BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)

predlažem kolegama koji su nasjeli na svakodnevno mahnito drukanje o ogromnoj vrijednosti PTKM i njenom vrlo brzom lansiranju preko 200 kn i više, da sada te drukere prijave HANFI i pokrenu protiv njih sudski postupak radi naknade štete i gubitka ostvarenog na burzi!
krajnje je vrijeme da se takvim drukerima i huškačima stane na kraj, opali ih se po džepu i protjera s foruma jer su mnoge ulagače zavili u crno svojim bezočnim i sramotnim drukanjem! [angry]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)

ono što je nepobitno u ovoj priči jest da je razlika od 73 lipe, tj. PTKM plaća 46% veću cijenu nego koja je na spot tržištu….

@faust55…
nemoj nas ili mene prozivati, nisam ja rekao da će biti dobit 40 milijuna kuna nego direktor firme…znači to je posao za DORH, uskok ili slične institucije….osim HANFE….

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)



@faust
55…

ako ćeš tako prljavo igrati onda možeš odmah i Mesarića (bivšeg direktora prijaviti Hanfi, i ostalim institucijama)…

druže Boso, nešto ste pomiješali, ne igram ja prljavo, nego svi vi koji ste LAŽIMA navlačili kolege da kupuju dionice ovog enormnog gubitaša s katastrofalnim poslovanjem po čak 180 kn i više!!!
Mesarić mene ne zanima, on će odgovarati drugim tijelima, ali vrijeme je da svi lažovi i navlakači konačno odgovaraju kolegama koje su uništili svojim lažima i drukanjem!!!
ne sumnjam da će se naći neki dobar odvjetnik koji će sudskim putem od drukera izvući zadnju lipu i obeštetiti kolege koje su pretrpjele ogromne gubitke!
posebno zanimljivo će biti istagom utvrditi da li su oni koji su se kleli u PTKM iznad 200 kn u zadnjih 1-2 mjeseca prodavali dionice PTKM, dok su druge nagovarali na njihovu kupnju ovdje na forumu???? tu će onda biti i kaznene odgovornosti!!! [bye] [shocked]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)


@faust
55…

ako ćeš tako prljavo igrati onda možeš odmah i Mesarića (bivšeg direktora prijaviti Hanfi, i ostalim institucijama)…

druže Boso, nešto ste pomiješali, ne igram ja prljavo, nego svi vi koji ste LAŽIMA navlačili kolege da kupuju dionice ovog enormnog gubitaša s katastrofalnim poslovanjem po čak 180 kn i više!!!
Mesarić mene ne zanima, on će odgovarati drugim tijelima, ali vrijeme je da svi lažovi i navlakači konačno odgovaraju kolegama koje su uništili svojim lažima i drukanjem!!!
ne sumnjam da će se naći neki dobar odvjetnik koji će sudskim putem od drukera izvući zadnju lipu i obeštetiti kolege koje su pretrpjele ogromne gubitke!
posebno zanimljivo će biti istagom utvrditi da li su oni koji su se kleli u PTKM iznad 200 kn u zadnjih 1-2 mjeseca prodavali dionice PTKM, dok su druge nagovarali na njihovu kupnju ovdje na forumu???? tu će onda biti i kaznene odgovornosti!!! [bye] [shocked]
[/quote]

fausst55,
uskoro bi moglo biti jako zanimljivih događanja u Kutini, a nije vezano za kakav sajam, proizvod kao npr. UREU, više se tiče virtualne papirologije

[bye]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)

predlažem kolegama koji su nasjeli na svakodnevno mahnito drukanje o ogromnoj vrijednosti PTKM i njenom vrlo brzom lansiranju preko 200 kn i više, da sada te drukere prijave HANFI i pokrenu protiv njih sudski postupak radi naknade štete i gubitka ostvarenog na burzi!
krajnje je vrijeme da se takvim drukerima i huškačima stane na kraj, opali ih se po džepu i protjera s foruma jer su mnoge ulagače zavili u crno svojim bezočnim i sramotnim drukanjem! [angry]

Zašto budalama vraćati novac kad će ga opet negdje drugo izgubiti.

Ja predlažem da se drukerima s Petrokemije da nekakva nagrada za uspješno šišanje ovaca!!!
Zaslužili su!

@Antiša
Oni koji izgube novac na burzi sami donose svoje investicijske odluke.I plačaju dakako.
Kriviti nekoga za svoju pohlepu i neznanje je jednostavno glupo i kontraproduktivno.
Pozdrav

Nacija bez nade: 2007. 48% Hrvata bilo je nezadovoljno.
2010. godine ih je više od 90%.

Gotovo trećina ispitanika smatra da ni Jadranka Kosor ni Zoran Milanović nisu sposobni voditi zemlju
CROPIX

Raspoloženje nacije dijametralno je suprotno od onoga na početku mandata ove HDZ-ove Vlade

ZAGREB – Čak 61,5 posto građana ocjenjuje da je sadašnja situacija u Hrvatskoj vrlo loša.
Prije tri godine, na početku mandata HDZ-ove Vlade, u prosincu 2007. samo je 11,8 posto dijelilo taj stav. Broj izrazito nezadovoljnih prilikama u Hrvatskoj u zadnje je tri godine porastao 5,5 puta ili čak 49,7 posto. Pokazalo je to telefonsko istraživanje agencije Mediana Fides provedeno od 26. do 30. listopada na uzorku od 743 ispitanika.

