BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Kolegice Ivana, iznosite silne laži i prozreli smo Vas.
Sjećam se Vašeg druka na INGRI na 40kn, dapače i kupovali ste i hvalili se.
Govorili kako je jeftino. Smanjujete li to prosjek kolegice? Jer ste očito fulali.
Priznajte svima koliko ste do sada milijuna izgubili jer Vaš tim nije špinata jeo?
S obzirom da dijelite sa sestrom kompić i nemate Teletrader (samo 3500kn) bojim se da Vi uopće i nemate novca za ulagati jer ste sve "spušili".
Presmiješni ste kolegice! A glede klina on nije probijen kako se Vama čini, nabavite TT pa se uvjerite.
Pozivam sve čitatelje foruma da dobrovoljno prilože 100kn u FOND za bankrotiranu Ivanu.

26.11.2010 - Dan D


Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Kolegice Ivana, iznosite silne laži i prozreli smo Vas.
Sjećam se Vašeg druka na INGRI na 40kn, dapače i kupovali ste i hvalili se.
Govorili kako je jeftino. Smanjujete li to prosjek kolegice? Jer ste očito fulali.

evo dragi moj Splićo napokon sam pronašla post koji sam vidjela na temi Ingra.

– ovo mi je 4. ulazak u INGR.
– nikad duže od 3 dana.
– pa pogledajte temu INGR, gdje ja to pišem da je jeftino, pa pišem kako je to jedno veliko smeće.
– ali može se i na smeću zaraditi kada vam ga prodam.
– prosjek ne smanjujem jer danas tu tek ulazim.
– ali već sam danas tu napravila gubitak.
– kako će se ova igrica završiti zbilja nemam pojma.

– I love this game.
Pozdrav !

Madam Bartiromo, Vama očito treba platiti piće. Ne pijem. Za kavu i sok uvijek imam dovoljno.
Dok su drugi 20 godina krali..ja sam marljivo radila.Iako imam dovoljno, ja i danas -radim.
Kad imate nekretnine na moru- onda to s morem ovako izgleda.
Očistite kuću ili apartman, odete u dućan i sve kupite-kao da ste kod kuće. Boravak i trošak
struje i vode platite sitno tijekom cijele godine.Pošaljete djecu na plažu, a navečer ih u šetnji
počastite sladoledom ili običnom ljetnom večerom. Zar je to tako stravično i kriminalno?
Ili varijanta 2. Odete kod rodbine , roditelja ili prijatelja . Ostavite novac za troškove prijateljski
domaćinu za dućan / podijelite trošak / , donesete hrpu mesa ili odete u supermarket i nabavite sve što treba.
Uz lijepo druženje, ne ostajete predugo kako ne bi bili teret, a odužite se na prikladan način-kasnije.
Zar je to tako kriminalno?
Naravno da nisam zadovoljna. Ali, mogu se prilagoditi.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Vlada ovo, vlada ono.
Vlada nas je odavno podijelila na paradne i tovarne konje. I jedni i drugi su ovu vladu doveli na vlast. Sada vlada provodi politiku u dva smjera, kao i uvijek do sada- u smjeru parade i u smjeru tovarenja. Rezultat: paradni konji će nešto manje paradirati, tovarni će puno više povući, i to nema veze nit s ekonomijom nit s kapitalizmom. Nadalje, parada se uvijek začinjava s nečim bombastičnim u početku smo okretali volove i krivili unutrašnje vanjske neprijatelje, sad se puni Remetinac, sutra će nešto drugo.

