BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Istinu treba pogledati u oči !!!!!!!!!!!
Jadranka je osoba koja svoje mijesto u povijesnim knjigama je već osigurala za razliku od mnogih prije !

Ono što je ne ubije to je ojača !!!!!!!!!

Što je Jadranka napravila za otkrivanje afera, čišćenje afera i aktera……? Ništa peviše, samo je pustila DORH, USKOK i MUP da rade svoj posao, ali upravo to "samo" je i najteži dio te priče .
Koliko je molbi, prijetnji, pokušaja rušenja, zavadi, …..morala proči ?

Da bi neku bolest ubio najprije je treba tretirati odnosno kao bolestan moraš biti još znatno bolesniji u fazi liječenja da bi bolest ubio, a ona to upravo s državom radi. Ruši je na dno da bi iz pepela izašla zdrava i bez prepreka za normalan i zdravi rast.

I onda bi po nekima trebao doći Milanović i puhnuti već postavljene svijećice na već napravljenu torti i reči "otvaram slavlje" !?

OVO JE NEŠTO NAJBLESAVIJE ŠTO SAM U ZADNJE VRIJEME PROČITAO!!!!!!!!!!!!
JEDINO S ČIME SE SLAŽEM JE OVO BOLDANO

NIŠTA OSOBNO!

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

sumnjam u scenarij da će sanader srušit vladu, mislim da je najrealnije da će završit u remetincu, a neke predradnje u svezi toga su u toku….mislim na fimi mediu.pogotovo ako barišić propjeva.

Za sve koji se žele od srca nasmijati predlažem da odu na temu "Bebić zaprimio sanaderov…" i pročitaju komentare kolege vandam-a [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Loris….dođi po nekaj za smirenje…..spektar je širok.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Istinu treba pogledati u oči !!!!!!!!!!!
Jadranka je osoba koja svoje mijesto u povijesnim knjigama je već osigurala za razliku od mnogih prije !

Ono što je ne ubije to je ojača !!!!!!!!!

Što je Jadranka napravila za otkrivanje afera, čišćenje afera i aktera……? Ništa peviše, samo je pustila DORH, USKOK i MUP da rade svoj posao, ali upravo to "samo" je i najteži dio te priče .
Koliko je molbi, prijetnji, pokušaja rušenja, zavadi, …..morala proči ?

Da bi neku bolest ubio najprije je treba tretirati odnosno kao bolestan moraš biti još znatno bolesniji u fazi liječenja da bi bolest ubio, a ona to upravo s državom radi. Ruši je na dno da bi iz pepela izašla zdrava i bez prepreka za normalan i zdravi rast.

I onda bi po nekima trebao doći Milanović i puhnuti već postavljene svijećice na već napravljenu torti i reči "otvaram slavlje" !?

OVO JE NEŠTO NAJBLESAVIJE ŠTO SAM U ZADNJE VRIJEME PROČITAO!!!!!!!!!!!!
JEDINO S ČIME SE SLAŽEM JE OVO BOLDANO

NIŠTA OSOBNO!
[/quote]

Da li si kada vidio da čovjek koji nevidi i nerazumije dalje od nosa to i prizna ? Nisi !
Kako će priznati kada i nerazumije i nevidi dalje od nosa ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Istina je da mnogi ništa ne razumiju. Pozivi za prijevremenim izborima su zapravo pozivi da se prekine istraga oko Sanaderovih krađa epskih proporcija. Oporba je očigledno nedorasla zadatku da podrži borbu protiv korupcije. Padne li Jadranka pada i borba protiv korupcije. Uostalom evo pa čitajte…..

Gjenero: Sanader stvara svoj saborski klub sa ciljem da sruši Kosoričinu vladu

"Ovo je logičan potez kada ste pod kaznenom istragom, onda kroz političku arenu želite zaštititi vlastitu kožu. Zastupničkim imunitetom ova bi se istraga barem usporila", komentirao je za Index politički analitičar Davor Gjenero najnoviji potez odbjeglog premijera Ive Sanadera.

