BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Masakr je samo na građevincima.

lp i sretno

Kolega, znaš li što je zeko rakao kada je pobijego iz Bosne jer su tamo škopili bikove?
[/quote]

Ne ( ne znam zašto tigrus umjesto mene odgovara, ali dobro.. ).

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Masakr je samo na građevincima.

lp i sretno

Biježi zeko iz Bosne pa sretne medu koji ga upita "što je bilo zeko, zašto biježiš, nema nikoga iza tebe?" ,"U Bosni škope bikove!"odgovara on sav zadihan , "pa kakve veze imaju bokovi sa tobom…pa ti si zec!" opet će medo, a zeko mu na to "E, medo, dok ja to njima objasnim da sam zec… odoše moja jaja!"

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Napušio se zeko i pluta na jezeru u šumi.
Skupile se životinje na obali i viču mu: zeko!!! utopit’ ćeš se!
A on njima uzvrati: pustite me na miru, vi kopnene životinje!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




[Pa tko ima veći prinos, da, ali na cijeli portfelj, a ne samo na one dioince kojima se trgovalo.
Znači točno postoji pozicija stanje imovine na dan..

Mislim, prinos… tko zna.. možda smo radili sa minusom.. [smiley]
lp

A jok, bilo je nešto plusa….nego ne vidim zašto bi se i J. K. t okoristio (NHF [wink]….premda mi je jaaaako pozitivan i duhovit lik
Radije bi da je onaj drugi spol u igri da određuje koji je od nas bolji, kužiš… [thumbsup]
[/quote]

Ćuj…to sa ljepšim spolom,to je jako relativno, nemoj se sada izvlačiti.
Nisam niti ja bog zna šta plusa imao, bilo je nešto ali … ko će ga znati da li je više od tebe..

Ajmo mi dogovoriti susret sa Knoxom i da stavimo sve na papir i ovjerimo kod javnog bilježnika, šta kažeš?

lp

[/quote]
Hoćete li skupit za platit bilježnika
[lol] [lol]


Napušio se zeko i pluta na jezeru u šumi.
Skupile se životinje na obali i viču mu: zeko!!! utopit’ ćeš se!
A on njima uzvrati: pustite me na miru, vi kopnene životinje!

Pa zar ne postoji vec neka tema za lose viceve?

na žalost ne frckavi [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




[Pa tko ima veći prinos, da, ali na cijeli portfelj, a ne samo na one dioince kojima se trgovalo.
Znači točno postoji pozicija stanje imovine na dan..

Mislim, prinos… tko zna.. možda smo radili sa minusom.. [smiley]
lp

A jok, bilo je nešto plusa….nego ne vidim zašto bi se i J. K. t okoristio (NHF [wink]….premda mi je jaaaako pozitivan i duhovit lik
Radije bi da je onaj drugi spol u igri da određuje koji je od nas bolji, kužiš… [thumbsup]
[/quote]

Ćuj…to sa ljepšim spolom,to je jako relativno, nemoj se sada izvlačiti.
Nisam niti ja bog zna šta plusa imao, bilo je nešto ali … ko će ga znati da li je više od tebe..

Ajmo mi dogovoriti susret sa Knoxom i da stavimo sve na papir i ovjerimo kod javnog bilježnika, šta kažeš?

lp

[/quote]

vatreni, jesi tu?
Molim povratnu informaciju.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Hm, možda je najmudrije da pratimo Mađare!

Mađari namjeravaju oporezivati trgovačke lance u postotku od ukupnih prihoda, i to stopama od 0,1 do 2 posto. Deset najvećih trgovačkih lanaca u Hrvatskoj ima ukupne prihode od 28,5 milijardi kuna, što bi, ako se uzme neka srednja vrijednost (porezna stopa od 1 posto), značilo prihode od 285 milijuna kuna. Dva od tri hrvatska telekoma su prošle godine iskazala ukupnu dobit od 3,2 milijarde kuna, od čega bi polovica, 1,6 milijardi, po mađarskom receptu išla u državnu blagajnu.

26.11.2010 - Dan D

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Mađari namjeravaju oporezivati trgovačke lance u postotku od ukupnih prihoda, i to stopama od 0,1 do 2 posto. Deset najvećih trgovačkih lanaca u Hrvatskoj ima ukupne prihode od 28,5 milijardi kuna, što bi, ako se uzme neka srednja vrijednost (porezna stopa od 1 posto), značilo prihode od 285 milijuna kuna. Dva od tri hrvatska telekoma su prošle godine iskazala ukupnu dobit od 3,2 milijarde kuna, od čega bi polovica, 1,6 milijardi, po mađarskom receptu išla u državnu blagajnu.

26.11.2010 - Dan D

Crni fond – Novi detalji o sumnjivu novcu HDZ-a
Uplatu Barišićevih četiri milijuna kuna Bajiću prijavila – banka

Prema zakonu, banke su dužne prijaviti sve transakcije iznad 200.000 kuna i ispitati klijente o porijeklu novca

Neugodna priča o četiri milijuna kuna gotovine koja je kružila HDZ-om dobila je novi detalj koji objašnjava zašto je novac na kraju završio u sefu glavnoga državnog odvjetnika Mladena Bajića. Prema informacijama iz nekih službenih izvora, jedna od banaka u kojima vladajuća stranka ima račune prijavila je Uredu za sprečavanje pranja novca sumnjivu transakciju, jer su predstavnici HDZ-a htjeli na račun položiti dva milijuna kuna i tristo tisuća eura…..

[shocked]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

jaca nastavlja s biserima [lol]

Kosor: Vlada i dalje provodi program oporavka, no nitko nas ne podupire

Business.hr/ Hina
Vlada provodi program gospodarskog oporavka i bilo bi dobro da je u tome podupru sve parlamentarne političke stranke, rekla je danas novinarima u Banskim dvorima premijerka Jadranka Kosor zamoljena da komentira izjavu predsjednika Ive Josipovića da gospodarske mjere nisu dovoljne zbog porasta nezaposlenosti koja je ponovno rekordna.

"Predsjednik države naravno ima pravo na svoje mišljenje o svemu, a mi provodimo program gospodarskog oporavka i bilo bi dobro da nas u tome podupru sve parlamentarne političke stranke. Kao što znate, u provedbi većine mjera nitko nas ne podupire. Niti u minimalnim izmjenama određenih zakona, niti u bilo čemu drugom….

pa u čemu je sad opet problem?!
jel bilo glasanje u saboru o povjerenju vladi? jest!
je li jaca kupila HSS i manjince da je podrže i time dobila podršku? jest!
pa što onda hoće sada, da joj oporba slaže proračun i donosi zakone??! [lol] [bye]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

recept oko ingre je vjerojatno poznat ;

igor ; psi laju, karavane prolaze

stipe : ja nista necu znati

mi; mozda je dokapitalizacija zbog ovoga ili onoga.

jadranka ; na putu smo da dodemo na put za oporavak

New Report

Close