BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega vatreni, molim vas povratnu informaciju, naime kao što vidite imamo neovisnog moderatora, pa predlažem da dogovorimo trojni sastanak i krenemo u realizaciju.
AKko bismo zabavljali ostale članove foruma, moderator g. Knox može iznositi detalja na ovoj temi i razvoj cijele situacije.

lp


JA imam samo razdoblje ulaganja od 2006 do 3 mjeseca 2008 ako to može [cool] [smiley]
Ovo drugo razdoblje sam bio voajer….

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Ajde vatreni ne budi sad papak, šta ako izgubiš, bitno da se pare vrte. [smiley]

U ovoj igri dvoje od troje zarađuju [thumbsup]
A ja nikako ne želim biti onaj treći [smiley]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



Kolega vatreni, molim vas povratnu informaciju, naime kao što vidite imamo neovisnog moderatora, pa predlažem da dogovorimo trojni sastanak i krenemo u realizaciju.
AKko bismo zabavljali ostale članove foruma, moderator g. Knox može iznositi detalja na ovoj temi i razvoj cijele situacije.

lp


JA imam samo razdoblje ulaganja od 2006 do 3 mjeseca 2008 ako to može [cool] [smiley]
Ovo drugo razdoblje sam bio voajer….
[/quote]

Može i tako, evo onda ćemo staviti od 01.01.2006. do 31.12. 2007. može tako?
Predlažem da o trošku kolege Knoxa ( našeg moderatora ) organiziramo zajednički sastanak kako bismo sve detalje dogovorili, ok?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Može i tako, evo onda ćemo staviti od 01.01.2006. do 31.12. 2007. može tako?
Predlažem da o trošku kolege Knoxa ( našeg moderatora ) organiziramo zajednički sastanak kako bismo sve detalje dogovorili, ok?
lp


prvo biljege morate kupiti.



Može i tako, evo onda ćemo staviti od 01.01.2006. do 31.12. 2007. može tako?
Predlažem da o trošku kolege Knoxa ( našeg moderatora ) organiziramo zajednički sastanak kako bismo sve detalje dogovorili, ok?
lp


prvo biljege morate kupiti.
[/quote]
i ZK izvadak izvadkat….

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


[Može i tako, evo onda ćemo staviti od 01.01.2006. do 31.12. 2007. može tako?
Predlažem da o trošku kolege Knoxa ( našeg moderatora ) organiziramo zajednički sastanak kako bismo sve detalje dogovorili, ok?
lp

Jel idemo na to tko ima veći postotak ili kaj??? nije mi do kraja jasno….

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



[Može i tako, evo onda ćemo staviti od 01.01.2006. do 31.12. 2007. može tako?
Predlažem da o trošku kolege Knoxa ( našeg moderatora ) organiziramo zajednički sastanak kako bismo sve detalje dogovorili, ok?
lp

Jel idemo na to tko ima veći postotak ili kaj??? nije mi do kraja jasno….
[/quote]

Pa tko ima veći prinos, da, ali na cijeli portfelj, a ne samo na one dioince kojima se trgovalo.
Znači točno postoji pozicija stanje imovine na dan..

Mislim, prinos… tko zna.. možda smo radili sa minusom.. [smiley]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


[Pa tko ima veći prinos, da, ali na cijeli portfelj, a ne samo na one dioince kojima se trgovalo.
Znači točno postoji pozicija stanje imovine na dan..

Mislim, prinos… tko zna.. možda smo radili sa minusom.. [smiley]
lp

A jok, bilo je nešto plusa….nego ne vidim zašto bi se i J. K. t okoristio (NHF [wink]….premda mi je jaaaako pozitivan i duhovit lik
Radije bi da je onaj drugi spol u igri da određuje koji je od nas bolji, kužiš… [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Masakr je samo na građevincima.

lp i sretno

Kolega, znaš li što je zeko rakao kada je pobijego iz Bosne jer su tamo škopili bikove?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Masakr je samo na građevincima.

lp i sretno

Kolega, znaš li što je zeko rakao kada je pobijego iz Bosne jer su tamo škopili bikove?
[/quote]

ne…

ozapa, 09.11.2010. u 15:12
Katarska nezavisna priča započela je 03.09.1971, kad se je država osamostalila od Udruženog kraljevstva. Mala arapska država svoj snažan ekonomski, te društveni razvoj temelji na izvozu sirove nafte.
by Dr. Aleš Berk Skok član uprave MP Invest

Vaš link

Mislim da se nakon ove izjave svi oni koji imaju novce u MP Investu trebaju opasno zabrinuti. Kada član uprave kaže da zemlja koja nema nafte svoj ekonomski razvoj temelji na izvozu iste onda je to opasan znak za uzbunu.

Uvaženi doktore Skok, Katar svoj izvoz temelji na plinu i tako će ostati dulje vrijeme.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi



[Pa tko ima veći prinos, da, ali na cijeli portfelj, a ne samo na one dioince kojima se trgovalo.
Znači točno postoji pozicija stanje imovine na dan..

Mislim, prinos… tko zna.. možda smo radili sa minusom.. [smiley]
lp

A jok, bilo je nešto plusa….nego ne vidim zašto bi se i J. K. t okoristio (NHF [wink]….premda mi je jaaaako pozitivan i duhovit lik
Radije bi da je onaj drugi spol u igri da određuje koji je od nas bolji, kužiš… [thumbsup]
[/quote]

Ćuj…to sa ljepšim spolom,to je jako relativno, nemoj se sada izvlačiti.
Nisam niti ja bog zna šta plusa imao, bilo je nešto ali … ko će ga znati da li je više od tebe..

Ajmo mi dogovoriti susret sa Knoxom i da stavimo sve na papir i ovjerimo kod javnog bilježnika, šta kažeš?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close