BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


DELUX

JA vozim i pišem ako je neka zabuna bila nije namjerno bilo je upućeno Tigru a on to i zna samo tad je bio na kineskoj pijaci u Budimpešti


Kršiš hrvatske zakone o sigurnosti na cestama…zamisli da se negdje slupaš, onda ces kriviti hdel io vdkt da su napravili loše ceste i traziti odstetu od njih…a znaš da para nemaju

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


DELUX

JA vozim i pišem ako je neka zabuna bila nije namjerno bilo je upućeno Tigru a on to i zna samo tad je bio na kineskoj pijaci u Budimpešti

kolega,
tocno je da sam bio u Budimpesti, ali ne na kineskoj pijaci,
nego sam u Hiltonu gledao Bloomberg.

ako ne vjerujete mogu i sliku pogleda na grad iz hiltona postati,
tu sliku sam poslao pick.icama u zg da vide kako se baja valju u lovi…

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

ovo je koma na ZSE pred bankrotom smo gospodo živjela politika HDZ Jaca cuva fotelju nju nije briga za privredu


Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

DATA:

elevatoor, 16.11.2010. u 12:01
Ja imam hrpu INGRE i neću prodat makar krepo..
U debelom sam minusu…..



Kad bi vi kolege crni analitičari znali što će se desiti onda bi se ja odmah ubio

A vas bi prije toga postavi da budete vodeći analitićari banaka

kako samo trošite gomile vremena pišući vaša predviđanja što će biti

Pa vi nemožete predviditi ni što će biti sutra a kamoli za koji mjesec.
Pravite se pametni pišući basne o INGRI na osnovi nekih vaši trifrtaljnih saznanja
bože pomozi
sigurno ekipa insajdera ima bolji info od vas grah gatara
pa vidi da ne prodaju
nemate svi skupa 0,0001% ingre
ali sve analitićar do analitićara
sami stučnjaci
Bože pomozi
[lol] [lol] [lol]

trebali bi se zaposlit u diznijevom studiju pisati basne jer to vam super ide!!!
[/quote]

kolega prestanite živjeti u basni pa cete vidjeti da vama bas i ne ide……

zar vam nije jeftinije bilo prodati ingru prije pola godine kad sam vama i onoj banani to sugrirao pa sada ležerno gledate sa strane horor filmove i pišete basne, dada vi ste bili u pravu a mi pokvareni drukeri.

Kako neko uopce ima volje pisati gluposti i obmanjivati druge na 51 i na 41 i na 31 i na 25 i na 18, pa vi da išta znate nebi na formu pokušavali spasiti svoje propale investicije.

ISTINA BOLI [proud]

(Molim modove da puste post i obećavam da neću ništa više nikad pisati iznad 15kn) [pray]
[/quote]

JOŠ PAR SATI TRGOVANJA, ETO MENE OPET ……….
[proud]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

Tko je kupio sve ove dionice od jučer? / najvećim dijelom ? – fondovi- brokerska društva ili
mali investitori ? /

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.vecernji.hr/vijesti/novi-harac-veci-porez-aute-brodove-vikendice-clanak-216368
udri po svemu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)



dokupio, kao i jucer…

Heh, da si jo malo pričekao… Ne verujem da bi nešto zaradio ali bi svakako jeftinije kupio.
[thumbsup]
[/quote]

Ajd kolega, obznanite ime/imena vaših visoko profitabilnih dionica čije ste ponosni vlasnik, pa da zajednički po osnovi vaše jučerašnje tzv. realne matematike izračunamo realnu vrijednos istih…

Premješteno iz teme: VLDS (Validus)




dokupio, kao i jucer…

Heh, da si jo malo pričekao… Ne verujem da bi nešto zaradio ali bi svakako jeftinije kupio.
[thumbsup]
[/quote]

Ajd kolega, obznanite ime/imena vaših visoko profitabilnih dionica čije ste ponosni vlasnik, pa da zajednički po osnovi vaše jučerašnje tzv. realne matematike izračunamo realnu vrijednos istih…
[/quote]

Iz Hrvatske držim samo HT. I on mi čini oko 2 odsto portfolia, ostalo je raspršeno po celome svetu i regionu.

Prosto sumnjam da ti umeš da sračunaš mnogo jednostavnije računice i da rešiš najprostije jednačine, a kamoli vrednost HT-a. Jer da umeš, ne bi u ovo jada od akcije meto sopstvene pare, ma ni jednoga dinara.

Jopet, dobro je da na berzi postoje i ovaki pdaobranci poput vas, jer ste najbolja pokazna vežba i škola kako ne treba da se i investira i šta može čoveka sve da zadesi kad baca pare u vetar.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

fotije@

Pa što "belosvetski" investitor stalno visi na temi Validus , ukoliko nikad nebi uložio u to jada od akcije…kako reče! Smiješan si kolega.

Pa odmah se vidi da laze cim ima HT sada kad raste .
Da Validus raste i njega bi imao nekoliko odsto .
Uvjek oni najpametniji i najbolji pa neka napise koje ima svijetske znamo i mi za njih ili misli da su Hrvati budale .

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Jel iti jedan od vas predvidio današnji rast ?

bez brige,uskoro će predvidjeti i ovo što se danas dogodilo [thumbsup]

zato je TA na lošem glasu,jer ju neki(većina) shvaćaju kao alat za predviđanje budućnosti,a ona najbolje služi za praćenje trendova i uočavanje preokreta istih,i u skladu s time zauzimanje pozicija!
za sve ostalo vam ne treba TA,dovoljna je i šaka graha,po mogućnosti trešnjevca,a može i tetovac,sve ostale vrste nisu dale dovoljnu preciznost u empirijskim pokusima pa se smatraju nepouzdanim [cool]

Premješteno iz teme: MGMA (Magma d.d.)


Evo pročitao da je Magma našla strateškog partnera, čudo! Nisam vjerovao da je moguće al eto bar 1200 ljudi neće na ulicu.
Bez obzira na sve ovo opet je ludost kupovati ovu dionicu iznad 10 kn!

Iznad koliko je ludost kupovati optimu?
ili, po koliko kn očekujete dokap optime?

nemam ni magmu ni optimu, niti namjeravam kupiti [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

New Report

Close