BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolegice vrlo jednostavno, od 1.10. u Srbiju samo sa osobnom, smanjili su vrijednost dinara za 30%, a i do sada su bili znatno jeftiniji od nas, a vjerujem i kvalitetniji. Mislim da će ponovno biti era odlaska preko granice, a nekako mi to i fali, jer smo prije nekih 9-10 god. svaki drugi vikend putovali u Mađu.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/115855/Default.aspx


MUŠKARCE TREBA POSLATI SVAKI DAN U DUĆAN….

Znam da ova banalna svakodnevna tema nije na nivou- pa ipak, ne mogu da ne komentiram
kao žena- OVO DRASTIČNO POSKUPLJENJE CIJENA U TRGOVINAMA PREHRAMBENOM ROBOM!

Zar su ti trgovci poludjeli? Manje od 500 kuna više, ne možeš računati pred vikend da treba za obitelj,
a svakodnevno 250,00 kn- minImalno svaki dan.Za čiste osnovne stvari.
Pa dajte više- kuda to vodi?

Jednostavno , svaki dan se dižu cijene- SVAKI DAN- kao da se takmiče, tko zadnji. Prestrašno!

Kako ćete zaustaviti ovo divljanje cijena- poštovani muškarci -poslovnjaci- recite …!

Jesi čula za bonove?

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://seebiz.eu/hr/valute-i-robe/modeli-ulaganja-jucer-zlato%2c-danas-parmezan-i-prsut,92318.html

bolje i to nego kao kod nas gdje uglavnom nema ni dividende ni pršuta

Evo, to je slika OSTATKA INVESTITORA na burzi, uključujući i mene…..

Ogorčeni, zajedljivi , razočarani , agresivni .
Ništa. Lijepo Vi trgujte međusobno, da Vam drugi ne smetaju .

Kad dođete sa 13 MILIJARDI ponovno na 30 MILIJARDI, možda ćemo uspostaviti kulturan dijalog.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Kad dođete sa 13 MILIJARDI ponovno na 30 MILIJARDI, možda ćemo uspostaviti kulturan dijalog.

tako je, trebat će opet nekom prodat kad bude skupo i precjenjeno. [smiley]


MUŠKARCE TREBA POSLATI SVAKI DAN U DUĆAN….

Znam da ova banalna svakodnevna tema nije na nivou- pa ipak, ne mogu da ne komentiram
kao žena- OVO DRASTIČNO POSKUPLJENJE CIJENA U TRGOVINAMA PREHRAMBENOM ROBOM!

Zar su ti trgovci poludjeli? Manje od 500 kuna više, ne možeš računati pred vikend da treba za obitelj,
a svakodnevno 250,00 kn- minImalno svaki dan.Za čiste osnovne stvari.
Pa dajte više- kuda to vodi?

Jednostavno , svaki dan se dižu cijene- SVAKI DAN- kao da se takmiče, tko zadnji. Prestrašno!

Kako ćete zaustaviti ovo divljanje cijena- poštovani muškarci -poslovnjaci- recite …!


evo prozvali ste muškarce i to poštovane……stoga se javljam
borit cemo se istinom i samo istinom
pofuk



MUŠKARCE TREBA POSLATI SVAKI DAN U DUĆAN….

Znam da ova banalna svakodnevna tema nije na nivou- pa ipak, ne mogu da ne komentiram
kao žena- OVO DRASTIČNO POSKUPLJENJE CIJENA U TRGOVINAMA PREHRAMBENOM ROBOM!

Zar su ti trgovci poludjeli? Manje od 500 kuna više, ne možeš računati pred vikend da treba za obitelj,
a svakodnevno 250,00 kn- minImalno svaki dan.Za čiste osnovne stvari.
Pa dajte više- kuda to vodi?

Jednostavno , svaki dan se dižu cijene- SVAKI DAN- kao da se takmiče, tko zadnji. Prestrašno!

Kako ćete zaustaviti ovo divljanje cijena- poštovani muškarci -poslovnjaci- recite …!


evo prozvali ste muškarce i to poštovane……stoga se javljam
borit cemo se istinom i samo istinom
pofuk
[/quote]

Pofuče,
imate moju apsolutnu podršku, potporu i razumjevanje!

ps miami, muškarci služe za ratovanje a žene za odmor tih ratnika

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Gle zabave u Sloveniji. Ljeti se kod nas nauče na moru i onda su doma ludi za tim. [lol]

who dares, wins




MUŠKARCE TREBA POSLATI SVAKI DAN U DUĆAN….

Znam da ova banalna svakodnevna tema nije na nivou- pa ipak, ne mogu da ne komentiram
kao žena- OVO DRASTIČNO POSKUPLJENJE CIJENA U TRGOVINAMA PREHRAMBENOM ROBOM!

Zar su ti trgovci poludjeli? Manje od 500 kuna više, ne možeš računati pred vikend da treba za obitelj,
a svakodnevno 250,00 kn- minImalno svaki dan.Za čiste osnovne stvari.
Pa dajte više- kuda to vodi?

Jednostavno , svaki dan se dižu cijene- SVAKI DAN- kao da se takmiče, tko zadnji. Prestrašno!

Kako ćete zaustaviti ovo divljanje cijena- poštovani muškarci -poslovnjaci- recite …!


evo prozvali ste muškarce i to poštovane……stoga se javljam
borit cemo se istinom i samo istinom
pofuk
[/quote]

Pofuče,
imate moju apsolutnu podršku, potporu i razumjevanje!

ps miami, muškarci služe za ratovanje a žene za odmor tih ratnika

[thumbsup]
[/quote]
poslije ovoga sta sam procitao moram nesto kazati
od sad do kad crobex bude 10 iljada imate za svaki post ne samo moju podršku nego i potporu ali ako jos jednom vidim pofuk sa veliko p zovem mamu pofuk da se reaktivira na forumu
molim Vas ko boga….ne samo kao boga nego i kao istinskog i dokazanog prijatelja da me ne zovete pofuk sa veliko p nego kako se zovem…..znaci pofuk sa malo p
pofuk
p.s. unaprijed hvala i ispricavam se ako sam Vas napao ovim postom ali jedino na sto sam osjetljiv u zivotu je na to veliko p jer sam ja pofuk sa malo p i bolje da Vam ne kazem kakve sam sve torture prolazio za doba ozoglašene jugoslavije i kako su se prema meni ponašači i kolko sam bio ugroze jer su me svi namjerno zvali Pofuk a ja sam pofuk sa malo p

Poruka mom brokeru.

Nemoj kolutati očima na zafrkanciju.Naravno, da ću te zvati, ako bude frka. Pozdrav.

Pozdrav pofuku!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

evo, donosim Vam dobre vijseti.

Brutalni kapital je kupio mrvicu INGR-R-A ovih dana…

smjeskate li se?
[smiley]

New Report

Close