BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


evo, donosim Vam dobre vijseti.

Brutalni kapital je kupio mrvicu INGR-R-A ovih dana…

smjeskate li se?
[smiley]


Evo, ja ti se smješkam.. [smiley]

i nisam jedini, vidim..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


evo, donosim Vam dobre vijseti.

Brutalni kapital je kupio mrvicu INGR-R-A ovih dana…

smjeskate li se?
[smiley]

08.09.;:


@pobjeda

nema sanse da stavim 5000 ili 10000 kom na kupnju na 21,50kn.

na 21,50 sam istovario slicnu kolicinu nasim dragim investitorima koji su jako ljubazni kad kupuju od mene ingru nakon sto poraste 1,5 kn od kada je ja kupim…

ps. ja mislim da ce i nalog na 19,70kn za koji dan mamiti osmjehe…
[smiley]

Umirem od smijeha…
[lol]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)



evo, donosim Vam dobre vijseti.

Brutalni kapital je kupio mrvicu INGR-R-A ovih dana…

smjeskate li se?
[smiley]

08.09.;:


@pobjeda

nema sanse da stavim 5000 ili 10000 kom na kupnju na 21,50kn.

na 21,50 sam istovario slicnu kolicinu nasim dragim investitorima koji su jako ljubazni kad kupuju od mene ingru nakon sto poraste 1,5 kn od kada je ja kupim…

ps. ja mislim da ce i nalog na 19,70kn za koji dan mamiti osmjehe…
[smiley]

Umirem od smijeha…
[lol]
[/quote]

Vi ste neuki…
nista ne razumijete…

[wink]

ostati cete bez gaca…
[smiley]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/hep-najavljuje-izgradnju-stanica-za-punjenje-elektricnih-automobila,92457.html

pa će vlasnici moći "natankati" svoje XD-e

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

evo kolege, ako još nekome nije jasno zašto IGH pada, sve sam već objasnio prije koji mjesec.
krenule su ozbiljne istrage protiv HDZ-ovaca i s njima povezanim gospodarstvenicima.
Radić je izgubio mnogo prijatelja poput Bandića i Sanadera a kako je sve krenulo i svaki dan isplivaju nove optužbe i istrage, tko zna kako će sve završiti, a znate dobro da je se posvuda pričalo da HDZ namješta poslove IGH-u.
zato svim IGH-ovcima od srca preporučam da prijeđu u INGRU jer dolazi vrijeme Mesića i Ingre, vrijeme oporbe i Čačićevih građevinara.
nemojte ostati u ovoj političkoj ispolitiziranoj dionici i potonuti zajedno s HDZ-om[bye]


Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)
evo kolege, ako još nekome nije jasno zašto IGH pada, sve sam već objasnio prije koji mjesec.
krenule su ozbiljne istrage protiv HDZ-ovaca i s njima povezanim gospodarstvenicima.
Radić je izgubio mnogo prijatelja poput Bandića i Sanadera a kako je sve krenulo i svaki dan isplivaju nove optužbe i istrage, tko zna kako će sve završiti, a znate dobro da je se posvuda pričalo da HDZ namješta poslove IGH-u.
zato svim IGH-ovcima od srca preporučam da prijeđu u INGRU jer dolazi vrijeme Mesića i Ingre, vrijeme oporbe i Čačićevih građevinara.
nemojte ostati u ovoj političkoj ispolitiziranoj dionici i potonuti zajedno s HDZ-om[bye]

Ovaj put korištenje hrpe zareza, ali tamo gdje ih ne treba. Posljedica: zaboravljenje korištenja velikih slova tamo gdje treba. Tzv. šefovski rvacki [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

što se tiče velikih slova, to spada u slobodu neformalnog izražavanja na forumu, ali ajde veliki stručnjače i ‘rvatino, napiši lijepo gdje sam to stavio zarez, a da ne treba [kiss]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/otp-lagao-rohatinskog%2c-mol-zeli-izbjeci-sudenje,92528.html

ovi mađari na muče još od austrougarske

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


i ja malo prodao ptkm

blizi se vrijeme za FAZ mozda?

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Tigrus…
Ma jok, kad odradim atgr do kraja…uzimam godišnji od burze 2-3 tjedna, dosta se zaradilo i ove god…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://seebiz.eu/hr/politika/ekolozi-upozoravaju-poplave-posljedica-zastarjelog-reguliranja-rijeka,92531.html

Predlažem da se ograniči broj postova u jednom danu na npr. pet. Naime, primjećujem u zadnje vrijeme da postoje kolege koje pišu i deset, petnaest postova dnevno. E sad, kao i u svakoj grupi ljudi, i među nama forumašima postoje inteligentniji i manje inteligentni pojedinci. Problem nastaje kada manje inteligentni forumaši počnu zatrpavati, ili spamati ili kako već, forum sa gomilom sadržajno praznih postova koje pišu da bi samo sebe u nešto uvjerili. Od takve količine nekorisnih informacija, koje često dolaze u formi neargumentiranih mišljenja a ponekad i u formi teorije zavjere, u pravilu se ne mogu vidjeti inteligentniji postovi koji uistinu sadrže nekakvu kvalitetnu informaciju. Pošto smatram da čak i najpametniji pojedinac na ovome forumu u prosjeku ne može napisati više od cca tri pametna posta dnevno, predlažem da se dnevna doza ograniči na npr. pet postova. Ova dva viška su za svaki slučaj. Recimo da je to moj "margin of error".

Just my two cents…

New Report

Close