BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@lidl
Vaše prizivanje nereda i socijalnih nemira su stara komunistička rješenja za rješavanje "moralno nepodobnih".
U krivo vrijeme živite.Ta vremena su vjerujem iza nas i nikada se ne vratila!!!
Kako nisam član HDZ-a,Jadranka mi nije šefica,ali je poštujem i cijenim kao hrabru,
sposobnu i poštenu ženu i političara s kojom Hrvatska ima šanse.
Dvadeset godina ste imali šanse na izborima "mjenjati" vlast!!!
Možete ponovno pukušati,ali na izborima,a ne pretnjama i silom ulice.
Hrvatska je kolega demokratska država i morate se s tim pomiriti!!!
Pozdrav

Mislim da gospon mora pod hitno u središnjicu…jer takvi se uvijek traže…domoljubni, hrabri i iiiiii…ovaj takvi
A i dotičnu gospođu uvijek zove "Gđa premijerka" i "Jadranka", a ne jaca i pjesnikinja što mu je veliki plus [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Dragi Lastane, volio bi jednog dana biti direktor..ili bar šef ili fin. savjetnik…trenutno sam bez para jer sam kupovao album i sličice Fudbaleri i timovi pa se zanio. Pomozi mi jer me djevojke uopće ne primjećuju, a i društvo me ne prihvaća. Šta da radim, šta???? Govore mi mnogi ljudi da sam rano…zapravo da se okanem ćorava posla, ali neću. Škola mi ne ide pa sam mislio u politiku ili menađere.
Nadam se da moje pismo neće završiti u košu. predano tvoj.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Andrija Hebrang: Ne mogu zamisliti da je Sanader kupio tako skup BMW, i to u gotovini

http://seebiz.eu/hr/politika/andrija-hebrang-ne-mogu-zamisliti-da-je-sanader-kupio-tako-skup-bmw%2c-i-to-u-gotovini,90585.html

Kad će više taj seminar?


Uskoro ću organizirat BESPLATAN seminar iz podrucja tehnička analiza, kako uspješno pratiti trendove na burzi..
Razmišljam s još par kolega održati nekoliko seminara iz TA, naravno potpuno besplatno..
Svi su dobrodošli..

Još cu ovo sve na vrijeme najaviti.


Kad će više taj seminar, kolega?

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

SVE MANJE GRAĐANA NA POSLOVNOM.HR

Kad prođe 16.00 sati, nekolicina ulogiranih investitora, uglavnom malih, koji željni detaljnijih
informacija o stanju svog portfelja sjednu za stol, nakon radnog vremena i čitaju , čude se.

Komentara poslije 16.00 vrlo je malo. Što to znači?

To znači da je radno vrijeme ulogiranih profesionalaca na kompjuterima -prošlo.Oni odsjede
svoje puno radno vrijeme na svojim radnim mjestima, komentiraju , dogovaraju se i
međusobno svađaju, šale i podbadaju jedni druge, ovisno o kakvim su odnosima na tržištu kapitala.

Profesionalni igrači su tu da nas nauče, odgovore na nepoznanice, i da nas manje šišaju.
Želim razgovarati sa građanima, običnim investitorima- ali , oni su izgleda pobjegli s burze ili
ne vide svrhu pisanja ili komentiranja…zbog stanja svog portfelja.

Zato, lijepi pozdrav do ponedjeljka.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Uskoro ću organizirat BESPLATAN seminar iz podrucja tehnička analiza, kako uspješno pratiti trendove na burzi..
Razmišljam s još par kolega održati nekoliko seminara iz TA, naravno potpuno besplatno..
Svi su dobrodošli..

Još cu ovo sve na vrijeme najaviti.


Kad će više taj seminar, kolega?
[/quote]

glavna tema seminara: navlačenje preko foruma.
[thumbsup]
inače, slučaj za hanfu.


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
SVE MANJE GRAĐANA NA POSLOVNOM.HR

Kad prođe 16.00 sati, nekolicina ulogiranih investitora, uglavnom malih, koji željni detaljnijih
informacija o stanju svog portfelja sjednu za stol, nakon radnog vremena i čitaju , čude se.

Komentara poslije 16.00 vrlo je malo. Što to znači?

To znači da je radno vrijeme ulogiranih profesionalaca na kompjuterima -prošlo.Oni odsjede
svoje puno radno vrijeme na svojim radnim mjestima, komentiraju , dogovaraju se i
međusobno svađaju, šale i podbadaju jedni druge, ovisno o kakvim su odnosima na tržištu kapitala.

