BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


.. evo dvije kraće verzije sa zonom tolerancije od 20 bodova, što i nije neka velika stvar. Plava bi bila ED, s tim da bi tako mogao završiti i crveni impuls, a druga crvena verzija bi bila puni školski impuls 1-5.

gospođo, odlično kopirate blog… [thumbsup]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



.. evo dvije kraće verzije sa zonom tolerancije od 20 bodova, što i nije neka velika stvar. Plava bi bila ED, s tim da bi tako mogao završiti i crveni impuls, a druga crvena verzija bi bila puni školski impuls 1-5.

gospođo, odlično kopirate blog… [thumbsup]
[/quote]

Postavlja se pitanje! Dali je kopija dobra ili losa ? AKO JE KOPIJA !!!!

p.s. uvjek sam bio slab prema zenama.Ponekad sam znao da varaju ali ako vec varaju neka to bude sa "STILOM". [kiss]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




.. evo dvije kraće verzije sa zonom tolerancije od 20 bodova, što i nije neka velika stvar. Plava bi bila ED, s tim da bi tako mogao završiti i crveni impuls, a druga crvena verzija bi bila puni školski impuls 1-5.

gospođo, odlično kopirate blog… [thumbsup]
[/quote]

Postavlja se pitanje! Dali je kopija dobra ili losa ? AKO JE KOPIJA !!!!

p.s. uvjek sam bio slab prema zenama.Ponekad sam znao da varaju ali ako vec varaju neka to bude sa "STILOM". [kiss]
[/quote]
..tako je šjor petina, i Grunf iz grupe Tnt je to znao, pa je između ostalih parola imao i onu "ne vjeruj ženi koja laže", ili je to bilo negdje drugdje, ne sjećam se više. Možda bi Cezar to znao.
Međutim, obzirom na teške insinuacije koje su mi prouzročile duševne boli, 11x teže nego nekim poznatim plagijatorima,tražim zadovoljštinu od gosp. prajcvlada, na taj način da objavi sliku crobexa na svom blogu, a koja će biti različita od moje. Ako bude ista, zna se tko je lopov. Ako bude različita, onda ništa, biti će u krivu. Ukoliko to ne napravi, ovaj put ja optužujem njega za kopiranje mojih grafova što je i bilo razvidno temeljitim pratiocima spx tematike, u smislu tko je što prije objavio (od ed, rastućeg klina).

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

gospođo, uz dužno poštovanje, samo nekoliko temeljnih pripomena:

– nisam šprajc, a nisam ni vlad (reko jedno 10 puta)- mi surađujemo
– vi ste ewt amater, koji koristi ewt programe, a koji su invalidni zbog nemogućnosti objedinjavanja struktura i pogleda u barem 3 time-framea
– pravi majstori ne koriste postojeće ewt programe
– i dalje pričate o ED (nonsense), na blogu se to ne spominje
– kronološki uvijek kaskate za blogom barem nekoliko sati
– firefox 3.6, Rijeka- prečesto se pojavljuju na statcounteru, obično iza 23 h
– crobex- e, to ne bute videli na blogu.

Lijep pozdrav Rijeci iz metropole!

P.S.
Ne postoji rastući klin u EWT-u.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Vlad,
ali tako se može reći da je i tvoj blog kopija stranih.
ako analitičari koriste istu metodu, vrlo vjerojatno je da će i analize biti iste, ili slične.
recimo, ti si navalio sad na taj ETW, a prije si ga stalno pljuvao i pričao o TDI i tvojoj kupovnoj metodi, Ganiću i tako…
osobno ne korisitm i ne razumijem se u TA, ali za neke stvari dovoljan je zdrav razum.
pusti Lulu na miru žena zna znanje i odličo radi, a mirna je tiha i skromna.
go Lulu!!!!! [thumbsup]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Vlad,
ali tako se može reći da je i tvoj blog kopija stranih.
ako analitičari koriste istu metodu, vrlo vjerojatno je da će i analize biti iste, ili slične.
recimo, ti si navalio sad na taj ETW, a prije si ga stalno pljuvao i pričao o TDI i tvojoj kupovnoj metodi, Ganiću i tako…
osobno ne korisitm i ne razumijem se u TA, ali za neke stvari dovoljan je zdrav razum.
pusti Lulu na miru žena zna znanje i odličo radi, a mirna je tiha i skromna.
go Lulu!!!!! [thumbsup]

