BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolegice i ko,lege ako vam ovaj divan dan nije dosta da podigne raspoloženje pročitajte post kolege VANDAM-a na topiću "Obveznice za iskup trezioraca" [lol] [lol] [lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Novinari jednoglasni: Glavni krivci za uništenje Hrvatske su HDZ-ovci!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/novinari-jednoglasni-glavni-krivci-za-unistenje-hrvatske-su-hdzovci/521266.aspx

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

evo kolju se "državotvorni" HDZ-ejci među sobom tko je više kriv za propast i pljačku Hrvatske:

"Kosor nije sposobna voditi Vladu i zbog toga me progoni"

Ivo Sanader u Saboru je rekao da premijerka organizira politički progon kako bi skrenula pozornost javnosti. Kaže da je najbolji primjer slučaj Damira Polančeca

Ivo Sanader pojavio se u Saboru nakon glasovanja. Reagirao je na nagađanja vezana uz iskaz Mladena Barišića.

Riječ je o političkom programu Jadranke Kosor koja je u javnosti izgubila potporu i koja je, što se sada vidi, praktički pokazala da nije sposobna voditi Vladu, riješiti tešku ekonomsku situaciju, izvući zemlju iz krize i zato organizira politički progon kako bi skrenula pozornost javnosti s pravih životnih problema građana – rekao je Sanader.

– Kako bi prikrila svoju nesposobnost olako je posegnula za nedemokratskim i protuustavnim metodama, a u tome joj pomaže Vladimir Šeks – ustvrdio je bivši premijer. Napomenuo je da je najbolji primjer za to slučaj Damira Polančeca kojeg su ucjenjivali i nudili mu slobodu ukoliko će njega lažno teretiti, a u tome je kaže, očito ulogu trebao igrati i sudac Ivan Turudić.

– Bilo bi dobro da Sabor pokrene istražno povjerenstvo o ulozi Jadranke Kosor i Vladimira Šeksa u slučaju nagovaranja Damira Polančeca na lažno svjedočenje i njihovo obećanje da će mu uz pomoć Turudića smanjiti kaznu – rekao je Sanader.

– U najnovije spekulacije u Barišićevom iskazu kao i u druge ne vjerujem, jer takve stvari se naprosto nikad nisu dogodile – tvrdi Sanader.

Mladen Barišić navodno je istražiteljima odlučio reći kako su milijuni kuna završavali u džepovima raznih ljudi te u HDZ-ovoj blagajni. Navodno je spreman i ponovno opisati kako je Ivi Sanaderu u ruke predao tri milijuna kuna, piše Jutarnji.

– Sumnjam da bi Barišić takvo što mogao reći, osim ukoliko ga kroz ovih nekoliko tjedana koliko traju nagodbe, nisu ucjenjivali sa slobodom i prisiljavali da lažno tereti. Ako je tome tako, to bi značilo da su USKOK i DORH uključeni u političku borbu što bi značilo kraj ustavne demokracije u Hrvatskoj – izjavio je Sanader u Saboru.
"24 sata"

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

gdje na ZSE ima kretanje crobexa po danima, ne mogu naći? fala

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Trgovinski podaci i statistike
ili
Indeksi
samo upiši datume, a i imaš graf do 60 dana na naskovnici

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Propao blog našeg Vlada111.

http://vlad1111.mojblog.hr/

Ubio ga margin call.

Dobro ionako ništa nije pogodio. Najbolje je bila ona prognoza, da HT ide na 30 kuna….Takvih prognozera blogera koliko .oces. [tongue]


Ni je moguće !? A stručnjak teški…
TA bez volumena je gatanje, a i s volumenom je upitno.

who dares, wins

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


TA bez volumena je gatanje, a i s volumenom je upitno.

[yawn] [yawn]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



TA bez volumena je gatanje, a i s volumenom je upitno.

[yawn] [yawn]
[/quote]
Tak je i vlad zijevo dok ni je rikno. Čovjek da bi nešto naučio prvo treba biti svijestan svog neznanja.
Da ni je tako ovdje bi svi bili milijarderi. [bye]

who dares, wins

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


TA bez volumena je gatanje, a i s volumenom je upitno.

čovik koji ovako govori, nije svjestan svog neznanja

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



TA bez volumena je gatanje, a i s volumenom je upitno.

čovik koji ovako govori, nije svjestan svog neznanja
[/quote]
Joj daj molim te. Vratio sam knjige u knjižaru tak da ih ne mogu citirati. U glavnom ćorav posao i na ozbiljnoj burzi a na ZSE je to smijurija. Sad ako lažu ovi koji su studirali i radili u Americi onda ste svi vi sa foruma u pravu. Tek toliko.

who dares, wins

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




TA bez volumena je gatanje, a i s volumenom je upitno.

čovik koji ovako govori, nije svjestan svog neznanja
[/quote]
Joj daj molim te. Vratio sam knjige u knjižaru tak da ih ne mogu citirati. U glavnom ćorav posao i na ozbiljnoj burzi a na ZSE je to smijurija. Sad ako lažu ovi koji su studirali i radili u Americi onda ste svi vi sa foruma u pravu. Tek toliko.
[/quote]

čovik koji ovako govori, nije svjestan svog neznanja
opet sam bila u pravu [yawn]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Samo ti budi u pravu ako ti je tako lakše. Evo ja ti čak kažem da si i zgodnija od mene.

who dares, wins

New Report

Close