BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MAMINJO JE KRALJ!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=y84PFodkUZw&feature=related

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


MAMINJO JE KRALJ!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=y84PFodkUZw&feature=related

ovo je cisti prikaz stvarnog stanja u kojem se nalazi nase drustvo.


loris@ preporucam ti posjet doktoru daj malo ohladi covjece …moram na ovoj temi jer me mod. brise tamo gdje loris davi ,koji god topc otvorim, LORIS davi sa svojim psihoanalizama….

Evo me !
ti si meni i dalje draga i iskrena osoba puna topline i iskrenih savijeta koju bi volio i osobno upoznati.
Azul je još dijete pa mu ne zamjeram.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ja sam svoj identitet otkrio i ne vrijeđam ostale kolege s foruma.
Inverter, Azul,
ako isto napravite ni vas moderator neće skidati, ali možda će vas netko osobno posjetiti radi druženja ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Kolege, jeste li svi jos na broju? [wink]
Vaš link


Kolege, jeste li svi jos na broju? [wink]
Vaš link

prisutan. [lol]

PRIČA O GRANIČNOM PRIJELAZU MURSKO SREDIŠĆE…….

Danas mi je jedan kolega , o temi , Barišić i ostali biznis-partneri- ispričao nevjerojatnu priču
o trojici – CARINIKA iz Murskog Središća, na granici Lendava / SLO/.

U razdoblju poslije 1996. – pa nadalje, trojica carinika – NEVJEROJATNO SE OBOGATILA…
Jedan od njih sazidao je kućerinu u rekordnom vremenu, drugi je kupio auto-Maserati , na znam
kako točno piše, kuću na moru- treći isto tako vozi preskup auto, žene im hodaju u dizajnerskoj odjeći, jedan od njih, navodno- kupio je cijelu ulicu nekretnina na Braču…itd.itd.

Treba još komentara ? Gdje je zakazala država? Pa, pogledajte im IMOVINSKE KARTICE.

tj.UVEDITE NA TAKVA RADNA MJESTA- IMOVINSKE KARTICE – za njih i rodbinu, pa vidite –
kako se skupljaju novci, pokretnine- nekretnine i ostalo!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


PRIČA O GRANIČNOM PRIJELAZU MURSKO SREDIŠĆE…….

Danas mi je jedan kolega , o temi , Barišić i ostali biznis-partneri- ispričao nevjerojatnu priču
o trojici – CARINIKA iz Murskog Središća, na granici Lendava / SLO/.

U razdoblju poslije 1996. – pa nadalje, trojica carinika – NEVJEROJATNO SE OBOGATILA…
Jedan od njih sazidao je kućerinu u rekordnom vremenu, drugi je kupio auto-Maserati , na znam
kako točno piše, kuću na moru- treći isto tako vozi preskup auto, žene im hodaju u dizajnerskoj odjeći, jedan od njih, navodno- kupio je cijelu ulicu nekretnina na Braču…itd.itd.

Treba još komentara ? Gdje je zakazala država? Pa, pogledajte im IMOVINSKE KARTICE. tj.UVEDITE NA TAKVA RADNA MJESTA- IMOVINSKE KARTICE – za njih i rodbinu, pa vidite – kako se skupljaju novci, pokretnine- nekretnine i ostalo!


Kolegice, Carinska uprava je u sastavu Ministarstva financija. Isto kao i Porezna uprava.
Ili vi možda mislite da oni stvarno do sada nisu znali što taj Mladen Barišić radi i koliko je "stavio sa strane"?



Kolege, jeste li svi jos na broju? [wink]
Vaš link

prisutan. [lol]

[/quote]

U jeb… pa malo nas je ostalo [lol]

Koliko Vas je popušilo na Forexu, a onda gubitak nadoknadilo prodajom udjela u fondu ili
dionica na burzi?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



PRIČA O GRANIČNOM PRIJELAZU MURSKO SREDIŠĆE…….

Danas mi je jedan kolega , o temi , Barišić i ostali biznis-partneri- ispričao nevjerojatnu priču
o trojici – CARINIKA iz Murskog Središća, na granici Lendava / SLO/.

U razdoblju poslije 1996. – pa nadalje, trojica carinika – NEVJEROJATNO SE OBOGATILA…
Jedan od njih sazidao je kućerinu u rekordnom vremenu, drugi je kupio auto-Maserati , na znam
kako točno piše, kuću na moru- treći isto tako vozi preskup auto, žene im hodaju u dizajnerskoj odjeći, jedan od njih, navodno- kupio je cijelu ulicu nekretnina na Braču…itd.itd.

Treba još komentara ? Gdje je zakazala država? Pa, pogledajte im IMOVINSKE KARTICE. tj.UVEDITE NA TAKVA RADNA MJESTA- IMOVINSKE KARTICE – za njih i rodbinu, pa vidite – kako se skupljaju novci, pokretnine- nekretnine i ostalo!


Kolegice, Carinska uprava je u sastavu Ministarstva financija. Isto kao i Porezna uprava.
Ili vi možda mislite da oni stvarno do sada nisu znali što taj Mladen Barišić radi i koliko je "stavio sa strane"?
[/quote]

Ne samo da su znali nego već dugo, a posebno Porezna uprava, funkcioniraju po sistemu uzajamne pomoći i ovisnosti, te ili si s njima ili protiv njih.
Porezna uprava već dugo reketari realni sektor, specijalno u Istri gdje po nalogu "visokih" šefova vrlo rado izmisle kaznu radi dopunjenja proračuna, a lokalni šerifi kao pročelnici pojedinih Porezni tijela po Županijama usput i sebi brk omaste, a što je logično iz sociološkog aspekta, FRCKAVI ?
Kako su mnogi uvjereni da u Istri novci zajedno s kišom padaju prema Poreznoj upravi i statistici u konačnici na X broj tvrtki u Istri ima cca 450 prijava/godinu, Zagrebu 250, a prosijek Hrvatske je 105 prijava.
Stoga Istra kao leglo gospodarskog kriminala je odličan izvor izvarednih prihoda države i njenih krvnika u Poreznoj upravi koji samo "rade svoj posao" i čuvaju plaću i fotelju.
Ukoliko se i nađe netko od djelatnika u Poreznoj upravi koji ne želi sudjelovati u tim režijama brzo izgori pod pritiskom okoline.
Policija se pak plaši raditi svoj posao da netko ne pogriješi u postupku privođenja ili sl. i zaradi disciplinsku, a sve zbog kreditinih zaduženja koje imaju za aute, stanove i sl. i time straha da ne izgube posao odnosno dom.

Potpuno zatvoreni krug .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Koliko Vas je popušilo na Forexu, a onda gubitak nadoknadilo prodajom udjela u fondu ili
dionica na burzi?

prije bi skupljao boce po kvartu nego kupio udjele u dioničkom fondu.

New Report

Close