Tupljenje da je ova vlast na odlasku je poprilično neutemeljno jer još od parade nisu upotrebili ni trećinu; tek treba na scenu stupit mahanje križevima i krunicama, ratom, neprijateljima; vanjskim a još više kučkama izdajničkim unutrašnjim….. Ima se još rezerve za izbore. Ekonomija je u izborima bila i biti će najmanje bitna, jer mi i paradni i tovarni volimo parade.
Tako da i burzu u Hrvata treba promatrati kao psihološko sociološki fenomen ( i pritom zaraditi) a ne kao sukus nekakvih ekonomskih zbivanja. Mislim da ( su bili)) čak i stranjski i fondovi tog mišljenja.
Eto, recimo Hypo banka- uzela je paradne konje iz vlasti i maznula lovu pa ih sad tjeraju po sudovima. kakve to veze ima s ekonomskom umješnošću? čisto mešetarenje/ kokošarenje.

ja volim ovu vladu i ponovno bi uveo kažnjavanje verbalnog delikta, ko Kim Il Yong, jer me ova igra sintozubih, da prvo biraju a onda pljuju od Facebooka preko novina po onom što su odabrali izuzetno živcira, više nego vaki naki potezi Vlade.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

my,

….ova igra sintozubih, da prvo biraju a onda pljuju od Facebooka preko novina po onom što su odabrali izuzetno živcira, više nego vaki naki potezi Vlade.

a tko je to birao Jacu kosor? nju nam je nametnuo Sanader kad je odlazio s vlasti! ona nema nikakav legitimitet i kad je Sanader dao ostavku morali su su održati izbori. nova vlada imala bi legitimitet i za bolne rezove jer bi to već iznijeli u predizbornom programu, a ova vlada nema legitimitet ni za što i stalno vodi politiku nezamijeranja. ukratko, vrijeme od dolaska jace na vlast pa sve do novih izbora krajem sljedeće godine je totalni promašaj i izgubljene skoro dvije godine za Hrvatsku! Zato svi ostali izlaze iz krize a mi i dalje iamo pad BDP-a uz enorman rast duga [bye]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


my,

….ova igra sintozubih, da prvo biraju a onda pljuju od Facebooka preko novina po onom što su odabrali izuzetno živcira, više nego vaki naki potezi Vlade.

a tko je to birao Jacu kosor? nju nam je nametnuo Sanader kad je odlazio s vlasti! ona nema nikakav legitimitet i kad je Sanader dao ostavku morali su su održati izbori. nova vlada imala bi legitimitet i za bolne rezove jer bi to već iznijeli u predizbornom programu, a ova vlada nema legitimitet ni za što i stalno vodi politiku nezamijeranja. ukratko, vrijeme od dolaska jace na vlast pa sve do novih izbora krajem sljedeće godine je totalni promašaj i izgubljene skoro dvije godine za Hrvatsku! Zato svi ostali izlaze iz krize a mi i dalje iamo pad BDP-a uz enorman rast duga [bye]
[/quote]
Ma koja nova vlada ,ista je kao i hdz-ova

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

znači da treba ostavit hdz na vlasti vječno?! onda neka ukinu izbore da ne trošimo lovu bezveze [bye]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


my,

….ova igra sintozubih, da prvo biraju a onda pljuju od Facebooka preko novina po onom što su odabrali izuzetno živcira, više nego vaki naki potezi Vlade.

a tko je to birao Jacu kosor? nju nam je nametnuo Sanader kad je odlazio s vlasti! ona nema nikakav legitimitet i kad je Sanader dao ostavku morali su su održati izbori. nova vlada imala bi legitimitet i za bolne rezove jer bi to već iznijeli u predizbornom programu, a ova vlada nema legitimitet ni za što i stalno vodi politiku nezamijeranja. ukratko, vrijeme od dolaska jace na vlast pa sve do novih izbora krajem sljedeće godine je totalni promašaj i izgubljene skoro dvije godine za Hrvatsku! Zato svi ostali izlaze iz krize a mi i dalje iamo pad BDP-a uz enorman rast duga [bye]
[/quote]
kolega daj pogledaj od 1990 do sada šta smo dobili sa hrvatskom državom dobili smo guzonje koji su krali dok smo mi bili po rovovima i sad oni vode državu treba im svu imovinu oduzet i prodat to bi bila jedina pravda ko ona kletava dabogda imo pa neimo jer prije 1990 oni su bili štiglje nisu imali ni za biber ja sam inace 90% HRVI i sad se pitam za cega sam ja borio koga sam štitio sve ove godine mafijaše i mafijašku vladu sad izlazi tek na vidjelo tko su oni

