BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Samo ti budi u pravu ako ti je tako lakše. Evo ja ti čak kažem da si i zgodnija od mene.

Oni koji ništa ne znaju o tehničkoj i njenoj moći u pravim rukama, obično ovako komentiraju da je tehnička ovo ili ono.

Tehnička analiza je vrlo efikasan alat. Dokazano i provjereno.
NA zse nešto slabije, ali ipak funkcioniraju svi principi.

Odustani verdi.Sve dok se večina drži tehničke i ostalih gatara bar su predvidljivi pa je nama ostalima ipak lakše.Zamisli da oni ne vjeruju i ne trguju po ta.fa…zsa…usa…kak bi mi onda znali kaj budo oni napravili?? Nikak? Vidiš verdi..nikak….a ve nam je itak leže,ne?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Odustani verdi.Sve dok se večina drži tehničke i ostalih gatara bar su predvidljivi pa je nama ostalima ipak lakše.Zamisli da oni ne vjeruju i ne trguju po ta.fa…zsa…usa…kak bi mi onda znali kaj budo oni napravili?? Nikak? Vidiš verdi..nikak….a ve nam je itak leže,ne?

ovdje TA sluzi malim sindikatima samo za trijazu dionica kao i opravdanje za ucinjenje poslove.
iz strukture vlasnistva ( bez fondovske potpore i vecinskog vlasnika ), a sa puno malih dionicara kao i dobrim volumenom prometa, a losijim F1 izvjestajem, TA sindakalisti ruse, a pritom dobro zaraduju na mnogim dionicama.
steta je ogromna kako za male dionicare tako i za izdavatelja dionice i redovne fondove zbog nelojalne konkurencije.
niti najbolji analiticari svijeta nemogu dati sliku trzista s garancijom uspijeha, ali mali fondovi ili sindakalisti na ovom forumu mogu, a pritom i traze 50% dobiti od zarade.
opasna je to igra .

Nemaš kaj komentirati lika koji je ulogiran 2008 a ima svega 6 postova. Ovo je jedan psihološki fenomen šta sve pruža internet i kakve karakteristike ljudi isplivaju na vidjelo.Još kad bi se na tome dalo zaraditi ali Bogu hvala ne ide to nikako jer se po tom pitanju ništa pretjerano nije promjenilo još od Srednjeg vjeka bez obzira na tehnologiju. Princip je isti. Para na paru uš na fukaru. Polazeći od pretpostavke da o TA ne znam ništa ne budi lijen pročitam par knjiga tek toliko da vidim gdje sam i šta sam. Naravno da vrlo brzo uočiš da ni drugi takozvani znanci pojma s pojmom nemaju jedino za razliku od mene misle da nešto znaju. Sreća njihova da nemaju novaca pa da se okušaju u tome jer bi to vrlo kratko trajalo i bilo bi bolno.

who dares, wins


Nemaš kaj komentirati lika koji je ulogiran 2008 a ima svega 6 postova. Ovo je jedan psihološki fenomen šta sve pruža internet i kakve karakteristike ljudi isplivaju na vidjelo.Još kad bi se na tome dalo zaraditi ali Bogu hvala ne ide to nikako jer se po tom pitanju ništa pretjerano nije promjenilo još od Srednjeg vjeka bez obzira na tehnologiju. Princip je isti. Para na paru uš na fukaru. Polazeći od pretpostavke da o TA ne znam ništa ne budi lijen pročitam par knjiga tek toliko da vidim gdje sam i šta sam. Naravno da vrlo brzo uočiš da ni drugi takozvani znanci pojma s pojmom nemaju jedino za razliku od mene misle da nešto znaju. Sreća njihova da nemaju novaca pa da se okušaju u tome jer bi to vrlo kratko trajalo i bilo bi bolno.