Dodaju li se onima koji ocjenjuju da je sadašnja situacija u Hrvatskoj vrlo loša i oni koji je smatraju uglavnom lošom, broj nezadovoljnih prilikama u zemlji penje se na vrtoglavih 90,9 posto ispitanih. U skladu s time istopio se postotak onih koji smatraju da je današnja situacija u Hrvatskoj uglavnom ili izrazito dobra, pa ih je samo 8,5 posto, dok ih je prije tri godine bilo šeterostruko više – 48,5 posto.

Najpopularniji među 16 ministara u Kosoričinoj Vladi je Tomislav Karamarko, jedini nestranački ministar, a najnepopularniji – ministar financija Ivan Šuker. No, čak ni Karamarko na ljestvici od jedan do pet nije dosegnuo ni solidnu trojku, nego skromnu ocjenu 2,8. Iako nezadovoljni ekonomskim i socijalnim prilikama u državi, građani ipak ministru unutarnijh poslova honoriraju dugoiščekivani obračun s korupcijom.

Na drugom i trećem mjestu na rang-listi popularnosti prilično su nevidljivi ministar turizma HSS-ovac Damir Bajs i ministar kulture Božo Biškupić. I dok se Bajsova visoka pozicija može objasniti optimističnim fizičkim pokazateljima turističke sezone, Biškupićeva pozicija objašnjiva je samo činjenicom da mu ime dosad nije bilo spominjano u kontekstu korupcijskih afera iz razdoblja Sanaderove Vlade. Slijedi niz ministara koje se može svrstati u srednje rangiranu kategoriju.

Bljedoliki Jandroković
Predvodi ih bljedoliki ministar vanjskih poslova Gordan Jandroković kojem ispitanici daju srednju ocjenu 2,47, a taj niz od devet ministara završava Petar Čobanković s ocjenom 2,19.

Zanimljivo je da je u toj skupini i ministar gospodarstva Đuro Popijač, čija bi ocjena morala odskakati bilo u pozitivnom, bilo u negativnom smislu s obzirom da je na čelu resora najvažnijeg za izvlačenje zemlje iz krize. Popijačeva pozicija u samoj sredini, gdje je stiješnjen između Branka Vukelića i Davorina Mlakara, jasan je znak da se nije nametnuo kao figura od posebne važnosti.

Titulu najnepopularnijeg ministra Šuker je ponajprije zavrijedio učestalim objavama o novim milijunskim zaduženjima. Postao je simbol rastrošne države i oličenje straha od dužničkog ropstva i financijskog sloma države. Njegov pretjerano samouvjeren, ponekad i bahat stil koji je u nesrazmjeru s pesimističnim stanjem državne blagajne građane dodatno iritira. Ovo je prvo istraživanje u kojem se dugovječna tehnokratkinja u HDZ-ovoj vlasti Marina Matulović-Dropulić našla u klubu najnepopularnijih, jer je u ranijima redovito smještana u gornju polovicu rang-liste….
Jutarnji list

90% građana Hrvatske je progledalo… bisakovi je u onih 10% koji će ostati slijepi kraj zdravih očiju [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Živite li bolje nego prije 178 dana kada je to premijerka obećala?
Da 9%
Ne 91%

početak ankete: 31.10.2010. broj glasova: 9314

http://www.net.hr/servlet/anketa2?questionid=201010310258013&novote=1&code=0

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


Nacija bez nade: 2007. 48% Hrvata bilo je nezadovoljno.
2010. godine ih je više od 90%.

hrvatsku će pomaknuti s mjesta tek kad bude stvorena koalicijska vlada HDZ-SDP jer je to jedini način da prestane ovo pljuvanje gdje svi gledaju samo kako da spuste drugima i drhte u strahu kako će drugi smjestiti njima. naravno bez kosorice, a pogotovo bez milanovića jer s njim takva koalicija nije moguća. po mogućnosti s nekim nestranačkim premijerom kao vidoševićem u čiju kompetenciju narod vjeruje. mislim da hrvatsku od takvog rješenja ovaj čas dijeli samo milanović, hdz je ionako previše propao da bi mogao tražiti više.


… po mogućnosti s nekim nestranačkim premijerom kao vidoševićem u čiju kompetenciju narod vjeruje…

Ja ne vjerujem u kompetenciju Nadana Vidoševića. Da je on kompetentan, Hrvatska gospodarska komora ne bi bila isključivo institucija za ubiranje naknada i uhljebljavanje zgodnih tajnica, već bi pomagala hrvatskom gospodarstvu. U najmanju ruku kroz nekakvo lobiranje.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.jutarnji.hr/mravak—bio-sam-potrosna-roba-i-pazio-sam-sto-sve-pricam–/899903/

misevi procitajte ovo ima dost al procitajte i vidit cete zasto nam je drzava u recesiiji a burza na 1850bodova

nema nam spasa [bye] [bye] [bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Nadan Vidošević, Komora i Udruga brokera su za bacit. Tržište je totalno nestalo, HANFA i dalje terorizira sudionike besmislenim propisima, pravilnicima i izigravanjem moći. Iznad HANFA-e nema Boga i nikome se ne smiješ potužiti na rad tih neznalica, ali tipova opsjednutih svojom veličinom. Malo pomalo hrvatsko tržište će postati privatna igraonica bez igrača.

New Report

Close