BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

poslao kolega iz splita…

Dijalog oca i sina:
-Tata, za koga ti navijaš?
 -Za Dinamo sine.
 
-A je li Dinamo bolji od Hajduka?
 -Jeste, naravno sine.
 
-Znači Dinamo ima više titula, jel’ da tata?
 -Ovaaj, pa ne baš. Hajduk ima 17, a Dinamo 16.
 
-Ali mi smo stariji od njih, zar ne tata?
 -Zapravo,Hajduk su osnovanli Splitski studenti 1911, dok je Dinamo osnovala KPJ 1945.
 
-Ali Dinamo je dao više reprezentativaca od Hajduka, zar ne tata?
 -Ustvari, ne.Hajduk je dao puno više reprezentativaca kroz povijest, a dva igrača su mu čak igrala za reprezentaciju svijeta!
 
-Ali Dinamo je dao najboljeg igrača i trenera?
 -Pa, Tomislav Ivić i Bernard Vukas se smatraju najvećim trenerom i igračem na ovim prostorima.
 
-Ali Dinamo je nanio najveći poraz Hajduku od 6:1?
 -Da to je istina, ali oni su Dinamo pobijedili sa 0:6 i to na Maximiru.
 
-Mislim tata da je više Hajdukovaca igralo u Partizanu i Zvezdi!
 -Sine samo su Beara i Zoran Vujović igrali u Zvezdi dok su Glaser, Bobek, Zebec, Z.Čajkovski i B. Belin igrali u Partizanu, a Janjanin, Ivković, B. Cvetković, G.Jurić, Prosinečki i Bračun u Zvezdi.
 
-Ali većina Hrvata ipak navija za Dinamo, zar ne tata?
 -Paaa, sine, po svim statistikama, za Hajduk navija oko 40% a za Dinamo 35%.
 
-Znači Hajduk ima više titula, stariji je klub, dao je više reprezentativaca i više ljudi navija za njega. Ali mi sigurno imamo ljepši stadion, zar ne tata?
-Paaa, ne. Poljud je 1980 bio jedan od najljepših stadiona u Europi a i danas je među ljepšima u južnoj Europi prima oko 35 000 gledalaca, dok je Maksimir i sam znaš kakav.
 
-Tata a kako stojimo sa uspjesima u Evropi?
-Pa sine Hajduk je igrao polufinala i četvrtfinala kupa uefa, te četvrtfinala lige prvaka, dok smo mi osvojili nekakav pazarski kup!
 
-Ali ipak su naši navijači bolji, jel da tata?
-Naravno sine, naši BBB su najbolji.
 
-A zašto smo se tako nazvali?
-Paaa znaš, nismo mi sebi dali taj naziv, već su nas tako nazvali navijači Hajduka.
 
-Hmmm tata, ali zato je naša grupa starija i poznatija, jel?
-Ne baš sine, oni su najstarija navijačka grupa u Evropi i osnovani su daleke 1950 i njihovom navijanju, bakljadama i koreografijama nema premca, dok smo mi osnovani 1986 i jedva nas se skupi 1000 na tribini.
 
-Ali nas ima više na utakmicama, jeli tata?
-Paaa ne, ove sezone Hajdukui dolazi prosjećno 20 000 ljudi na utakmice, a nama oko 2500.
 
-Dobro tatice ali zato je njihov grad puno veći pa ih zato i ima najviše!
-Ma ne sine, njihov grad je 5 puta manji od našeg.
 
-E tata tata, oni sigurno iza sebe imaju sudačku organizaciju, HNS i propagandu?
-Zapravo sine, većina sudaca je iz sjevernog dijela Hrv te je dobra s našim podpredsjednikom, dok je šef HNS-a bivši Dinamovac, a i HRT je u Zagrebu te ga vode Dinamovci!
 
-Čekaj da vidim da li sam te razumio tata, Hajduk je stariji, dao je više poznatih igrača i trenera, navijači su mu stariji i bolji, ima više titula i uspjeha u Evropi, iza njih ne stoje sudci, ni HNS, ni propaganda, imaju ljepši stadion, više navijača, a naziv naših navijača nije naš, već su nam ga dali Hajdukovi navijači koji su takođe i brojniji na utakmicama?
-Paaaaa, tako nekako sine.
 
-Ovaj, tata…. kupi mi Hajdukov dres ! ! !   :)))))

daj ugasi taj playstation. [lol]

Poslovni .hr se i dalje ne izjašnjava o Mariu Jankeku……James, imaš ti penthous u Zagrebu i
stan u Opatji?…žensku imaš…ne?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

tata i veliki učitelj sanader pomagao mu pri kupnji i izboru satova
možda su uzimali na veliko pa su imali dobar diskont

http://www.seebiz.eu/hr/politika/mladen-barisic-ima-placu-15.000-kuna-i-satove-skuplje-od-20.000-eura!,91779.html

zato nam je tako kad nas vode dojučer polupismeni radnici a sad kvazi političari [embarass]


zato nam je tako kad nas vode dojučer polupismeni radnici a sad kvazi političari [embarass]

http://www.jutarnji.hr/ivan-jakovcic-skinuo-majicu-na-svecanosti/886512/
Na ovo(g) si mislio?

