BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je zahvaljujući švicaskoj lucidnosti još i dobro ispalo. Onaj tko je vjerovao u ovu državu dobio je lovu nazad još 90.tih ili je nabrzaka za to kupio stan, a oni koji su vjerovali Deželi nek se sad s njima ganjaju po sudu. Mogli su to prenijeti u HR, nisu i sad tu nema velike filozofije.

who dares, wins

Bisakovi, znaš i sam da nije tako! Ova vlada s Kosoricom na čelu žrtvovala je hrvatske štediše zbog ulizivanja Sloveniji!
1. Slovenija od početka inzistira da je štednja Hrvata u LB pitanje sukcesije
2. Hrvatska i Rohatinski do sada su opravdano blokirali ulazak NLB u HR, dok se ne riješi pitanje duga našim štedišama
3. Kosoričinim pristajanjem da se pitanje naših štediša prebaci na Basel, prihvatila je 15 -godišnji slovenski stav i omogućila ulazak NLB u HR na mala vrata
4. Prebacivanje problema/duga našim štedišama u Basel, Kosorica je prezentirala kao fantastičan uspjeh svoje diplomacije, kao i odustajanje od rješavanja problema Savudrijske uvale/Piranskog zaljeva na arbitraži, umjesto na Međunarodnom sudu za pravo mora jer arbitraža je za nas bitno nepovoljnija jer će suditi i po pravu i po "pravičnosti" (što opet traže Slovenci). O odustanku o ZERP-a i našeg suvereniteta na njemu više nema smisla ni govoriti….

Bisakovi, tim tvojim nekritičkim svrstavanjem u svakoj raspravi na stranu Jadranke Kosor i HDZ-a izgubio si sav kredibilitet na forumu jer očito da uopće nije bitno što se napiše, jasno je da ćeš ti uvijek biti na braniku Jace i HDZ-a……

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@gismund
Dakle,kolega meni je bitna istina i argumenti,a većini Vas koji me napadate bitno je strančarenje.
Nikada nisam niti ću zastupati HDZ ili pojedinu stranku jer je to po mom ukusu,barem na ovom forumu,deplasirano.
Imam osjećaj da većina Vas vodi predizbornu kampanju u korist opozicije.
Pogrešan forum i pogrešni argumenti.
"Kosorica" rješava probleme sa susjedima.To je istina i to joj je donijelo međunarodni kredibilitet!!!
Ako je i branim ,to je zato što je neargumentirano napadate.
Što se moga kredibiliteta tiče,želim Vas obavjestiti da se broj mojih forumskih prijatelja znatno
povećao zadnji mjesec.Imam ih mislim 154(provjerite kod moderatora).
Da to nije ona tiha većina?
Pozdrav

@bisakovi
argumentacija ti je smiješna, tih tvojih 154 prijatelja ne znači ništa, imam ih ja preko 500, ali to ne znači da su ti oni pravi prijatelji. Većina ti je na listi samo zato da pročitaju tvoj post prije nego ga odmoderiraju ili obrišu, a koliko cijene tvoje postove najbolje se vidi po ocjenama koje dobivaš.

Što se ostaloga tiče, nitko ovdje na zastupa neku stranku, već samo ukazujemo na velik broj crnih točaka i crnih brojki pod ovom vladom. Neko dobro mišljenje nemam ni o Milanoviću, ali ipak smatram da su HDZ i Kosorica sada potrošena roba i da su dokazali i pokazali da ne mogu izvući zemlju iz krize te da su što raniji izbori jedini spas.

Nemam ništa osobno protiv tebe, ali čini mi se da ćeš i kod mene morati ubrzo na ignore listu jer si u svojim pristupima jednostavno stranački zadrt. Nisi u stanju prihvatiti drukčije stavove, pa ćeš tako i na ovaj post brzo ići odgovarati da tvoja "bude zadnja" i da si umisliš da si pobjednik nečega nad nekim. Žalosno….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@gismund
Dragi kolega,molim Vas da me stavite na "ignore".
To Vam je puno jednostavnije nego se "nositi argumentirano" sa mnom.
Nekada je bolje "prihvatiti poraz" nego gubiti samopouzdanje.
Pozdrav

Kao što napisah malo prije….
Tvoja baljezganja o “argumentiranoj raspravi”, “prihvaćanju poraza”, “gubitak samopuzdanja” i sl. zapravo su tragikomična i odaju teškog gubitnika koji samog sebe nastoji uvjeriti da je uvijek on u pravu…
Uživaj [bye]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@gismund
Nedostaje Vam argumenata kolega pa ih zamjenjujete uvredama i diskvalifikacijama.
Jadno i žalosno.
Sada ste pkazali da ste Vi gubitnik.

Najgore u cijeloj prići jest da HDZ i dalje pokušava prodavati optimistićne priće o tome kako je sve OK ali eto, samo što nije i nekako izgurati godinu dana u nadi da će se desiti neko čudo kojim bi dobili izbore. Vjerojatno pod time žele prikazati obredno žrtvovanje Sanadera i možda još koje kolateralne žrtve u svrhu pranja grijeha stranke te da će neizbježno pomazanje njihove politike sa Kaptola biti dovoljno za to, a ja se iskreno nadam da neće.

Slikovito rečeno, Hrvatska je avion bez dovoljno goriva kojim upravlja autopilot a kapetan misli da snagom volje može natjerati mašinu da leti koliko on misli da bi trebala letjeti. Većina putnika je užasnuta jer im je jasno da će se avion uskoro srušiti osim male ali glasne grupice kojima su usta non stop puna parola o olovnim vremenima, crvenoj aždaji koju treba zatući i sl. Žalosno.

…a najgore od svega nije to što će SDP takav kakav jeste zamijeniti HDZ već što drukam za Sanadera da skupi svoju ekipu i sruši glasanje o proračunu za slijedeću godinu. Možda…u nadi je spas.

predizborna forum kampanja je pocela;

miami, biskaovi, gismund i elroy se dobro drze, po meni su za sada izjednaceni, svi znaju tocno sto drugi pogresno rade

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)


Kolege dioničari !
Na stranici od IGH imate i kontakt mail.
Ja sam kao mali dioničar poslao upit o tome kada će biti gl. skupština
radi SMJENE Trenutne Uprave – a iz razloga katastrofalnog pada vrijednosti firme
i srozavanja ugleda IGH.
Zamislite – Nisu mi ništa odgovorili !
Predlažem kolegama da učine isto.

Dioničarstvo u Hrvata. Jad i bijeda, i Goran je već pisao o sličnoj temi. U uređenoj zemlji za takav ne-čin od strane tvrtke može se poduzeti pravne korake, a šta poduzeti kod nas? Samo nastavak poslovanja i ponašanja kroz sve ove godine – bahatost i arogancija bez ikakvog osjećaja odgovornosti za svoje postupke. Prestrašno.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Ajmo ljudi malo dižite moral [thumbsup].
Još Hrvatska ni propala dok mi živimo………………

Da ,da.Jednom rukom klicu"IMAMO HRVATSKU"a drugom stavljaju novac u đep a drugi kazu jebes takvu drzavu kad samo Ti uzimas.Daj i meni pa cu i ja vikat, Imamo Hrvatsku!

New Report

Close