BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nekoliko komentara……

Danas me burza ne zanima toliko- koliko Barišić!

Drugo- u jednoj vodećoj banci- STOJI- AKCIJSKE KAMATE na oročene depozite na 6 mjeseci

preko 25.001 ,00 EURO- 5 % ….znači za više od toga…još bolje!

Banke su u frci.
Snizile su kamate na depozite , i POČELO JE DIZANJE LOVE ….
Odmah je reakcija tu…STOP!…. nije vrijeme za to…..ajmo i dalje davati dobre kamate!

Zamislite paniku – kad Crobex počne rasti …… PA TKO ĆE OSTAVITI LOVU BANKAMA ZA
TAJ POSTOTAK KAMATA ???? N I T K O . Banke će ostati bez depozita.

Rješenje: C R O B E X ne smije rasti ….jer ode sve u 3 P.M. !

Prijatelju Loris, poruka za tebe na -što smo danas tržili.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

….
Zamislite paniku – kad Crobex počne rasti …… PA TKO ĆE OSTAVITI LOVU BANKAMA ZA
TAJ POSTOTAK KAMATA ???? N I T K O . Banke će ostati bez depozita.

Rješenje: C R O B E X ne smije rasti ….jer ode sve u 3 P.M. !
……

A tko je držao depozite u bankama u 2006 – 2007.?

A i sve naše veće banke imaju svoja društva za upravljanje fondovima, pa će novac i banaka ići u fondove pod njihovim upravljanjem i tako indirektno na burzu!!!!

Zaključak: CROBEX smije rasti – banke imaju supstitut za odljev depozita 🙂

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Da…ići će novac na burzu- ali- ne na našu burzu! Ovdje će fondovi – svima ići na qurac- kad se počnu baviti UPRAVNIM POSLOVIMA u poduzećima. Pa kaj se moraju svagdje gurati- pojma nemaju
o upravljanju – i što će uopće raditi- piti kavu na sastancima- i sređivati povoljne kredite
svojim društvima?
Pa, jesu li ta DRUŠTVA TO ZASLUŽILA I MOGU LI TA DRUŠTVA UOPĆE FUNKCIONIRATI MEĐUNARODNO KONKURENTNO – E, Š I P A K !…ta , kojima se sada ULIZUJU i dižu cijene dionica?
To im je domet ?

Odu li van- POPUŠIT ĆE GENERALNO- budite sigurni….sa svojim kapitalom tamo su
sitne ribice – na meti NEMILOSRDNIH LEšINARA..
A Crobex……….pa neće ga moći DOŽIVOTNO UBIJATI…..nisu ni ljudi glupi , da drže kapital
u bankama , kad krene pomak s mrtve točke…fakat!

Odlično sve ide, makar izgleda komatozno…. [smiley]

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kad sam danas vidjela onog PJENUŠAVOG SAMODOLA- kako se zapjenio na Saboru i kleo svim
živim – da je pošten, došlo mi je da ga tako odalamim , da se odmah smiri.

Kako je bezobzirno dvoličan- kako je surađivao u prljavštini ove burze- to nije normalno.
Još samo da to dočekam da ga smijene i onda me više nije briga – nek ode sve u 3 PM.

Dopustio je protekciju- sukob interesa- insajd informacije- pogodovanje u svim haiku varijantama,
kamasutri na 500 načina …..žmirio je na blokade kad nije trebalo- stavljao je blokade kad je mislio
da treba- nije poništio transakcije koje je trebao- nikad nije pregledao partnere s kojima radi-
što stvarno rade na burzi.
Sudjelovao je u svim IPO-ima, nije kontrolirao provedbu Odluka Skupštine, nije zaštitio
male investitore- dopustio je kriminal i pljačku običnih građana, štitio je pojedine fondove-
nije kontrolirao licence- ismijavao je malog čovjeka- ulagača……

NIŠTA NIJE PODUZEO DA ZAŠTITI TRŽIŠTE KAPITALA !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Prijatelju Loris, zatrebao mi je novac za plaćanje otkupa leasinga- majstora za građevinske radove
i jedan poslić mali u fušu za svoju prijateljicu…
/ Prodala IGH uglavnom to što vidiš na prometu – veći dio../

