BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@plavi

Vi ste prodali ADPL tik prije ovog rasta.. TA je ukazivala na rast.. I još uvijek ukazuje..
I kupili LKPC koja vam se trenutno nalazi u padajućem kanalu.. Doduše, na samom dnu kanala, ali da biste tu zaradili trebate je se riješiti na vrijeme..

Pustite nas da se veselimo.. lp

Kolega, hoćemo vidjeti tko je bolji po prinosima, ja koji prerano prodajem dionice poput ADPL, ili vi stručnjak za TA?
Uzmemo par godina unazad prinose, printamo promete od brokera i damo moderatoru da usporedi tko je bolji.

Stavimo okladu od nekih 50 000 HRK, s time da ja stavim 10 % više, tako da možete zaraditi 55 000 a uložili ste 50 000,jel može?

lp
[/quote]
Evo ja bi [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]

Može kolega, evo predlažem da stavimo prinose od 2006. do 31.12.2010, moderatori bi uzeli promete i računali.
Predlažem da moderatorima platimo manipulativne troškove u iznosu 2 % dakle 2100 HRK.
Molim da potvrdite dogovor i da kontaktiramno privatno moderatore.

P.S. Ne pratim Vaše pisanje ali pretpostavljam da ste isto TA znalac.. [thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Predlažem se za moderatora. [thumbsup]


Predlažem se za moderatora. [thumbsup]

genijalno [lol]

našlo bi se tu moderatora i za 1,9% provizije … naravno TA izračuna gratis

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

http://www.vecernji.hr/vijesti/nakon-sramnog-odlaska-george-bush-vraca-se-velika-vrata-clanak-213143 sljedi primjer naseg sanadera [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



@plavi

Vi ste prodali ADPL tik prije ovog rasta.. TA je ukazivala na rast.. I još uvijek ukazuje..
I kupili LKPC koja vam se trenutno nalazi u padajućem kanalu.. Doduše, na samom dnu kanala, ali da biste tu zaradili trebate je se riješiti na vrijeme..

Pustite nas da se veselimo.. lp

Kolega, hoćemo vidjeti tko je bolji po prinosima, ja koji prerano prodajem dionice poput ADPL, ili vi stručnjak za TA?
Uzmemo par godina unazad prinose, printamo promete od brokera i damo moderatoru da usporedi tko je bolji.

Stavimo okladu od nekih 50 000 HRK, s time da ja stavim 10 % više, tako da možete zaraditi 55 000 a uložili ste 50 000,jel može?

lp
[/quote]
Nisam se mislio natjecat s Vama, niti to mogu jer sam na TK puno kraće od Vas..
Vi fino svojim putem, ja ću svojim.. Obojica sretni i zadovoljni..
Ako jednog dana i promijenite mišljenje o TA, ovdje ima ljudi koji Vam mogu pomoći..

Možda i uvidite da je drukanje na pojedinim dionicama stvarno besmisleno jer ionako tržište ide svojim putem.. lp i nhf

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Kolega vatreni, molim vas povratnu informaciju, naime kao što vidite imamo neovisnog moderatora, pa predlažem da dogovorimo trojni sastanak i krenemo u realizaciju.
AKko bismo zabavljali ostale članove foruma, moderator g. Knox može iznositi detalja na ovoj temi i razvoj cijele situacije.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



@plavi

Vi ste prodali ADPL tik prije ovog rasta.. TA je ukazivala na rast.. I još uvijek ukazuje..
I kupili LKPC koja vam se trenutno nalazi u padajućem kanalu.. Doduše, na samom dnu kanala, ali da biste tu zaradili trebate je se riješiti na vrijeme..

Pustite nas da se veselimo.. lp

Kolega, hoćemo vidjeti tko je bolji po prinosima, ja koji prerano prodajem dionice poput ADPL, ili vi stručnjak za TA?
Uzmemo par godina unazad prinose, printamo promete od brokera i damo moderatoru da usporedi tko je bolji.

Stavimo okladu od nekih 50 000 HRK, s time da ja stavim 10 % više, tako da možete zaraditi 55 000 a uložili ste 50 000,jel može?

lp
[/quote]
Nisam se mislio natjecat s Vama, niti to mogu jer sam na TK puno kraće od Vas..
Vi fino svojim putem, ja ću svojim.. Obojica sretni i zadovoljni..
Ako jednog dana i promijenite mišljenje o TA, ovdje ima ljudi koji Vam mogu pomoći..

Možda i uvidite da je drukanje na pojedinim dionicama stvarno besmisleno jer ionako tržište ide svojim putem.. lp i nhf
[/quote]

Ok kolega, ja sam samo mislio dokazati da je jedan običan investitor koji ne ulaže kao špekulant po osnovi TA analize bolji od bilo kojeg investitora koji učaže po osnovi TA.

Mišljenje neću promijeniti jer ima već podosta godina kako sam utvrdio gradivo što se tiče TA analize.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ajde vatreni ne budi sad papak, šta ako izgubiš, bitno da se pare vrte. [smiley]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)




još malo i negativna blokada, a onda tko živ tko mrtav
pa još kad počnu pucati margini ispod 19 kn, ajooooj

kolega, nije lijepo zazivati pucanje margina.
molim Vas saberite se…

[/quote]

pa ne zazivam ja, što je tebi, samo me brine što će biti kad počne pucati…
btw. nema više kupnje na 19 kn, pukla je zadnja potpora
a na prodaji je 108.000 komada [shocked]
[/quote]

Koje laži ti ovdje širiš
pa imaju ljudi gledalicu pa mogu sami prebrojat
i vidjet da je deset puta manje
a i neki samo glume da prodaju kako bi zaplašili ove ispod sebe
stara fora hrpa špekulanata i brokera prodaju trikove
a ti lažeš koliko si dug i širok…bez srama

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)





još malo i negativna blokada, a onda tko živ tko mrtav
pa još kad počnu pucati margini ispod 19 kn, ajooooj

kolega, nije lijepo zazivati pucanje margina.
molim Vas saberite se…

[/quote]

pa ne zazivam ja, što je tebi, samo me brine što će biti kad počne pucati…
btw. nema više kupnje na 19 kn, pukla je zadnja potpora
a na prodaji je 108.000 komada [shocked]
[/quote]

Koje laži ti ovdje širiš
pa imaju ljudi gledalicu pa mogu sami prebrojat
i vidjet da je deset puta manje
a i neki samo glume da prodaju kako bi zaplašili ove ispod sebe
stara fora hrpa špekulanata i brokera prodaju trikove
a ti lažeš koliko si dug i širok…bez srama

[/quote]

slušaj drukerčino, jasno mi je da imaš ogroman minus na Ingri jer si kupovao na 60 kn, ali to ti ne daje pravo stalno vrijeđati druge. radije nauči osnove ulaganja pa nećeš imati ovakve minuse!
svatko može vidjeti da se ukupna količina dionica na prodaji povećala sa jutrošnjih cca 80.000 na sadašnjih 106.000 (bilo je 108.000 kad sam pisao, 2000 je povučeno nakon blokade)
radije razmišljaj što ćeš kad se dionica uskoro deblokira [bye]

ko će žešće strminom , mi nizbrdo ili evropa uzbrdo

pepe7

New Report

Close