BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jedna grupa forumaša-a imaju podosta love- zaista radi s fondovima. čuvajte ih se.

da li to znači da se treba čuvati i tebe, budući si poslao molbu za suradnju na adrese 30ak hravtskih fondova, imenujući sebe velikim stručnjakom??? [lol] [lol] [lol]

[/quote]

odakle ti taj podatak !? Mozda radis u fondu pa znas.



jedna grupa forumaša-a imaju podosta love- zaista radi s fondovima. čuvajte ih se.

da li to znači da se treba čuvati i tebe, budući si poslao molbu za suradnju na adrese 30ak hravtskih fondova, imenujući sebe velikim stručnjakom??? [lol] [lol] [lol]

[/quote]

odakle ti taj podatak !? Mozda radis u fondu pa znas.
[/quote]

a je li nešti krivo ili nemoralno radit u fondu i pisat na forumu?
protuzakonito možda?

ja radim u fondu za zaštitu okoliša, ali mi od zaovine svastike teča radi u jednom, a jetrvine snahe tast u drugom investicijskom pa znam [kiss]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

APOKSlOMEN @

Od svega sta si napisao pola te nisam razuimo. Mene osobno ne interesira gdij ti radis nego odakle ti podatak da je kolega pisao molbu itd…..

p.s. bez ljutnje.

Brokeri će se u nedostatku radnih mjesta -možda udruživati, a kapital pokušati namaknuti
kroz kredite… Dok traje taj proces , proći će nešto vremena…ako se dobit banaka nastavi
smanjivati i ove godine/ što je vjerojatno posljednji period smanjenja, zbog malo pojačanih plasmana/ višak obrazovane radne snage bit će veći.

Moja preporuka je promjena posla. Predah. I ponovno rad na istome kroz 2-3 godine.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


jedna grupa forumaša-a imaju podosta love- zaista radi s fondovima. čuvajte ih se.

da li to znači da se treba čuvati i tebe, budući si poslao molbu za suradnju na adrese 30ak hravtskih fondova, imenujući sebe velikim stručnjakom??? [lol] [lol] [lol]

[/quote]
evo, vidite, upravo ovaj kip je dokaz da je forum prepun brokera i s njima udruženih navlakača…
moj kolega, koji je već razgovarao s JAKIM brokerima i investicijskim savjetnicima, uglavnom je kao reakciju na njegovo izlaganje naišao na muk, širom otvorene oči i reči "oprostite, gospon, al mi vam se u to baš i ne razumijemo"… [cool]


jedna grupa forumaša-a imaju podosta love- zaista radi s fondovima. čuvajte ih se.

da li to znači da se treba čuvati i tebe, budući si poslao molbu za suradnju na adrese 30ak hravtskih fondova, imenujući sebe velikim stručnjakom??? [lol] [lol] [lol]

[/quote]

[shocked] [shocked]

Kolega, može li malo više detalja, inače ste nevjerodostojni.
Koje preporuke, znanja i vještine nudi?

ki bi da bi



jedna grupa forumaša-a imaju podosta love- zaista radi s fondovima. čuvajte ih se.

da li to znači da se treba čuvati i tebe, budući si poslao molbu za suradnju na adrese 30ak hravtskih fondova, imenujući sebe velikim stručnjakom??? [lol] [lol] [lol]

[/quote]
evo, vidite, upravo ovaj kip je dokaz da je forum prepun brokera i s njima udruženih navlakača…
moj kolega, koji je već razgovarao s JAKIM brokerima i investicijskim savjetnicima, uglavnom je kao reakciju na njegovo izlaganje naišao na muk, širom otvorene oči i reči "oprostite, gospon, al mi vam se u to baš i ne razumijemo"… [cool]
[/quote]

ajde, nemoj s..ti, nego se odluči jesu opasni oni iz fondova i brokeraja i jesi li ti opasan, jer si se nudio takvima za judine škude [lol] i jesi li ti taj “s njima udruženi navlakač” wannabe?
nema nikakvog tvog kolege, već ti pišeš i svoj blog i ovaj nick tu.i još Šprajca ni krivog ni dužnog uvlačiš u svoje prljave rabote sa imenom i slikom.
nisam siguran, ali mislim da bi to moglo biti i utuživo.

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012




jedna grupa forumaša-a imaju podosta love- zaista radi s fondovima. čuvajte ih se.

da li to znači da se treba čuvati i tebe, budući si poslao molbu za suradnju na adrese 30ak hravtskih fondova, imenujući sebe velikim stručnjakom??? [lol] [lol] [lol]

[/quote]
evo, vidite, upravo ovaj kip je dokaz da je forum prepun brokera i s njima udruženih navlakača…
moj kolega, koji je već razgovarao s JAKIM brokerima i investicijskim savjetnicima, uglavnom je kao reakciju na njegovo izlaganje naišao na muk, širom otvorene oči i reči "oprostite, gospon, al mi vam se u to baš i ne razumijemo"… [cool]
[/quote]

ajde, nemoj s..ti, nego se odluči jesu opasni oni iz fondova i brokeraja i jesi li ti opasan, jer si se nudio takvima za judine škude [lol] i jesi li ti taj "s njima udruženi navlakač" wannabe?
nema nikakvog tvog kolege, već ti pišeš i svoj blog i ovaj nick tu.i još Šprajca ni krivog ni dužnog uvlačiš u svoje prljave rabote sa imenom i slikom.
nisam siguran, ali mislim da bi to moglo biti i utuživo.
[/quote]
gospon kip, ne znam zašto tak mnogo žuči…gubici? pa to je ipak samo lova. znam ja da vi brokeri veze s vezom nemate.
a, mene, koji sam 10-ak puta reko da nisam šprajc, već matematičar, ostavite da radim s onima koji neš znaju… ugodan dan!

Nema još gore…nisu još svi dobro natankani…dionicama mislim…inače kaj se mene dotikavle…ja sam spreman [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Odbor za Ustav utvrdio da su ispunjeni uvjeti za referendum

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/odbor-za-ustav-utvrdio-da-su-ispunjeni-uvjeti-za-referendum,90883.html

kako vam rade agram brokeri? meni sve transakcije kasne skoro sat vremena.

Poštovani puče,
ponukan pismima podrške kolega forumaša pokrenuo sam blog.
Pa izvolite pročitajte. Nov sam još u tome, ali ću raditi na sebi. I na kvaliteti. Budite brutalni..kudite…hvalite…savjetujte. Za početak kratki tekstić. Planiram blog nazvati DNEVNIK MALO…ma ne DNEVNIK S ONE STRANE PAMETI. Neće biti redovit, ali ako postane interesantno….
S štovanjem…Vaš Vatreni.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close