Profesionalni igrači su tu da nas nauče, odgovore na nepoznanice, i da nas manje šišaju.
Želim razgovarati sa građanima, običnim investitorima- ali , oni su izgleda pobjegli s burze ili
ne vide svrhu pisanja ili komentiranja…zbog stanja svog portfelja.

Zato, lijepi pozdrav do ponedjeljka.


jedna grupa forumaša-a imaju podosta love- zaista radi s fondovima. čuvajte ih se.

Zosprajc…hvala na upozorenju..ma, znam…vidim to već više od godinu dana…valjda sam jedini investitor koji se ne obazire na tehničku analizu..barem nisam do sada.Sve je to priča za malu djecu ,
i njihovi -targeti-/ pa se iskrcaju prije/ i njihove katastrofe- / pa kupuju u tišini/ i navlačenje za
po jednu dionicu-tako da ako hoćeš ispred – popušiš proviziju…itd.itd.itd..ima toga dosta..
Gotovo prozirno ulažu u kontrolirane dionice , možeš unaprijed znati gdje će povući i na kojim dionicama cijene udjela, vidiš kako se prekrcavaju ….mala djeca, pardon, vodeći brokeri i
fondovi…
Jučer me šokirao tekst o propalim brokerskim kućama. Ja sam kod brokera, koji posluje pozitivno.
Znala sam da je panika- i mislim da je posljednji pad Crobexa- prodaja STEČAJNE MASE DIONICA
portfelja- pojedinih brokerskih društava za namirenje zaostalih obaveza / poreznih,
namire, ugovori sa ZSE..održavanja…itd.itd. /
Ne da mi se uspoređivati NAZIVE BROKERSKIH DRUŠTAVA i njihov STATUS na pri Sudskom
registru- da potvrdim tezu o STEČAJU- a ne o GAŠENJU- kako to pažljivo i obzirno piše poslovni….

Pa, prilika je ispred nas. Najprije novac treba zaraditi , ponovno startati….ali, sada je po mome
puno lakše..Ova kriza odškolovala je mnoge – NARODNE BROKERE…..puno smo naučili.Barem ja.
Meni drugo ne preostaje nego preslagivati portfelj i dokup.Vremena imam..Prije 6 mjeseci
zaustavili sam ono -što je brokere pokopalo, a to je prodaja portfelja.Uvjeti da startaš
sa kreditima za dionice nisu dobri -još uvijek, ali će biti..

Zato , opet jedna ženska preporuka, koja živcira. STRPLJENJA….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

O brokerima iz brokerskih kuća, kojih više nema….

Evidentno, DALI SU SVE OD SEBE.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pa, prilika je ispred nas. Najprije novac treba zaraditi , ponovno startati….ali, sada je po mome
puno lakše..Ova kriza odškolovala je mnoge – NARODNE BROKERE…..puno smo naučili.Barem ja.
Meni drugo ne preostaje nego preslagivati portfelj i dokup.Vremena imam..Prije 6 mjeseci
zaustavili sam ono -što je brokere pokopalo, a to je prodaja portfelja.Uvjeti da startaš
sa kreditima za dionice nisu dobri -još uvijek, ali će biti..

Zato , opet jedna ženska preporuka, koja živcira. STRPLJENJA….


@miami

mnogi su ovdje sada samouki brokeri, život i okolnosti ih je na natjerao, ali mislim da opet imamo problem.
Naime sada u kriznim i negativnom trendovima znamo se nositi, ali obrnuto ?
Opet neznamo .

To je kao u borilačkom sportu, teže se nositi s pobjedom nego porazom, a da bi pobjeda bila logičan slijed događaja treba strpljenja kao i za samu pobjedu.
Sve životinje, pa i ljudi su predatori, razlikuju se samo plijenu i tome što ljudi nemaju strpljenja.
Koja životinja ( mesožder) dolazi do plijena ( uspijeha ) bez strpljenja ?

Samo jedna : pudlica i sl. ! i zato smatram da je globalni trend inteligentnog psa pudlice velika zabluda jer ljudi inteligenciju te životinje okarateriziraju u odnosu naspram njih umijesto naspram istih okolnosti ili druge pasmine. Pudlica u realnom svijetu nemože preživjeti niti 7 dana, ali Vuk i sl. pasmine je zato pasmina savršenstva ili opstanka, a naoružan max. strpljenjem.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

jedna grupa forumaša-a imaju podosta love- zaista radi s fondovima. čuvajte ih se.

da li to znači da se treba čuvati i tebe, budući si poslao molbu za suradnju na adrese 30ak hravtskih fondova, imenujući sebe velikim stručnjakom??? [lol] [lol] [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

New Report

Close