Dodaje kako je Sanader očito od aktualne administracije zatražio uspostavljanje političkog imuniteta od istrage, a u protivnom je zaprijetio administraciji i dijelu bivše stranke odmazdom. "Sanader bi ulaskom u Sabor bitno otežao poziciju Vlade. Došlo bi do stvaranja svojevrsnog Sanaderovog kluba koji bi doveo u pitanje parlamentarnu većinu", kaže nam Gjenero te objašnjava kako Sanaderu odgovara što brži pad Kosoričine vlade kojim bi bile zaustavljene istrage protiv njega.

"Zvuči nelogično, ali političko nas iskustvo uči kako bi promjenom vlasti bili zaustavljeni započeti procesi. Ako pada ova Vlada, pada i ova antikorupcijska priča koju su uspostavile Vladine agencije za provođenje zakona", zaključuje Gjenero.

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

"Shvatio je da bi se stvari mogle početi kretati u njegovom smjeru"

Politički analitičar Žarko Puhovski slično razmišlja. "Ovo je Sanaderov pokušaj da se domogne imuniteta jer je očito shvatio da bi se stvari mogle početi kretati u njegovom smjeru", kazao je za Index. Drugi cilj mogao bi biti rušenje Vlade Jadranke Kosor u čemu mu je potrebna pomoć SDP-a.

"SDP se na moje čuđenje prekjučer tijekom ispitivanja Sanadera o privatizaciji Ine ponašao prema principima one najgluplje političke prakse: neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj. No, može li SDP izdržati moralni i politički pritisak da u savezništvu sa SDP-om ruši Vladu?", pita se Puhovski.

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

Doista mi nije jasno kako bi Sanaderovo vraćanje u sabor moglo srušiti vladu, jer realno gledajući to je samo jedan glas manje. Vidim da se ovdje povukla rasprava da o nekoj Sanaderovoj grupi i o tome da vlada gupi 5 6 glasova. To može biti točno ali lipo Kosor može reć toj grupi; glasuj za odluke vlade u saboru ili letiš iz HDZ i gupiš zastupničko mjesto u saboru a nasljeđuje te netko ko će glasovat za odluke vlade. Uostalom ali Sanader nije izbačen iz HDZ, vraća li se on u svojstvu neovisnog zastupnika ili kao član HDZ.


Doista mi nije jasno kako bi Sanaderovo vraćanje u sabor moglo srušiti vladu, jer realno gledajući to je samo jedan glas manje. Vidim da se ovdje povukla rasprava da o nekoj Sanaderovoj grupi i o tome da vlada gupi 5 6 glasova. To može biti točno ali lipo Kosor može reć toj grupi; glasuj za odluke vlade u saboru ili letiš iz HDZ i gupiš zastupničko mjesto u saboru a nasljeđuje te netko ko će glasovat za odluke vlade. Uostalom ali Sanader nije izbačen iz HDZ, vraća li se on u svojstvu neovisnog zastupnika ili kao član HDZ.

Pretpostavljam da će mu Sabor izglasati nepovjerenje pa je na početku karavane na koju psi laju.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Doista mi nije jasno kako bi Sanaderovo vraćanje u sabor moglo srušiti vladu, jer realno gledajući to je samo jedan glas manje. Vidim da se ovdje povukla rasprava da o nekoj Sanaderovoj grupi i o tome da vlada gupi 5 6 glasova. To može biti točno ali lipo Kosor može reć toj grupi; glasuj za odluke vlade u saboru ili letiš iz HDZ i gupiš zastupničko mjesto u saboru a nasljeđuje te netko ko će glasovat za odluke vlade. Uostalom ali Sanader nije izbačen iz HDZ, vraća li se on u svojstvu neovisnog zastupnika ili kao član HDZ.

Pretpostavljam da će mu Sabor izglasati nepovjerenje pa je na početku karavane na koju psi laju.
[/quote]

Sabor ne može Sanaderu izglasati nepovjerenje jer Sanader nije na niti jednoj političkoj funkciji, ali zato može izglasati nepovjerenje Jaci Kosor!

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...


Loris….dođi po nekaj za smirenje…..spektar je širok.

Hvala na ponudi i jako je cijeni, ali već sam u braku.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Loris….dođi po nekaj za smirenje…..spektar je širok.

Hvala na ponudi i jako je cijenim, ali već sam u braku

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close