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



my,

….ova igra sintozubih, da prvo biraju a onda pljuju od Facebooka preko novina po onom što su odabrali izuzetno živcira, više nego vaki naki potezi Vlade.

a tko je to birao Jacu kosor? nju nam je nametnuo Sanader kad je odlazio s vlasti! ona nema nikakav legitimitet i kad je Sanader dao ostavku morali su su održati izbori. nova vlada imala bi legitimitet i za bolne rezove jer bi to već iznijeli u predizbornom programu, a ova vlada nema legitimitet ni za što i stalno vodi politiku nezamijeranja. ukratko, vrijeme od dolaska jace na vlast pa sve do novih izbora krajem sljedeće godine je totalni promašaj i izgubljene skoro dvije godine za Hrvatsku! Zato svi ostali izlaze iz krize a mi i dalje iamo pad BDP-a uz enorman rast duga [bye]
[/quote]
kolega daj pogledaj od 1990 do sada šta smo dobili sa hrvatskom državom dobili smo guzonje koji su krali dok smo mi bili po rovovima i sad oni vode državu treba im svu imovinu oduzet i prodat to bi bila jedina pravda ko ona kletava dabogda imo pa neimo jer prije 1990 oni su bili štiglje nisu imali ni za biber ja sam inace 90% HRVI i sad se pitam za cega sam ja borio koga sam štitio sve ove godine mafijaše i mafijašku vladu sad izlazi tek na vidjelo tko su oni
[/quote]
Kolega,ali ako ste 90% HRVI i ako ste ostali bez ruku ili nogu ili nekog drugog dijela tjela ,ja Vas doista cijenim i razumijem.
Vi vjerovatno imate vrlo visoke mjesečne prihode koje dobivate od ove Vlade.
Po opoziciji i većini građana Vi vjerovatno spadate pod privilegirane i vjerovatno će
Vam vrlo rado,prvom prilikom,ako pobjede "skresati" prava.
Mislim da "pljujete u zdjelu iz koje jedete".
Pozdrav

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




my,

….ova igra sintozubih, da prvo biraju a onda pljuju od Facebooka preko novina po onom što su odabrali izuzetno živcira, više nego vaki naki potezi Vlade.

a tko je to birao Jacu kosor? nju nam je nametnuo Sanader kad je odlazio s vlasti! ona nema nikakav legitimitet i kad je Sanader dao ostavku morali su su održati izbori. nova vlada imala bi legitimitet i za bolne rezove jer bi to već iznijeli u predizbornom programu, a ova vlada nema legitimitet ni za što i stalno vodi politiku nezamijeranja. ukratko, vrijeme od dolaska jace na vlast pa sve do novih izbora krajem sljedeće godine je totalni promašaj i izgubljene skoro dvije godine za Hrvatsku! Zato svi ostali izlaze iz krize a mi i dalje iamo pad BDP-a uz enorman rast duga [bye]
[/quote]
kolega daj pogledaj od 1990 do sada šta smo dobili sa hrvatskom državom dobili smo guzonje koji su krali dok smo mi bili po rovovima i sad oni vode državu treba im svu imovinu oduzet i prodat to bi bila jedina pravda ko ona kletava dabogda imo pa neimo jer prije 1990 oni su bili štiglje nisu imali ni za biber ja sam inace 90% HRVI i sad se pitam za cega sam ja borio koga sam štitio sve ove godine mafijaše i mafijašku vladu sad izlazi tek na vidjelo tko su oni
[/quote]
Kolega,ali ako ste 90% HRVI i ako ste ostali bez ruku ili nogu ili nekog drugog dijela tjela ,ja Vas doista cijenim i razumijem.
Vi vjerovatno imate vrlo visoke mjesečne prihode koje dobivate od ove Vlade.
Po opoziciji i većini građana Vi vjerovatno spadate pod privilegirane i vjerovatno će
Vam vrlo rado,prvom prilikom,ako pobjede "skresati" prava.
Mislim da "pljujete u zdjelu iz koje jedete".
Pozdrav