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Mi koji smo dobro zaradili i koji imamo znanje, ponekad bi zaista trebali više pomagati ljudima koji su pogubili novac na TK
Bilo je tu puno primjera, poneki su na dnu crobexa , tamo negdje oko 1300 bodova sve rasprodali jer su se bojali da crobex ide ispod 1000 bodova, nadali se dividendi hidroelektre itd itd
Molio bih prave tehničare za jednu analizu crobexa da se ovakvi primjeri neznanja i pogrešaka iz prošlosti više nebi ponavljali

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Mi koji smo dobro zaradili i koji imamo znanje,

Šora te ego?Jesi već ispunio anketu?

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

Mi koji smo dobro zaradili i koji imamo znanje, ponekad bi zaista trebali više pomagati ljudima koji su pogubili novac na TK
@ DELUX pa ”hebemu brdo” rekao bi pokojni S. Vojnović, kada će onaj seminar o TA za nas naiskusne?

Ne razumijem kako će netko tko je prije 15 dana promašio cio fuzbal pomoći nekome tko isto tako ne zna [lol]

I što je sad sa AUHR, KODT, FRNK, ULPL?

Da jurišamo ili da šutimo i skupljamo [tongue]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Jarnjak: Polančec je radio kako je odlučila Vlada

Predsjedništvo HDZ-a o Ini je razgovaralo samo načelno, a ne o detaljima, izjavio je danas potpredsjednik HDZ-a i Sabora Ivan Jarnjak, osvrčući se na jučerašnje tvrdnje bivšeg potpredsjednika vlade Damira Polančeca da je okvir za pregovore s Ininim strateškim partnerom MOL-om dobivao u vladi i HDZ-ovom Predsjedništvu.

"Koliko se ja sjećam, na sjednici Predsjedništva uvijek se razgovaralo o svim bitnim političkim pitanjima, a Ina je političko pitanje. Razgovaralo se o načelnim stvarima, o detaljima se nije razgovaralo", rekao je Jarnjak novinarima uoči sjednice Predsjedništva Hrvatskog sabora. Naglasio je da vrh stranke nije detaljno raspravljao o izmjenama dioničarskog ugovora s MOL-om. "Mi smo samo razgovarali da li ići u tu operaciju ili ne ići, o tome se razgovaralo. Dalje o detaljima se nije razgovaralo, ni o Ini, niti o bilo kojoj drugoj situaciji", rekao je Jarnjak.

Upitan misli li da Polančec "nešto mulja", istaknuo je da tako nešto nikada nije rekao, te da je Polančec vjerojatno radio onako kako je odlučila vlada. "Ja te detalje zaista ne znam, kako bi ja kao saborski zastupnik znao te detalje", dodao je. Na pitanje je li za detalje znao ministar financija Ivan Šuker, koji je jučer prije Polančeca svjedočio pred saborskim istražnim povjerenstvom i rekao da je prijedlog izmjena ugovora s MOL-om vidio tek na sjednici vlade, Jarnjak je odgovorio: "Kaj mene pitate kaj je trebao znati Šuker. Kao da pitate Šukera jesam li ja nešto trebao znati".

"Ono što smo mi na Predsjedništvu (stranke) razgovarali to je Šuker jučer i rekao, ali on je kao član vlade vjerojatno znao neke detalje koje ja danas ne mogu govoriti niti znati", poručio je. Novinare je zanimalo i kako gleda na Polančecovu izjavu da se osjeća izdan od HDZ-a, na što je Jarnjak odgovorio da ne zna kako se Polančec osjeća. "Sigurno mu nije lako. Meni je žao svakog čovjeka koji se nađe u teškoj situaciji, ali ja na to ne mogu utjecati", kazao je.

Jarnjaka je razljutilo novinarsko pitanje osjeća li se kao da je prodao Polančeca. "Oprostite, to me nemojte pitati. Ja nikada nikoga nisam prodao i ne bih prodao. I kada su me tražili da stanem na stranu protiv građana oko Radija 101 nisam stao protiv nego na njihovu stranu", istaknuo je Jarnjak.

(Hina/pd)

sve se češće spominje vlada (jaca) i šuker oko ovih muljaža u INA-i, Podravci…. tko zna što će sve isplivati van!
čini mi se da HDZ neće na vlasti dočekati redovne izbore u 11. mjesecu 2011., je li vrijeme da počnu pakirati kofere i krenu za Sanaderom u USA?

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Pusti praznu priču kibidabi i reci ti nama zašto sp&500 nije probio i zašto nije sve izgorilo i da li da zovemo vatrogasce ili što ? [sealed]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

New Report

Close