BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize


@lopina

Upravo tako kolega.
Svi koji "pljuju" Jadranku danas i "citiraju" naslove iz žutog tiska,trebaju znati da je nedavno Jadranka imala 70% pobornika".
Normalno je da joj je privremeno pala popularnost zbog reformskih poteza prema populaciji koja
je podržava,ali oporba ne shvaća da je to biračko tijelo neće nikada birati.
Nisam član HDZ-a niti sam za njih do sada glasao,ali ova žena ima moj glas i vjerovatno glasove moje obitelji.
Pozdrav

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize



@lopina

Upravo tako kolega.
Svi koji "pljuju" Jadranku danas i "citiraju" naslove iz žutog tiska,trebaju znati da je nedavno Jadranka imala 70% pobornika".
Normalno je da joj je privremeno pala popularnost zbog reformskih poteza prema populaciji koja
je podržava,ali oporba ne shvaća da je to biračko tijelo neće nikada birati.
Nisam član HDZ-a niti sam za njih do sada glasao,ali ova žena ima moj glas i vjerovatno glasove moje obitelji.
Pozdrav

Istinski sam zabrinut. Kolega, da li je vama dobro? Ili? Ma da, hajde okrenite telefon ili šaljite mail u središnjicu da ovi kurcoglavi na poslovnom forumu opet dovode u pitanje ovo boldano gore. Nego, kako stranačka stega u zadnje vrijeme? Eto taj pojam već davno nisam čuo. I još nešto, koji su to "reformski potezi prema populaciji koja ju podržava"? Hebo te sama ta rečenica kad je izgovoriš zvuči kao anakronizam. I koja je to populacija koja ju podržava? Ili još bolje s čime je kupljena podrška te populacije?

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize


Hebo te sama ta rečenica kad je izgovoriš zvuči kao anakronizam. I koja je to populacija koja ju podržava? Ili još bolje s čime je kupljena podrška te populacije?

Ok sada si sve istreso što imaš ružnoga o državi i onima koji je vode, ali imaš li kakvo rješenje ili prijedlog ?
Jadranka je otvorena za suradnju, a ako misliš da imaš pameti ili ideja ( nemoj se samo podcijeniti i budi kreativan ) slobodno svoj prijedlog šalji na predsjednica@vlada.hr i svaki tvoj dobar prijedlog biti će zapažen i razmotren. Kritike ne čita.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize

Hebo te sama ta rečenica kad je izgovoriš zvuči kao anakronizam. I koja je to populacija koja ju podržava? Ili još bolje s čime je kupljena podrška te populacije?

Ok sada si sve istreso što imaš ružnoga o državi i onima koji je vode, ali imaš li kakvo rješenje ili prijedlog ?
Jadranka je otvorena za suradnju, a ako misliš da imaš pameti ili ideja ( nemoj se samo podcijeniti i budi kreativan ) slobodno svoj prijedlog šalji na predsjednica@vlada.hr i svaki tvoj dobar prijedlog biti će zapažen i razmotren. Kritike ne čita.
[/quote]

evo jednog vica:
vozi se političar avionom skupa sa svojim zamjenikom…. lete oni iznad grada, predsjednik skine skupocjeni sat i baci ga dolje uz obrazloženje: evo da usrećim nekoga od naših građana koji ga nađe. nakon par minuta i zamjenik napravi isto, uz isto obrazloženje.
pilot ih pogleda pa će: a da se bacite vas dvojica pa da usrećite cijelu zemlju?

Ne treba ovo s bacanjem shvatiti doslovno, dovoljno bi bilo da ova nesposobna vlada odstupi i spasi sve nas! Još godina njihove vlasti bila bi pogubna i dovela bi do totalnog kraha gospodarstva i državnih financija…. oni znaju što moramo napraviti da izađemo iz krize, ali to ne žele napraviti


Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize



@lopina

Upravo tako kolega.
Svi koji "pljuju" Jadranku danas i "citiraju" naslove iz žutog tiska,trebaju znati da je nedavno Jadranka imala 70% pobornika".
Normalno je da joj je privremeno pala popularnost zbog reformskih poteza prema populaciji koja
je podržava,ali oporba ne shvaća da je to biračko tijelo neće nikada birati.
Nisam član HDZ-a niti sam za njih do sada glasao,ali ova žena ima moj glas i vjerovatno glasove moje obitelji.
Pozdrav

