduje nema razloga da mu ne vjerujem. Ingru je prodao iznad 18 tako da je tamo sigurno zaradio.

ja mu više ništa ne vjerujem otkad je navukao desetke malih ulagača nu DKVS pa kad je vidio da sve ide dođavola na brzaka je sve rasprodao, a oni su ostali nasukani u DKVS i dan danas…. osim toga stalno piše da je 105% u dionicama, a onda za 10 minuta napiše da je dokupio ili kupio neku dionicu. kad ga prozovu otkud sad to, onda se vadi da je nešto prodao (s plusom naravno), a prije toga je tvrdio da nije lud ništa prodavati jer slijedi rast njegovih dionica…
lopina je velik demagog i muljator te kao takav izuzetno opasan za neiskusne male ulagače koje navlači na kupnju svojim pričicama i lancunima od postova, a onda im uvali dionice i bris…nestane na mjesec-dva s određene dionice dok ljudi u očaju opet njemu ne prodaju te iste dionice! …tada opet kreću njegove spike o velikom rastu, medu i mlijeku [angry] [bye]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

………….KATASTROFALNA SIJEČA ŠUMA ………

Nakon najavljenog poskupljenja plina, i poskupljenja svih energenata koje treba domaćinstvo,
činjenice da većina domaćinstava – NE MOGU plaćati ovakve troškove života koji su u totalnom
nesrazmjeru sa primanjima, ponavljam TEMU o kojoj sam već pisala…

Sve se siječe ! Uz ceste- u zaseocima- uz rubove – u dijelovima šuma- SVE SE SIJEČE
NENORMALNO- STABLA PADAJU KO POKOŠENA ….zelenilo- pluća našeg planeta
N E S T A J E !!!!

Jedan mladi bračni par – intelektualaca- kupili su u maloj , lijepoj kućici- PEĆ NA DRVA..
otišli u ŠUMU , koju imaju od obiteljskog naslijeđa, a služila je za druženja, i piknike….
Nasijekli drva i EVO NAM EUROPSKE ORIJENTACIJE i ekološkog osvješćivanja i
gospodarenja resursima…

Ne mogu plaćati ove režije…. on radi za osiguravateljsku kuću , a ona je prosvjetni radnik…!

Ima li komentara na ovo?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

…………Građevinari se okrenuli gradnji PASIVNIH KUĆA….

Davno prije potopa Crobexa, pisala sam o gradnji kuća koje štede energiju u kontinentalnim
dijelovima Hrvatske gdje se zimi temperatura spušta -20 stupnjeva ispod nule…/ sendvič zidovi,
izolacije,bla bla..posebna stakla na prozorima..blabla…/
Novim zakonom i ulaskom u EU- to će biti zakonska obaveza.
Budući da danas, više nikome niti ne pada na pamet graditi drukčije- okrenimo se
NULTOJ KUĆI..
Vaš link

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ima. Prodal bi par metara drva. Treba se samo najaviti. Rušim i svoje i susedovo napušten. Bolje da ga zrušim neg da mi na glavu padne.
Kolegice pa to je trend jer motorke šišaju već jedno 2 godine bez prestanka. Varaždinska šumarije je ove godine prodala 6000 kubika i još bi 3× toliko da imaju.

who dares, wins

New Report

Close