BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanima me ako neko zna koliko brokerske kuce placaju Zagrebackoj burzi za burzovne monitore ?
Jer sam dobio od jedne brokerske kuce informaciju da su raskinuli ugovor za tu uslugu jer je preskupa s obzirom na trgovanje .

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru

http://www.h-alter.org/vijesti/hrvatska/slucaj-gradjanina-sase-s?ref=nf

who dares, wins

Zanimljivost..cijena dionica IGH i INA-e, na današnji dan je ista 1628kn…tko se još sjeća kada je INA bila preko 3100kn,a IGH preko 15000kn..zlatna vremena [cry]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(



+ što svakodnevno izbijaju nove afere u svezi vlade i vrha HDZ-a, pitanje je hoće li ova vlast dočekati kraj godine, a ne izbore krajem iduće godine
utjecaj svega ovoga na burzu?!

BIT ĆE MO SPAŠENI !
[/quote]
Čim vodeća stranka izgubi vlas vjerujem u rast CROBEX-a minimalno 10% u samo 1 dan.

26.11.2010 - Dan D


Zanimljivost..cijena dionica IGH i INA-e, na današnji dan je ista 1628kn…tko se još sjeća kada je INA bila preko 3100kn,a IGH preko 15000kn..zlatna vremena [cry]

U pravu ste kolega, IGH je opet na dnu, samo ne čudi da jedna INA koja je pred stečajem nije na nekih 300kn.

26.11.2010 - Dan D



Zanimljivost..cijena dionica IGH i INA-e, na današnji dan je ista 1628kn…tko se još sjeća kada je INA bila preko 3100kn,a IGH preko 15000kn..zlatna vremena [cry]

U pravu ste kolega, IGH je opet na dnu, samo ne čudi da jedna INA koja je pred stečajem nije na nekih 300kn.
[/quote]
Ovaj čovjek je stvarno bedak kakav još nije viđen, INA je zlatna koka djete malo, pa slušaj šta govori Štern i ostali ljudi koji nešto znaju.




Zanimljivost..cijena dionica IGH i INA-e, na današnji dan je ista 1628kn…tko se još sjeća kada je INA bila preko 3100kn,a IGH preko 15000kn..zlatna vremena [cry]

U pravu ste kolega, IGH je opet na dnu, samo ne čudi da jedna INA koja je pred stečajem nije na nekih 300kn.
[/quote]
Ovaj čovjek je stvarno bedak kakav još nije viđen, INA je zlatna koka djete malo, pa slušaj šta govori Štern i ostali ljudi koji nešto znaju.
[/quote]

Zar ti još obračaš pozornost na ovoga bezveznjaka splita009?
Pa čovjek je sve novce izgubio na burzi ( dokazano na ovom forumu ) i sada piše na ostalim dionicama loše bajke, jer naravno, po njemu, ako on izgubi, zašto bi ostali zaradili.
Čovjek je uvjerljivo najgori i najdosadniji forumaš na ovom portalu.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://www.jutarnji.hr/svaziland–ministar-uhvacen-s-kraljevom-zenom/889382/
Nama u Vladi još samo ovo fali pa da budemo kompletni.

who dares, wins

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Ja sada mogu imati oko 100x više ingre nego prije dvije i pol godine kad sam počeo, a ne želim.
Sve o čemu vi pišete ovdje su laži i jeftine bajke, daj izvucite posao od 100 mil Eura i možemo pričati o Ingri.

Držite se kolega vi OPTIME jer će ona kako predviđate jednog dana poslovati pozitivno pa će za tri godine imati 100 milja dobiti, pa će cijena biti samo nebo, pa ako i INGRA krene isto tako za jedno tri godine…uh,uh

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Držite se kolega vi OPTIME jer će ona kako predviđate jednog dana poslovati pozitivno pa će za tri godine imati 100 milja dobiti, pa će cijena biti samo nebo, pa ako i INGRA krene isto tako za jedno tri godine…uh,uh

Razmislite malo, tko je u goroj situaciji Optima ili Ingra?
Za Optimu sam pisao konzervativne procjene.

Ingra je bila dobra firma ali i da se vrati na poslovanje prije krize teško da bi došla iznad 100 kn, a kamo li 400 kn. Ljudi su se naučili da su građevinari na 5 bookova i p/e iznad 50 ( a bio je i nekih na p/e 1000) bili prevara stoljeća.

Usporediti telekmunikacijsku firmu i građevinsku trenutno je kao da uspoređuješ Ferrari i Daciu, naravno sve se može promijeniti.

Razmišljajte glavom, čuvajte svoje novce!!!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Ako imam Iskon a ne Optimu jel to OK?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Ako imam Iskon a ne Optimu jel to OK?

Ne, to nam je najgori neprijatelj, gori od HT-a!

Radije prijeđi na Bnet, Metronet, H1, Amis!

New Report

Close