BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kakva super atmosfera jucer na dinamu…i bolje da bbb ne dolaze, bilo je fantasticno…
A kad se saznalo da hajduk zabio gol, svi pljeskali…idila [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


kakva super atmosfera jucer na dinamu…i bolje da bbb ne dolaze, bilo je fantasticno…
A kad se saznalo da hajduk zabio gol, svi pljeskali…idila [thumbsup]

Kaj bili ste samo vi -glavi…
Zanimljivo, divlji istjeraše pitome…i kažu bilo je fantastično…idila

uživo izvlačenje naših za EL

http://sportske.jutarnji.hr/uzivo-zdrijeb-europske-lige-/881148/

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

http://www.vecernji.hr/biznis/i-operativni-leasing-ulazi-bilancu-rastu-dugovi-tvrtki-clanak-182414

Dosta smo zahebavali dioničare i vjerovnike prikazujući zakup kao operativni trošak, a ne kao dug.
Komisija za IFRS-ove ima namjeru tome stati na kraj no dok to dođe kod nas u praksu proteći će još koja godina, dotle će "pasti" još puno Mercedesa i Q7-edmica upravama bez evidentiranja u bilanci.

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

Pozdrav iz Rabca… Croman

Dobar izbor Cromane, lokacijski al ne i vremenski

ps Ipak sam mislio da ćemo sesrest na Zrću, tu je malo više adrenalina

Ugodan Urlaub

[lol]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Dobar izbor Cromane, lokacijski al ne i vremenski

ps Ipak sam mislio da ćemo sesrest na Zrću, tu je malo više adrenalina

Ugodan Urlaub

[lol]



@ING

Rabac je u mome srcu (a adrenalin i dobro vino djelim ovde sa prijateljima)

Malo kise prvih dana ali nadajmo se bolje narednih dana.

Sretno (nazalost na Zrcu se necemo videti)

have it nice

Cromane moraš doć u komižu ….barem slijedeće godine……..to je ali stvarno raj na zemlji……..
Evo obećajem da te vodim na Biševo ako doćeš ………to je drugi planet vjeruj mi……..

have it nice U2..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

loris@ tebi trebaju i uputstva za citanje podataka sa cd -a INGR , a prije par mjeseci si me zicao ..da otkud mi podaci sa dionicarima.I DI TO IMA …majko mila , kakvi znalci su nakrcani ovom dionicom… [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


loris@ tebi trebaju i uputstva za citanje podataka sa cd -a INGR , a prije par mjeseci si me zicao ..da otkud mi podaci sa dionicarima.I DI TO IMA …majko mila , kakvi znalci su nakrcani ovom dionicom… [bye]

Zanimljivo je kako se u ljudskoj naravi nalazi potreba da se sami jave kada ih se napamet prozove .
Da li te muči iznošenje podataka ili razotkrivanje trejdanja ili misliš da si otvoren na analizu ?
[rolleyes]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

loris@ tebi trebaju i uputstva za citanje podataka sa cd -a INGR , a prije par mjeseci si me zicao ..da otkud mi podaci sa dionicarima.I DI TO IMA …majko mila , kakvi znalci su nakrcani ovom dionicom… [bye]

Gotovo sam siguran da tvoj psihološki okvir odgovara upravo trejderu koji mrcvari Ingru više od 2 mjeseca, a i nekako mi se čini da si s 50.000 dionice Ingre ovom igrom došao gotovo do 100.000 dionice Ingre.
Zašto misli da ćemo uskoro znati ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Mislim da nam tamo u proljeće dolazi zanimljiv perjod za ubost NEKU vikendicu, naravno kad CROBI bude na 2900 pa će nešto bit love i za luksuz. hA

PS samo mogu reć dvije riječi KATA I STROFA

[tongue]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close