Poštovani kolega,

Pošto programiram, znam što i kako Vlad radi s EWT-om. Možete mi i ne vjerovati, ali ne prati niti jedan site. Konačnu potvrdu traži u 5 minutnom grafu, a uvijek radi s barem 3 time-framea.

No, EWT je sam mali dio načina trgovanja. Tržište se tijekom 70% vremena ne može sa sigurnošću EWT pozicionirati. Zato se i neki stari EWT-isti javljaju samo kad je struktura nedvosmislena.

Lijep pozdrav.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

..ajmo kronološki poredati odgovore po važnosti:
– ludialen, sjedim ovdje sama ko ćuk u kući, i neugodno mi zbog tvojih pohvala, izgleda da još nisam odrasla. Nema veze, ima vremena, tek mi je 49. U svakom slučaju hvala na koplimentima. Iako je ovo virtualni svijet i likovi, karakteri se ipak kroz duže vrijeme iskristaliziraju. Pa tako imamo cijelu paletu likova kao u stvarnom životu. Od ljigavaca, škrtaca, prepotentnih nesretnika, pametnjakovića, mudrijaša, kvazikvazija, nasilnika i ok ljudi kojih je ipak najviše.
– cezar [thumbsup], "tko gubi dobitak, dobija gubitak".
– zosprajc
mmm, što odgovoriti? najbolje ništa. Ustvari ignorancija, nije uljudna, obzirom da cijenim vaše intelektualne dosege. Međutim, ja ljude ne cijenim samo po intelektu, već po onom drugom. A i takav intelekt ne bi bio potpun koji ne uključuje karakterne napore. Baš bi ljudi kojem je bog (ili vrag tko zna), dao višak intelekta trebali upotrijebiti u spoznavanju višeg smisla bivstvovanja, a to može biti samo ona izlizana fraza ljubav prema svim bićima, jer svi smo mi u konačnici jedno. Ili smo mi samo kozmička prašina, pa to nije uopće važno. Nego se povodi s najnižim porivima, laži, maži, kradi, ponekad i ubij, i uživaj. Eto, ja uvijek isto (o istom, uvijek isto).
To znači štovani gospodine, da odgovorim i zadovoljim svoj ego, od 7+1 vaših točaka, složila bih se samo s jednom i to pod brojem 2. Pod p.s., toliko znam, ako je bio ed po ewt, i klin po ta, i realiziran pad zbog navodnih uzoraka, koji je ustvari obrazac bio "u pravu".

ima još jedna legendarna … da bi pobjedio nesmiješ izgubiti

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

…….Višak zaposlenika u farmaceutskim kompanijama ….

U Plivi, čujemo Teva, neće trpiti višak zaposlenih. Od 01.09.2010. slijedi otpuštanje ili otpremanje
viška djelatnika.KOliko. Ne znam.Značajno.

HZZO

….unatrag mjesec dana stižu SPECIFIKACIJE plaćenih računa od HZZO-a, UZ UPLATU. Obzirom da je
cijela operacija plaćanja usluge i robe ,unatrag 20 godina, bila tajnija od bilo koje TOP SEKRET-svjetske vojne ili druge tajne..i da nikome nije palo ni na pamet da ustraje u pitanjima koliko kome duguju i potražuju..nadajmo se, da će se konačno znati- koliko je čega plaćeno, koji
su računi preskočeni, koji su se računi izgubili, i koliko je obračunata usluga , na kojem računu…
koliko duguju za lijeove ,. koliko duguju za ostaloi i koji su računi na koje datume priznati i stavljeni
na plaćanja….

