BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Polačec : Istina je voda duboka !
Sanader : Psi laju karave prolaze !
Ja : Kiša pada trava raste !

Zaokružite točan odgovor.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Poštovani kolege ingraši svi bauštelci ,svi brodari svi dioničari lijepe naše…..Prijavio sam se na forum zbog revolta prema drukerima i podmetačima.Trgovanje na burzi mi je dodatna zarada i to radim zadnjih 5 godina možda malo manje.Puno sam novaca zaradio, puno novaca sam izgubio,puno dionica mi je zaštopano,ali to ja to shvaćam kao igru brojeva .Onaj tko razmišlja šta može kupiti za zarađen novac na burzi,nije za taj posao i brzo ispada iz igre.Dok čitate forum probajte čitati između redaka i ne dajte se navući.Ljudska pohlepa uništava sve pred sobom.Ova igra sa postovima INGRE danas Vam je nadam se to i dokazala.Na rekla kazala se gubi puno love.,a konkretno i dokazano-onaj koji ima pravu informaciju je bog na burzi.A za LAŽNE INFORMACIJE MOŽETE BITI I KRIVIČNO GONJENI.
Oprostite svi koji ste poslali zahtjeve za prijateljstvom što Vam nisam odgovorio-mislim da Vam je nakon ovog posta jasno i zašto.SRETNO SVIM DIONIČARIMA CIJELE NAŠE BURZE , SVIM BROKERIMA ,I SVIMA KOJI SU NA NEKI NAČIN SA BURZOM POVEZANI.———JA SE ODJAVLJUJEM SA FORUMA—ZBOGOM,ČITAM VAS SVAKI DAN————–peyo

peyo


Polačec : Istina je voda duboka !
Sanader : Psi laju karave prolaze !
Ja : Kiša pada trava raste !

Zaokružite točan odgovor.


pa ja ili ne kuzim pitanje ili neznam tocan odgovor????? fakat neznam kaj je meni u zadnjih 30 let
evo zvao sam covjeka koji zna odgovor pa mi je poslo ovo

pofuk

@pofuk
za i Euro neće ti nitko na svijetu oprostiti, ali kada duguješ 50 milijardi Eura kao mi onda Zapad ima 50 milijardi razloga da nas tetoši kao što bi i istok.


@peyo

zašto kritike i sl. uzimaš srcu, svatko je dobrodošao i svatko ima neki info koji drugi nezna. Tvoj odlazak s foruma nosi gubitak i tebi i nama. Mislim da nisi donio ispravnu odluku i nastavi pisati !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Poštovani kolege ingraši svi bauštelci ,svi brodari svi dioničari lijepe naše…..Prijavio sam se na forum zbog revolta prema drukerima i podmetačima.Trgovanje na burzi mi je dodatna zarada i to radim zadnjih 5 godina možda malo manje.Puno sam novaca zaradio, puno novaca sam izgubio,puno dionica mi je zaštopano,ali to ja to shvaćam kao igru brojeva .Onaj tko razmišlja šta može kupiti za zarađen novac na burzi,nije za taj posao i brzo ispada iz igre.Dok čitate forum probajte čitati između redaka i ne dajte se navući.Ljudska pohlepa uništava sve pred sobom.Ova igra sa postovima INGRE danas Vam je nadam se to i dokazala.Na rekla kazala se gubi puno love.,a konkretno i dokazano-onaj koji ima pravu informaciju je bog na burzi.A za LAŽNE INFORMACIJE MOŽETE BITI I KRIVIČNO GONJENI.
Oprostite svi koji ste poslali zahtjeve za prijateljstvom što Vam nisam odgovorio-mislim da Vam je nakon ovog posta jasno i zašto.SRETNO SVIM DIONIČARIMA CIJELE NAŠE BURZE , SVIM BROKERIMA ,I SVIMA KOJI SU NA NEKI NAČIN SA BURZOM POVEZANI.———JA SE ODJAVLJUJEM SA FORUMA—ZBOGOM,ČITAM VAS SVAKI DAN————–peyo


cijenjeni druze peyo…..ostanite molim Vas….potrebni ste nam…….ili ako odlazite sta nas onda imate čitati…….pun kufer mi je vec polako forumasa koji ne bi šteli pisati a uzivali bi u čitanju foruma…..e pa nece to tako ici……joj kad se moj prijatelj Vjeko vrati………al ce biti……
pofuk

Koja smo mi država apsurda…guši nas političarska septička jama i na rubu smo propasti a imamo najboljeg svijetskog ekonomistu!