[/quote]
kolega 5700kn mirovine i 2900kn invalidnine kolega neka naprave reviziju neka mene uzmu prvog na red a svako ko želi ja cu mu prepusit moja primanja ali prvo neka prođe ono šta sam ja prošao a mi smo se borili da svakom bude bolje da svako može živjeti od svog rada a ne da bude 200 bogatih obitelji a ostalo stoka sitnog zuba

ĐURO POPIJAČU….sram te bilo !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Madam Bartiromo,

Mademoiselle Miami,


Vama očito treba platiti piće. Ne pijem. Za kavu i sok uvijek imam dovoljno.

Hvala Vam lijepa. To još uvijek mogu sama.


Dok su drugi 20 godina krali..ja sam marljivo radila.Iako imam dovoljno, ja i danas -radim.

Ima ih jako puno koji su i 40 godina marljivo i mukotrpno radili, rade i danas a nemaju za kruh. I ja marljivo radim kao 4. generacija obiteljskog businessa. Imam dovoljno za dvije generacije iza sebe ali i dalje radim. Upravo sam došla sa posla (1.40 am) i nastavljam sutra u 8.00.


Kad imate nekretnine na moru- onda to s morem ovako izgleda.

Imam ih i ja nekoliko i to ne samo u HR.


Očistite kuću ili apartman, odete u dućan i sve kupite-kao da ste kod kuće.

Ako ste već tako dobro situirani zašto to ne prepustiti nekome tko je bez posla? Uposlila sam samohranu majku koja se za to brine, ima staž i socijalno i solidnu plaću. Ne mogu se ne sjetiti Vašeg
posta o pripravnicima prije par tjedana.


Boravak i trošak struje i vode platite sitno tijekom cijele godine.

I Vi i ja znamo da će se to vrlo uskoro promijeniti sukladno zakonima u pripremi.


Pošaljete djecu na plažu, a navečer ih u šetnji počastite sladoledom ili običnom ljetnom večerom.

Veliki dio naših sugrađana ne može svojoj djeci priuštiti voće a kamoli sladoled ili "ljetnu večeru" tijekom godišnjeg odmora. Vi i ja spadamo možda u 15 % ljudi koji si takvo što mogu priuštiti. Ukazujem na činjenicu da će si slijedeće godine takvo što moći priuštiti još manji postotak naših sugrađana. Osobno smatram da osobno bogatstvo počinje predstavljati problem kada okolina rapidno siromaši.


Zar je to tako stravično i kriminalno?

Nikako. Osim ako nije ostvareno na izrabljivanju pripravnika i ostalih djelatnika.


Ili varijanta 2. Odete kod rodbine , roditelja ili prijatelja . Ostavite novac za troškove prijateljski
domaćinu za dućan / podijelite trošak / , donesete hrpu mesa ili odete u supermarket i nabavite sve što treba.
Uz lijepo druženje, ne ostajete predugo kako ne bi bili teret, a odužite se na prikladan način-kasnije.
Zar je to tako kriminalno?

Volim osobni komoditet i cijenim tuđi. Rodbinu ću posjetiti ali ću odsjesti u hotelu. Družiti se možemo ali ne želim si stvarati obveze. Rodbina te stvari zna jako zlouporabiti. Osobno ih držim na distanci i to mi odgovara.


Naravno da nisam zadovoljna. Ali, mogu se prilagoditi.

Mademoiselle Miami, vrijeme "prilagodbe" tek dolazi i ne zaboravite:

L`argent ne fait pas le bonheur

New Report

Close