MEDIKA – LJEKARNE ČAKOVEC

Dugo iščekivan završetak trakavice oko toga , da li je sklopljen ekskluzivan ugovor o nabavi i
distribuciji robe- lijekova između Medike d.d. i Ljekarne Čakovec na 5 godina- sa UNAPRIJED
isplaćenim rabatom od cca 15 MILIJUNA KUNA, na račun vlasnika- Županije Međimurske,
štetan i da li su prekršeni uvjeti o javnim nabavama robe.bla bla bka…je završen.
Županija je unaprijed isplaćenim rabatom-pokrila svoje gubitke u Županijskom Proračunu,
a ostali dobavljači. makar su povoljniji u cijenama i uslugama, moraju čekati 3,5 godine
na red ..da ponovno pregovaraju sa velikim kupcem…..a Županija će možda OPET, tražiti isto..?!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

JACI KOSORAČI CRNO SE PIŠE, VLADA BI USKORO MOGLA PASTI!!!

Istraživanje: Vladi više ne vjeruju ni vlastiti birači, SDP sve jači.

Lijevom bloku i dalje raste popularnost i na ljestvici stranaka i političkih lidera

ZAGREB – Predsjednica Vlade Jadranka Kosor nastavlja trend pada popularnosti kao i njezina Vlada. Iako je vladajuća koalicija odlučila da rebalansom proračuna neće ići u drastične mjere poput rezanja plaća, mirovina i socijalnih prava, ne samo da građani to nisu honorirali, nego upravo suprotno.

Ni njihovi ih ne podržavaju
Popularnost premijerke Kosor proteklog je mjeseca dodatno pala za tri posto u odnosu na srpanj, no ono što bi vladajuće trebalo puno više zabrinuti jest to što njihove poteze odobrava samo petina građana i što im ne vjeruju čak ni njihovi birači. Naime, čak 73 posto HSS-ovih i 43 posto HDZ-ovih birača ne odobrava Vladine poteze. To što Vlada čini ne odobrava ukupno 66 posto ispitanika.

Pokazalo je to najnovije istraživanje agencije Ipsos Puls čije rezultate obavljuje Nova TV, a koji potvđuju i da birači vladajuće koalicije ne vjeruju ni da zemlja ide u dobrom smjeru. Među 75 posto ispitanika koji su ocijenili da zemlja ide u lošem smjeru, od HDZ-ovih birača takvih je više od pola, odnosno 57 posto, a od HSS-ovih čak 76 posto.

Godina u prednosti
Crobarometar za kolovoz potvrđuje jednogodišnju prednost najveće oporbene stranke u odnosu na HDZ. Za razliku od vladajućeg HDZ-a, koji stagnira jer u kolovozu nije zabilježio pad, ali ni porast rejtinga, SDP i dalje raste. Stranka Zorana Milanovića s potporom od 34,1 posto u kolovozu zaokružila je svoju jednogodišnju prednost u odnosu na HDZ. Najveća oporbena stranka svog glavnog politčkog rivala u kolovozu je prešišala za 8 posto, što je malo manje od rekordnih 10 posto, koliko je bilo u lipnju.

Ne čudi stoga što lijevi blok i dalje bilježi rast popularnosti i vodi ispred desnog bloka. Nekim strankama iz lijevog bloka poput HNS-a rejting je pao za otprilike dva posto, no kako istodobno raste rejting SDP-a, lijevi bi blok, da su danas izbori, osvojio 42,9 posto, a HDZ-ov desni 25,8 posto. HDZ bi se mogao pokajati i što su ih napustili liberali s obzirom na to da je HSLS u kolovozu skočio na 3,8 posto, što je gotovo dvostruko više nego proteklih mjeseci. Ni na listi najpopularnijih političara nema iznenađenja – poredak je isti, samo su postoci malo drugačiji, i to u korist ljevice.
Jutarnji list

