BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neće mu izglasati nepovjerenje. Glasnogovornica predsjednika sabora je rekla da najvjerovatnije zadovoljava sve uvjete da se vrati u sabor, tako da je to samo formalno pitanje, ali doista mi nije jasno što će time Sanader postići. Samo prkosi ovoj vladi. Uostalom imunitet ga neće spasiti od kaznenog progona (eventualnog)

Burza danas pada zbog špekulacija o smjeni vlade koje su po meni neutemeljene i zbog izjava Rohatinskog.
Inače ako padne vlada Crobex će pasti otprilike 7%. Sjetimo se 1. 7.2009

A ako SDP dođe na vlast i uvede porez na dividendu i kapitalnu dobit, šta ćemo onda; sve to pritišće tržište kapitala na dolje, barem neko vrime.


Neće mu izglasati nepovjerenje. Glasnogovornica predsjednika sabora je rekla da najvjerovatnije zadovoljava sve uvjete da se vrati u sabor, tako da je to samo formalno pitanje, ali doista mi nije jasno što će time Sanader postići. Samo prkosi ovoj vladi. Uostalom imunitet ga neće spasiti od kaznenog progona (eventualnog)

to je to, imunitet ga može spasiti samo neko vrijeme dok mu ga ne ukinu a mislim da će rijetki bit protiv pa čak i sdp.što se tiče barišičevog mogučeg glasa, taj glas bi mu donio barem 10-15g robije.ovak se možda izvuče sa nešto manje…


imunitet ga može spasiti samo neko vrijeme dok mu ga ne ukinu a mislim da će rijetki bit protiv pa čak i sdp.

zato mu se vjerojatno žuri u saborske klupe, da sruši jacu prije nego vlada sruši njega
da me krivo ne shvatite ,ne podržavam ni Sanadera ni Jacu, oboje su (loš) proizvod stranke koja je opljačkala Hrvatsku i moraju za sva vremena nestati s političke scene! [pray]

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

Nek mi netko objasni kako Sanader može srušit vladu.



imunitet ga može spasiti samo neko vrijeme dok mu ga ne ukinu a mislim da će rijetki bit protiv pa čak i sdp.

zato mu se vjerojatno žuri u saborske klupe, da sruši jacu prije nego vlada sruši njega
da me krivo ne shvatite ,ne podržavam ni Sanadera ni Jacu, oboje su (loš) proizvod stranke koja je opljačkala Hrvatsku i moraju za sva vremena nestati s političke scene! [pray]
[/quote]
Kolega je li Vi navijate za oporbu,danas ste se logirali i svi Vaši komantari idu u političkom smjeru….da Vi to niste gosp. Milanoviću [shocked]


Nek mi netko objasni kako Sanader može srušit vladu.

Evo na primjer ovako ;

Ako se sva vlada poreda na nekom skupu na montažnoj pozornici, a Sanader ispod odvije sve vide da ga nitko ne primjeti i noseči stup veža za svoj auto pa krene, svi će popadati bez problema.
ili
jednastvno prizna sve bez zadrške pa će vlada u nesvijest pasti.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Kolega je li Vi navijate za oporbu,danas ste se logirali i svi Vaši komantari idu u političkom smjeru….da Vi to niste gosp. Milanoviću [shocked]

nisam član ni jedne političke stranke, pa tako nisam ni Milanović- kojega smatram nejasnim i neodređenim političarom, pravim nasljednikom Račana.
ja sam građanin ogorčen pljačkom koju je provela sadašnja vlast .
na sve to posebno me iritira nesposobna premijerka koja nas je srozala u gospodarski rang Kirgistana i raznih tunguzija dok se s druge strane bedasto cereka dok pjevuši pjesmice o domovini [bye]

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...



Kolega je li Vi navijate za oporbu,danas ste se logirali i svi Vaši komantari idu u političkom smjeru….da Vi to niste gosp. Milanoviću [shocked]

nisam član ni jedne političke stranke, pa tako nisam ni Milanović- kojega smatram nejasnim i neodređenim političarom, pravim nasljednikom Račana.
ja sam građanin ogorčen pljačkom koju je provela sadašnja vlast .
na sve to posebno me iritira nesposobna premijerka koja nas je srozala u gospodarski rang Kirgistana i raznih tunguzija dok se s druge strane bedasto cereka dok pjevuši pjesmice o domovini [bye]
[/quote]

Kolega je li vi to imate nešto protiv Kirgistana ? Vaši komentari idu samo u političkom smjeru da niste ruski doušnik ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




imunitet ga može spasiti samo neko vrijeme dok mu ga ne ukinu a mislim da će rijetki bit protiv pa čak i sdp.

zato mu se vjerojatno žuri u saborske klupe, da sruši jacu prije nego vlada sruši njega
da me krivo ne shvatite ,ne podržavam ni Sanadera ni Jacu, oboje su (loš) proizvod stranke koja je opljačkala Hrvatsku i moraju za sva vremena nestati s političke scene! [pray]
[/quote]
Kolega je li Vi navijate za oporbu,danas ste se logirali i svi Vaši komantari idu u političkom smjeru….da Vi to niste gosp. Milanoviću [shocked]
[/quote]
ne kolega, čak ni član niti jedne stranke.a za logiranje….pa uvijek postoji prvi put.


Nek mi netko objasni kako Sanader može srušit vladu.

rekao bi gotovo nikako, zadnji trzaji političkog mrtvaca.
potkupio par sitnih novinarčića kad se vratio iz usa pa se oni raspisali o njemu.



Nek mi netko objasni kako Sanader može srušit vladu.

rekao bi gotovo nikako, zadnji trzaji političkog mrtvaca.
potkupio par sitnih novinarčića kad se vratio iz usa pa se oni raspisali o njemu.
[/quote]
ajte da se i ja malo javim
daklem …..samim cinom odlaska sanadera je vlada srušena………ovo sta se sad desava je mozemo to nazvati neka vrsta kode na kraju drugog stavka u muzickom dijelu……….uopšte nije bitno da li ce biti prijevremenih ili redovnih izbora …….bitno je to da ce u sljedecih 10 tak godina sve vlade biti vrlo nestabilne…..eto to je najbitnije……..a ovo ko je koga natego i da li je uopste natego…..da li netko laze ili ne……da li su posteni ili ne……to su periferne stvari………desilo se ono sto nas je stari upozoravo lijepo godinama……..NE DOTVOLITE DA NAM SE DESI KOLONIJALIZAM ILI NEOKOLONIJALIZAM………eto…a ljudimA JOS NIJE JASNO………..bit ce im jasno kada skuze kroz neko vreme da ovi sa zapada ne oprastaju niti jedan euro ent duga…….ZAPAMTITE ….NITI JEDAN EURO CENT DUGA SE NE OPRASTA NA ZAPADU
pofuk

p.s. A NIJE VALJALO

New Report

Close