Čitanje knjiga je dobar početak ali i auto se ne uči voziti iz knjige .
Uostalom, što je za vas TA ?

bolje šutjeti i biti smatran budalom nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju

TA vrlo moćan alat tko ga zna koristit…decki koji se protivite ucenju TA , i odbijate primjeniti u trgovanju..vjerojatnost da budete osisani u igri ko zadnji magarac je velika, naravno koristit uz kombinaciju FA i opcenito setiment na trzistu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ja koristim CAPM, barem to pokušavam…u vezi TA-ima indicija da su neki trejderi na burzama uspješni u tome. Za ostalo se slažem sa Verdijem. TA-na Crobexu= Pusti me da vrištim…pa svaki pizdek može bilo koju dionicu dnevno usmjeriti u kojem god pravcu želi-ah da- A Samodolove blokade i reset trgovine (poništenje transakcija)?! [lol]

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Evo i jednog prigodnog slučaja s ad plastik. Čitam i nevjerujem u ono što piše….. zaista ovi mif-ovi rade majmune od svih svojih klijenata…….. http://www.poslovni.hr/vijesti/mirovincima-se-opet-otvara-ulaz-u-ad-plastik-158752.aspx

Premješteno iz teme: TISK (Tisak d.d.)



Najbolja dionica je ona koja raste, a najgora ona koja pada.
Tisak pada.

Ne, najbolja je dionica koju jeftino kupiš,a skupo prodaš!
I "najbolja" dionica koja raste je "loša " dionica ako je nemate.
Vidite stvari ipak nisu tako jednostavne kako mislite!
Pozdrav
[/quote]
http://www.forum.hr/forumdisplay.php?forumid=9
možda se ovjde bolje snađeš nego na tržištu kapitala, sretno.

Premješteno iz teme: TISK (Tisak d.d.)




Najbolja dionica je ona koja raste, a najgora ona koja pada.
Tisak pada.

Ne, najbolja je dionica koju jeftino kupiš,a skupo prodaš!
I "najbolja" dionica koja raste je "loša " dionica ako je nemate.
Vidite stvari ipak nisu tako jednostavne kako mislite!
Pozdrav
[/quote]
http://www.forum.hr/forumdisplay.php?forumid=9
možda se ovjde bolje snađeš nego na tržištu kapitala, sretno.
[/quote]

james
tvoje znanje se najbolje ocituje kroz iskustvo nakon ovoga poraza;
http://www.google.hr/images?rlz=1C1GGGE_enHR382&q=vjen%C4%8Danje&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=3fvWTOqKEYSMswbq8aTbCA&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=2&ved=0CDEQsAQwAQ&biw=1280&bih=713

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



@plavi

Vi ste prodali ADPL tik prije ovog rasta.. TA je ukazivala na rast.. I još uvijek ukazuje..
I kupili LKPC koja vam se trenutno nalazi u padajućem kanalu.. Doduše, na samom dnu kanala, ali da biste tu zaradili trebate je se riješiti na vrijeme..

Pustite nas da se veselimo.. lp

Kolega, hoćemo vidjeti tko je bolji po prinosima, ja koji prerano prodajem dionice poput ADPL, ili vi stručnjak za TA?
Uzmemo par godina unazad prinose, printamo promete od brokera i damo moderatoru da usporedi tko je bolji.

Stavimo okladu od nekih 50 000 HRK, s time da ja stavim 10 % više, tako da možete zaraditi 55 000 a uložili ste 50 000,jel može?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@plavi

Vi ste prodali ADPL tik prije ovog rasta.. TA je ukazivala na rast.. I još uvijek ukazuje..
I kupili LKPC koja vam se trenutno nalazi u padajućem kanalu.. Doduše, na samom dnu kanala, ali da biste tu zaradili trebate je se riješiti na vrijeme..

Pustite nas da se veselimo.. lp

Kolega, hoćemo vidjeti tko je bolji po prinosima, ja koji prerano prodajem dionice poput ADPL, ili vi stručnjak za TA?
Uzmemo par godina unazad prinose, printamo promete od brokera i damo moderatoru da usporedi tko je bolji.

Stavimo okladu od nekih 50 000 HRK, s time da ja stavim 10 % više, tako da možete zaraditi 55 000 a uložili ste 50 000,jel može?

lp
[/quote]
Evo ja bi [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close