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Hrvatska stvarnost
Kavu groznu Vladu imamo, ništa nezna i ne razumijem, samo nas želi prevariti i uzeti nam što više novaca mijenjaju zakone i poreze, a sve s ciljem da nas iscijede do posljednje kapi, ali ispada da rade isto što i mi na ovoj burzi ?
Zar nije Vlada pametnija od nas ili mi od njih kada se svi isto ponašamo kao da uvijek ima onoga kome treba uzeti za osobno bolje i gdje uvijek trebamo biti jednakiji od jednakih jer mi smo posebni ?
Svaka država na ovom svijetu ( tržno orijentirana ) vrijedi koliko i njena burza dionica, a naše dionice su ispod povijesnih minimuma i dalje trejdamo i muzemo sve nesigurne ulagače da bi nama bilo bolje, a Vlada se ugledala na nas i tako u krug.
POREZI I NAMETI; od svih plaća ostaje 15% neto.
– Od svake plaće otpada cca 50 % za davanja ( npr. 5000 neto odnosno 10000 bruto )
– Od 50% neto primljene plaće moramo platiti struju, vodu, plin……, a Vlada je u njima instalirala osim redovnog poreza i extra profite kroz razna davanja pa cijena tih komunalnih usluga je 2 puta veća, a prosječna cijena takovih usluga je 600 Kuna umjesto 200
– Od neto plaće umjesto da smo realno platiti 200 Kuna mi moramo extra namete platiti još 400 Kuna ili od plaće ostaje 4600 Kuna neto na 10000 bruto
– Tekući troškovi ( benzin, cigarete, telefon ) i prehrana obiluju širinom trošarina, poreza i nameta ili 50% realne tržne cijene više odnosno umjesto poreza od 23 % plaćamo extra nameta na isti još 23% ili cca 300 Kuna extra, a na plaću 4300 Kuna neto dobivamo.
– Godišnji nameti i porezi podijeljeni u mjesečne anuitete ( pokretnine, nekretnine, vodne zaštite, prirezi na porez itd… ) mjesečno cca 300 Kuna ili 4000 Kuna neto plaće.
– Ovo su neizbježna davanja, a ako imamo još i kredit, školsku djecu…….. u svim segmentima društva odnosno dobra i usluga dolazimo do zaključka da Vlada je ama baš svugdje osim redovnog poreza od 23% instalirala još neki namet sve egzotičnijih imena, a što u konačnici dokazuje kroz obračun neto mjesečna plaće svakog pojedinca ostaje samo cca 15% iste ili 750 Kuna za život.
– Danska koja ima 60% javnog i jasnog poreza u startu ispada najpovoljnija država za život u EU građanima ostaje čistih 40% za život, a RH najskuplja s početnih 50% i završnih kroz manipulacije nameta, trošarina i poreza 85%.
– E to se zove neinteligentna država kao i neinteligentni trejderi na burzi ispada da smo svi isti.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize



@lopina

Upravo tako kolega.
Svi koji "pljuju" Jadranku danas i "citiraju" naslove iz žutog tiska,trebaju znati da je nedavno Jadranka imala 70% pobornika".
Normalno je da joj je privremeno pala popularnost zbog reformskih poteza prema populaciji koja
je podržava,ali oporba ne shvaća da je to biračko tijelo neće nikada birati.
Nisam član HDZ-a niti sam za njih do sada glasao,ali ova žena ima moj glas i vjerovatno glasove moje obitelji.
Pozdrav

pa dobro kolega, mislite li da smo mi ovdje retardirani? svakome je jasno da ste član ili simpatizer HDZ-a, ali to je vaša privatna stvar. ono što je bitno je da 75% vaših stranačkih kolega i birača HDZ-a NE podržava jacu kosor i njeno promašeno upravljanje državom!!
a nakon vaših bisera da je jaca sposbna i razumna, sad smo dobili još jedan: da vlada i jaca vuku "reformeske" poteze! [lol]
ma koje crne reforme?!??!! to što su povećali deficit na rekordnih 15 milijardi kuna, a rahode su ovoj užasnoj krizi povećali rebalansom za dodatnih milijardu kuna?!?! to su reforme?!?!
pa ovolike idolopokloničke litanije poput vaših o vašoj stranačkoj šefici nisu u stanju napisati zajedno hebrang i milinović ! [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

New Report

Close