Odmah treba raspisati parlamentarne izbore i zamoliti Rohatinskog da preuzme ulogu mandatara vlade!!!

Rohatinski je jedini i najbolji izbor kojemu bi 99% građana dalo povjerenje dok bi s druge strane preuzevši odgovornost mandatara Vlade indirektno pomogao Hrv. pol. kazalištu da se konsolidira i očisti svoje redove te izbjegnu pol. odgovornost za vjerojaran postizborni krah!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



@pofuk

za i Euro neće ti nitko na svijetu oprostiti, ali kada duguješ 50 milijardi Eura kao mi onda Zapad ima 50 milijardi razloga da nas tetoši kao što bi i istok.


@peyo

zašto kritike i sl. uzimaš srcu, svatko je dobrodošao i svatko ima neki info koji drugi nezna. Tvoj odlazak s foruma nosi gubitak i tebi i nama. Mislim da nisi donio ispravnu odluku i nastavi pisati !


cijenjeni gospodine loris…..buduci da radite sa dionicama onda Vam sigurno nemoram objasnjavati da je najgore kad Vas kamatar tetoši
pofuk


Koja smo mi država apsurda…guši nas političarska septička jama i na rubu smo propasti a imamo najboljeg svijetskog ekonomistu!

Odmah treba raspisati parlamentarne izbore i zamoliti Rohatinskog da preuzme ulogu mandatara vlade!!!

Rohatinski je jedini i najbolji izbor kojemu bi 99% građana dalo povjerenje dok bi s druge strane preuzevši odgovornost mandatara Vlade indirektno pomogao Hrv. pol. kazalištu da se konsolidira i očisti svoje redove te izbjegnu pol. odgovornost za vjerojaran postizborni krah!


kao prvo mu treba dati glasnogovornika da ga ljudi razumiju o cemu prica……..danas svako ima glasnogovornika pa sto ne bi i on imao
pofuk



Koja smo mi država apsurda…guši nas političarska septička jama i na rubu smo propasti a imamo najboljeg svijetskog ekonomistu!

Odmah treba raspisati parlamentarne izbore i zamoliti Rohatinskog da preuzme ulogu mandatara vlade!!!

Rohatinski je jedini i najbolji izbor kojemu bi 99% građana dalo povjerenje dok bi s druge strane preuzevši odgovornost mandatara Vlade indirektno pomogao Hrv. pol. kazalištu da se konsolidira i očisti svoje redove te izbjegnu pol. odgovornost za vjerojaran postizborni krah!


kao prvo mu treba dati glasnogovornika da ga ljudi razumiju o cemu prica……..danas svako ima glasnogovornika pa sto ne bi i on imao
pofuk
[/quote]

Milsim da ovdje barbarosa miješa ovce i novce, ako je mislio svoju ideju plasirati kao moguće ostavrivo.
Roha nebi za Premijera ni puškom da ga tjeraš, ali niti bi lokomitivu vozio. Postoje ljudi za posao Guvernera, Premijera ili za ništa kao ja, ali stvako ima svoju značajnu ulogu u tome.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Rohatinskog se itekako dobro razumije što govori a glasnogovornik su mu dijela koja ostavlja iza sebe

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Nitko ovdje ne vrijeđa govornu manu Rohe već ideju da čovjeka gurneš u nešto što ne želi ili mijesto Primjera, a za tvoj info mnogi u povijestu su isto to mijesto odbili iz ino svojih razloga samo što stranke to nisu iznijele.
Ministra ( dobrog Ministra ) teže je nači nego postaviti, isto tako . Vež zabrinjavajuči broj ljudi je odbio ministarske fotolje naše vlade ove ili one.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


12.000 is real [thumbsup]

Ide to gadno dolje. Već danas

“A man's got to do what a man's got to do”

New Report

Close