BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Nesposobnost vlade jadranke kosor da izvuče zemlju iz krize ostavlja teške posljednice na burzu. Otkad su joj izglasali "povjerenje" tonemo sve niže i niže, a da fondovi ne drže na nuli 5-6 svojih dionica koje drže crobex ovako visoko, sad bismo relano bili ispod 1500 bodova!!! [angry]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)



Nema ovdje pomoći, dionica je namjerno stjerana nisko da se aktiviraju margini i sad bankari tuku dionicama po kupnji. Dokle će ju stjerat, samo nebo zna, ali 1000 kn sad izgleda vrlo realno [embarass]

ma nije stjerana, nego nitko ju ne zeli imati u portfelju.

ja sam malo kupio 14 kom na 1300, jutros sam na 1250 -1270 sve iskrco.

ma nema nista od ovoga. [angry]
[/quote]

A tko si ti da znaš imali ili nema i šta ima veze dali si kupio ili nisi koji si ti faktor da ocjenjuješ valja li ili nevalja

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

oooo, kolega Zivac…
pa dugo se nismo culi.
[smiley]

mislim da smo zadnji put diskutirali tamo negdje u 5-6 mjesecu kada je IGH bio cca 2500kn.
jel se dobro sjecam.

Vi ste tada tvrdili da IGH ide na 5000-7000kn, a ja sam tvrdio da IGH ide na barem 1400kn,
a Ingra na minimalno 20kn.

mislim da je i oklada u janjetinu pala!?!
[proud]

sto predlazete?
ja predlazem da Vam ja oprostim taj gubitak na okladi.
[smiley]


Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

oooo, kolega Zivac…
pa dugo se nismo culi.
[smiley]

mislim da smo zadnji put diskutirali tamo negdje u 5-6 mjesecu kada je IGH bio cca 2500kn.
jel se dobro sjecam.

Vi ste tada tvrdili da IGH ide na 5000-7000kn, a ja sam tvrdio da IGH ide na barem 1400kn,
a Ingra na minimalno 20kn.

mislim da je i oklada u janjetinu pala!?!
[proud]

sto predlazete?
ja predlazem da Vam ja oprostim taj gubitak na okladi.
[smiley]


M apusti ga , nezna on ko mu glavu nosi…stogi pušing

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

oooo, kolega Zivac…
pa dugo se nismo culi.
[smiley]

mislim da smo zadnji put diskutirali tamo negdje u 5-6 mjesecu kada je IGH bio cca 2500kn.
jel se dobro sjecam.

Vi ste tada tvrdili da IGH ide na 5000-7000kn, a ja sam tvrdio da IGH ide na barem 1400kn,
a Ingra na minimalno 20kn.

mislim da je i oklada u janjetinu pala!?!
[proud]

sto predlazete?
ja predlazem da Vam ja oprostim taj gubitak na okladi.
[smiley]


M apusti ga , nezna on ko mu glavu nosi…stogi pušing
[/quote]

Što nisi došao u Vodice na janjetinu j….dionice kad sam te zvao a o znanju nebi jer ni ja ni ti a ni taj drugi nemamo pojma ja se samo zabavljam

DELUX

nemoj se umislit tebe nisam zvao na janjetinu već TiGRA pošto znam da ljetuje pokraj Vodica

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

bisakovi @

Jaca je rekla.Mi smo na putu, da pronađemo put izlaska iz recesije!!! Dakle,ona je pronasla put koji vodi glavnom putu izlaska iz recesije.

Npr. Krenemo iz Splita prema Zagrebu i zavrsimo u Jajcu i shvatimo da se moramo vratiti nazad na autoput(MMF) i trazimo prvo spajanje auto puta i vratimo se u Dugopolje i lagano idemo prema Zagrebu.

Napomena :autoput =MMF
Sad zamislite gdije se mi nalazimo i koliko nam vremena treba da shvatimo [lol] [lol]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


bisakovi @

Jaca je rekla.Mi smo na putu, da pronađemo put izlaska iz recesije!!! Dakle,ona je pronasla put koji vodi glavnom putu izlaska iz recesije.

Npr. Krenemo iz Splita prema Zagrebu i zavrsimo u Jajcu i shvatimo da se moramo vratiti nazad na autoput(MMF) i trazimo prvo spajanje auto puta i vratimo se u Dugopolje i lagano idemo prema Zagrebu.

Napomena :autoput =MMF
Sad zamislite gdije se mi nalazimo i koliko nam vremena treba da shvatimo [lol] [lol]


Loš ti je ovaj primjer. Iz Jajca se nema smisla vraćati za Dugopolje, a da si kojim slučajem startao iz Dubrovnika ovo ti je čak i neka prečica. Nastaviš samo BL Gradiška Okučani i eto te u Zagrebu. Trebo si uzeti neku varijantu preko Gibraltara da dočaraš pravu situaciju u kojoj se ova vlada nalazi.

who dares, wins

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

verdi @

Vidim da nerazumjes na sta sam mislion.Nije stvar kuda je najbrze ili kako je naj jednostavnije(to znamo) nego sam namjerno naveo ovaj primjer mada u teoriji najkraci put znaju a u praksi to ipak nije tako.Sta stara poslovica kaze"PUNO BABA,KILAVO DITE"

[cool]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Razumim i za to sam ti reka da je Jaca priko Gibraltara krenila.
[thumbsup]

who dares, wins


DELUX

nemoj se umislit tebe nisam zvao na janjetinu već TiGRA pošto znam da ljetuje pokraj Vodica


pa mene si qvotao, ne tigrusa…smiri se, vidiš da nemozes ni pisati kolko si nervozan…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

DELUX

JA vozim i pišem ako je neka zabuna bila nije namjerno bilo je upućeno Tigru a on to i zna samo tad je bio na kineskoj pijaci u Budimpešti

New Report

Close