U ime Vaše "istinoljubivosti" zašto ne napišete da je 2003 za vladavine SDP-a deficit bio
6,2% i to bez recesije,a ova Vlada će imti isti 4,5-6%!!!
Također mi je jasno da Vas "užasava" što nisam član HDZ-a(niti itko u obitelji),a podržavamo ovu
Vladu!!!
To se ne uklapa u Vaše scenarije!!!
Ne smatram ovu vlast idealnom,ali barem ima ekonomski program i trudi ga se provesti!!!
Opozicija nema ništa osim floskula i demagogije.
I još nešto.Za prošlih izbora SDP je imao još veću anketnu prednost pred HDZ-om pa je
izgubio izbore!!!
Birači će odlučiti o izbornom pobjedniku ,a ne tisak i ankete.
Pozdrav
pa dobro kolega, mislite li da smo mi ovdje retardirani? svakome je jasno da ste član ili simpatizer HDZ-a, ali to je vaša privatna stvar. ono što je bitno je da 75% vaših stranačkih kolega i birača HDZ-a NE podržava jacu kosor i njeno promašeno upravljanje državom!!
a nakon vaših bisera da je jaca sposbna i razumna, sad smo dobili još jedan: da vlada i jaca vuku "reformeske" poteze! [lol]
ma koje crne reforme?!??!! to što su povećali deficit na rekordnih 15 milijardi kuna, a rahode su ovoj užasnoj krizi povećali rebalansom za dodatnih milijardu kuna?!?! to su reforme?!?!
pa ovolike idolopokloničke litanije poput vaših o vašoj stranačkoj šefici nisu u stanju napisati zajedno hebrang i milinović ! [bye]
[/quote]


Cromane moraš doć u komižu ….barem slijedeće godine……..to je ali stvarno raj na zemlji……..
Evo obećajem da te vodim na Biševo ako doćeš ………to je drugi planet vjeruj mi……..

have it nice U2..

Ja ti vjerujem…pa mozda iduce godine bude i ..komiza [thumbsup]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

A di nam je brankica

Ona je nesto pisala da treba prodati kraš po 445 i da ne kupujemo atgr po 710

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/asecap-hrvatske-autoceste-najsmrtonosnije-u-europi,90426.html

kod nas čovjek sa dobrim autom misli da može voziti 200 km/h bez obzira što isto tolko puše bura… neki još vuku i brodove otraga 😛 , a i kazne su rijetkost…

a ovo o isplativosti investicija bankama, previše autocesta itd… kakva plaćena žabokrečina i glupost, kakvi političari još gori novinari, naravno nepotpisani…

očekuje nas burna jesen, vladu podupiru joša samo njatvrdokorniji hdezeovci i haesessovci

Vilim Ribić: Razgovarat ćemo na ulicama ako vlada odluči da su potpisi nezakoniti

http://seebiz.eu/hr/politika/vilim-ribic-razgovarat-cemo-na-ulicama-ako-vlada-odluci-da-su-potpisi-nezakoniti,90509.html

http://seebiz.eu/hr/politika/matijasevic-vladine-primjedbe-na-potpise-za-referendum-ispod-svake-razine,90514.html


očekuje nas burna jesen, vladu podupiru joša samo njatvrdokorniji hdezeovci i haesessovci

Vilim Ribić: Razgovarat ćemo na ulicama ako vlada odluči da su potpisi nezakoniti

http://seebiz.eu/hr/politika/vilim-ribic-razgovarat-cemo-na-ulicama-ako-vlada-odluci-da-su-potpisi-nezakoniti,90509.html

http://seebiz.eu/hr/politika/matijasevic-vladine-primjedbe-na-potpise-za-referendum-ispod-svake-razine,90514.html


Kolega izbori su na jesen slijedeće godine,a ne ove!!!
Jesen će biti mirna i nadam se topla.
Pozdrav



očekuje nas burna jesen, vladu podupiru joša samo njatvrdokorniji hdezeovci i haesessovci

Vilim Ribić: Razgovarat ćemo na ulicama ako vlada odluči da su potpisi nezakoniti

http://seebiz.eu/hr/politika/vilim-ribic-razgovarat-cemo-na-ulicama-ako-vlada-odluci-da-su-potpisi-nezakoniti,90509.html

http://seebiz.eu/hr/politika/matijasevic-vladine-primjedbe-na-potpise-za-referendum-ispod-svake-razine,90514.html


Kolega izbori su na jesen slijedeće godine,a ne ove!!!
Jesen će biti mirna i nadam se topla.
Pozdrav
[/quote]

kad narod izađe na ulice, to če biti najbolji izbori, a ti i tvoja šefica bježat ćete preko grane k sanaderu!

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

@lidl
Vaše prizivanje nereda i socijalnih nemira su stara komunistička rješenja za rješavanje "moralno nepodobnih".
U krivo vrijeme živite.Ta vremena su vjerujem iza nas i nikada se ne vratila!!!
Kako nisam član HDZ-a,Jadranka mi nije šefica,ali je poštujem i cijenim kao hrabru,
sposobnu i poštenu ženu i političara s kojom Hrvatska ima šanse.
Dvadeset godina ste imali šanse na izborima "mjenjati" vlast!!!
Možete ponovno pukušati,ali na izborima,a ne pretnjama i silom ulice.
Hrvatska je kolega demokratska država i morate se s tim pomiriti!!!
Pozdrav

New Report

Close