BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Obično je kraj godine vrijeme optimizma i rasta dionica, jer treba ljude potaknuti na potrošnju i kako vidimo u svijetu se upravo to i događa…

Ovo što se pak danas događa u Hrvatskoj gdje jedino što slušamo su samo vijesti o novim aferama koje su kako se sada vidi ne dijelo pojedinaca nego STIL vladanja u ovoj državi, je siguran put u daljni pad burze. U slučaju da Crobex padne ispod 1800 bodova mislim da ćemo ovotjedni scenarij Ingre gledati na puno više dionica.

Kako poslije svega biti optimističan kada vidimo tko nam i kako vodi državu, pitam se…


Obično je kraj godine vrijeme optimizma i rasta dionica, jer treba ljude potaknuti na potrošnju i kako vidimo u svijetu se upravo to i događa…

Ovo što se pak danas događa u Hrvatskoj gdje jedino što slušamo su samo vijesti o novim aferama koje su kako se sada vidi ne dijelo pojedinaca nego STIL vladanja u ovoj državi, je siguran put u daljni pad burze. U slučaju da Crobex padne ispod 1800 bodova mislim da ćemo ovotjedni scenarij Ingre gledati na puno više dionica.

Kako poslije svega biti optimističan kada vidimo tko nam i kako vodi državu, pitam se…


Pesimisti nikada u pravilu ne zarađuju.
Optimisti biraju prave trenutke i kupuju dionice od pesimista.
Kada dio pesimista postaje optimističan,optimisti im prodaju dionice i dobro zarađuju.
Inače na hrvatskoj burzi baš i nisam primjetio da su u zadnjih barem 15 godina dionice
bitno rasle na kraju godine!
Pozdrav

POSLOVNI .HR………………PRODUŽENA RUKA H D Z politike ! / Na žalost /.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


POSLOVNI .HR………………PRODUŽENA RUKA H D Z politike ! / Na žalost /.

Što sada?
Treba zatvoriti poslovni?
Treba ukinuti MMF jer je dao podršku Vladi i ekonomskom programu oporavka koji daje rezultate?
Danas je težak dan za katastrofičare.
Pozdrav

bisakovi | profil | korisnik je na listi ignoriranih korisnika [bye]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


bisakovi | profil | korisnik je na listi ignoriranih korisnika [bye]

ja ga još neću stavit, šteta da mi propadnu 2 jedinice koje sam rezervirao za njega, a njegove postove i tako više ne čitam [thumbsup]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Vidim da neki kolege pribjegavaju nojevoj taktici u nemoći suočavanja sa činjenicama .
To mi je dakako prihvatljivo jer na taj način spašavaju svoje samopouzdanje.
Pozdrav


bisakovi | profil | korisnik je na listi ignoriranih korisnika [bye]

Pridružujem se čestitkama [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

ukoliko je netko zaintersiran za proširivanje horizonta i popunjavanja "bačve znanja" na inter liberu ima sijaset knjiga osjetno povoljnijih cijena [thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

sta preporucujete?

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!


sta preporucujete?

imaš nove hitove autorice Jace K. :

– "Krizna kuharica 1 – Kuhano korijenje na 1000 načina"
– "Krizna kuharica 2 -Ukusno lišće umjesto nezdravog mesa"

tko kupi obje knjige dobiva na poklon besteseller:

– "1001 broš"

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

nisam makrobiotičar, niti namjeravam to postati…
ne vjerujem u alge, niti u meso koje nije imalo papak ili rogove.
ako dođe do toga, iselit ću se ko Ćiro Blažević

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

New Report

Close