BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.seebiz.eu/hr/politika/ivan-suker-nisam-optuzio-polanceca,91945.html

zar i ti sine Brute

Premješteno iz teme: INA (INA-Industrija nafte d.d.)

INA-u su SVI KRALI!!!!!
Prvo sami direktori i "djelatnici" na svim nivoima!!!!!
Malo sada i Mađari umočeni pošto su se naučili od domačih DEČKI!!!!
pa država!!!
INA-je bila krava muzara kojoj nikada nitko nije dao hrane a svi su je sisali i sada je kravica riknula!!!!
a vrhnje će pokupiti TIPOVI POLI, SALAMANDER & co. koji nisu još NITI NAPRAVILI PRAVU PROCJENU FIRME JER IM TO NE ODGOVARA!!!!!!
sistem: što jeftinije to bolje!!!
kupi jeftino, prodaj skupo!!! – sistem Kutleraj!!!
TRAGEDIJA HRVATSKOG NARODA KOJI OGRANIČENI TIPOVI VODE DRŽAVU ( ili se prave pa namjerno urušavaju a onda je to veleizdaja i za to se ide na ISLAND u vruće kupke naglavačke ili im spržit jajca!!! )

Premješteno iz teme: INA (INA-Industrija nafte d.d.)


INA-u su SVI KRALI!!!!!
Prvo sami direktori i "djelatnici" na svim nivoima!!!!!
Malo sada i Mađari umočeni pošto su se naučili od domačih DEČKI!!!!
pa država!!!
INA-je bila krava muzara kojoj nikada nitko nije dao hrane a svi su je sisali i sada je kravica riknula!!!!
a vrhnje će pokupiti TIPOVI POLI, SALAMANDER & co. koji nisu još NITI NAPRAVILI PRAVU PROCJENU FIRME JER IM TO NE ODGOVARA!!!!!!
sistem: što jeftinije to bolje!!!
kupi jeftino, prodaj skupo!!! – sistem Kutleraj!!!
TRAGEDIJA HRVATSKOG NARODA KOJI OGRANIČENI TIPOVI VODE DRŽAVU ( ili se prave pa namjerno urušavaju a onda je to veleizdaja i za to se ide na ISLAND u vruće kupke naglavačke ili im spržit jajca!!! )

Eo jedan gadan članak tome u prilog ali pošto dira u dogme sumnjam da će se dopasti velikoj većini.
http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1993&Itemid=1

who dares, wins

Premješteno iz teme: INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Ja sam si isto dugo mislio da je to zadnje smeće od portala no s vremenom se ispostavilo da je on prvi objavljivao neke stvari koje su onda za godinu, dvije izbile u prvoklasnu aferi. Ne bi se pretjerano bavio likom i djelom Margetića jer ja to tak tak ali se s vremena na vrijema postavi pitanje tko to njega fila sa tim podatcima koje on objavljuje. Ne kupuje valjda to na trešnjevačkom placu? Dublja je tu pozadina i netko iz daljine manipulira s njime jer zna da bi on i svoju mamu na portalu razapeo samo da se o tome priča. Ovaj Hypo on već dugo razvlači, malo upućeniji građani koji nemaju veze u politici su mogli za NG i Mesićevog valcera u Beču shvatiti da se tu nešto kuha dok ostali čekaju HTV da im saopći "istinu". Finale bumo pratili.

who dares, wins

Premješteno iz teme: INA (INA-Industrija nafte d.d.)


Sve su to obične bljuvotine – kako ga nije sramota živjeti u državi koju toliko mrzi?
Kako ga nije sramota pljuvati po ljudima kojih odavna nema na političkoj sceni ili su davno umrli.
Pa kome još HAAB izgleda kao afera! Banka pala u probleme – nije jedina, pogledaj što se u svijetu dogodilo s hipotekarnim kreditnim institucijama. HAAB je dugo godina izvlačila ogromne profite u HR i šire, dividende dijelila kapo i šakom – i sve dok je tako bilo nije bilo AFERA! PA TO JE DA PUKNEŠ OD SMIJEHA.

INA je posebna priča – ako ima propusta i afera počele su 2003. a tada su vladali crveni.
Ne želi se ići i istraživati – istraživačko novinarstvo – jer bi to onda pokopalo opoziciju – a opozicija je potrebna da se u nekoj budućoj Vladi ponovno rasproda nacionalni interes – i gospodarski i politički ruinira Hrvatska!

Premješteno iz teme: INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Inu treba nacionalizirati a dionice uzeti mađarskim lopovima na tragu presude Polančecu i Sanaderu, Dragičeviću i Mesiću, zatim prenijeti na državu i napraviti novi IPO.To je najpametnije i najpoštenije.
Tako da građani koji su stvorili INU imaju napokon neke koristi od svega. A i država će redovno dobivati poreze i trošarine na gorivo.
To je moj prijedlog Hdzeu, možda dobiju izbore.

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

DINAMO – VILLAREAL 2:0 !!!!!
ČESTITKE VAHI I PLAVIM MOMCIMA!!! [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

SAMIR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tko bi rekao, plavi… plaaaaviiii

[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Zato je Subašić dao svoj obol u pobjedi AEK-a!

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/zagrebacke-trznice-velike-oscilacije-cijena-namirnica-za-pripremu-ajvara,92098.html

evo gdje je promet i volatilnost.

Evo na pragu smo nove politike pošalji radnike kuči i u penziju jer več sutra…bi im se mogla smanjiti ,ko je kriv za inu na kraju če ispast da su svi koji su kupili pakete i na nagovor vlade po 2880kn prodali krivci za preuzimanje mislim da je to svakom građaninu smješno jer zna se ko je počeo privatizaciju ine
i slažem se da tu ima političkog revanšizma nadam se da če narod svatiti igre bez granica.Dok napolju predviđaju rast i privreda se oporavlja mi se ovde susrečemo sa činjenicama bez izlazne politike,uvezite
100Kineskih menađera i 10 političara ,koje če porezne obaveznike manje koštati i za godinu dana krobi je na 3500.Vrijeme je GLJIVA pazite u izboru jer neke štete zdravlju. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/zagrebacke-trznice-velike-oscilacije-cijena-namirnica-za-pripremu-ajvara,92098.html

evo gdje je promet i volatilnost.


A nema tablične usporedbe premda kaže "Na početku ćemo vam pokazati tablicu…"
[cry] [cry] [cry]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close