Sad te lijepo molim prestani se živcirati , jer nema razloga za NIKAKVE UROTE…ponavljam- nema
urote- samo povremena prodaja – JER SE MORA.. Meni je na IGH bio najmanji minus od svih dionica
u portfelju-pa se ispričavam , ako sam te dovela u nedoumicu, ovom prodajom iz razloga više sile.Pozdrav.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Imam u portelju građevinare i brodare..počela prodavati TNPL..pa su se svi uplašili! Prestala .
Razmišljala o prodaji JANAFa ..ne dam.
Razmatrala ATPL…imam je ko šodera…cijena bez veze.
Postupila logikom- najmanjeg minusa…. a kaj da drugo radim? Evo, to je to.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


Imam u portelju građevinare i brodare..počela prodavati TNPL..pa su se svi uplašili! Prestala .
Razmišljala o prodaji JANAFa ..ne dam.
Razmatrala ATPL…imam je ko šodera…cijena bez veze.
Postupila logikom- najmanjeg minusa…. a kaj da drugo radim? Evo, to je to.

daj portfelj nekome na upravljanje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


Imam u portelju građevinare i brodare..počela prodavati TNPL..pa su se svi uplašili! Prestala .
Razmišljala o prodaji JANAFa ..ne dam.
Razmatrala ATPL…imam je ko šodera…cijena bez veze.
Postupila logikom- najmanjeg minusa…. a kaj da drugo radim? Evo, to je to.

Srećo da si meni dala taj svoj cash,od kraja 2metra prošle g. uvećao bi ti ga za xxxx%,preko bare [wink]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

NE VJERUJEM NIKOME.

Kriza još nije završila. Ako mi do sada nitko nije pomogao- a znam da je i drugima isto kao i meni-
bez obzira na ekonomsku stručnost- onda sada ne treba-Hvala. Tri godine stranja su iza mene.
Brinuli ste se svi za sebe. Nitko se nije brinuo o malim ulagačima. Služili su za prevare, sitna
podmetanja i zatrašivanja.
Kaj, mislite da je meni problem , sve prodati i kupiti te VAše dionice- ili dati nekom fondu
lovu da plasira ….. Za ugovore o upravljanju – ste NEZRELI. Već sam Vam rekla.
Može- uz bankarsku garanciju glavnice + 6 % godišnje kamate. Ako mi osigurate bankarsku
garanciju na cijeli iznos kod neke vodeće banke- može. Dam lovu.
Sve ostalo- mućak..ne dolazi u obzir.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

LOV NA ŠPEDITERE………

Na isti način kako je Barišić radio i odlučivao… U C D -i / UVOZNE CARINSKE DEKLARACIJE/
kako smo ih mi zvali- radili su Š P E D I T E R I – PARTNERI CARINE.

Jedan dio njih- koji je imao veze sa CARINOM- i koji je ubirao vrhnje – NEOPISIVO SE OBOGATIO.
Po principu – sve se može deklarirati – kako se može – UZIMAO SE NOVAC ……u kovertama
se nosio na carinu…ali, ŠPEDITERIMA, naravno- koji su ga raspoređivali vrhu i slijedu
hijerarhije.
Bilo je svega.
Pa draga državo- pogledajte imovinske kartice ŠPEDITERA – i RECITE MI: Koji su špediteri
od naplate UCD-a i pristojbi- vozili MERCEDESE- SPORTSKE KABRIOLETE, BMW – e…itd.itd..

Vidite – PIRAMIDA je postojala u svakoj CARINI – gdje se kralo za SEBE I HDZ.
Nemojte da HDZ bude uvijek kriv za pljačku pojedinaca koji su u HDZ-u.
Budimo ipak pošteni – temeljiti i iznad klišeja.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

loris@ preporucam ti posjet doktoru daj malo ohladi covjece …moram na ovoj temi jer me mod. brise tamo gdje loris davi ,koji god topc otvorim, LORIS davi sa svojim psihoanalizama….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


loris@ preporucam ti posjet doktoru daj malo ohladi covjece …moram na ovoj temi jer me mod. brise tamo gdje loris davi ,koji god topc otvorim, LORIS davi sa svojim psihoanalizama….

živa istina, loris je totalno prolupao, svugdje vidi neke teorije urote [lol]
najprije je silovao temu INGR, zatim je prešao na IGH gdje je na svakoj stranici 50-70% postova njegovih!! "obračunava" se s nekim fantomskim trejderima koje samo on vidi u svojoj glavi, iako mu je npr. miami napisala jučer da je velik dio IGH prodala ona jer joj je zatrebao keš [bye]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close