BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



HDZ treba kaznit na idućim izborima ma kakvog političkog opredjljenja bili. Naprosto treba političarima poslat poruku iznevjerite naša očekivanja zasnovana na danim obećanjima slijedi košarica, crveni karton, izbacite najslabiju kariku. Ovakvim načinom i opoziciji se šalje poruka ne dajite lažna obećanja past će te sa vlasti.
P.S. pun mi kufer biranja manjeg zla želim birati veće dobro.

Zar nije SDP 2000 godine iznevjerio sva,ali sva izborna obećanja.Od revizije privatizacije do
vraćanja opljačkanog novca,smanjenja nezaposlenosti itd???
S druge strane SDP nema baš nikakav program za izlazak iz recesije!!!
Za vladavine SDP-a Država je bila strahovito zadužena(sa 8-9 na 20 mild. Eura)i posvađana.
Ne tvrdim da je HDZ najbolja opcija,ali je definitivno bolja od SDP-a.
Ova Vlada se barem trudi i provodi svoj program .
Zato mi je drago da se nije ovim rebalansom išlo u radikalne rezove jer bi tada ova Vlada
izgubila izbore.Pitanje je da li bi se mogli provesti bez socijalnih nemira.
Pozdrav
[/quote]
A tko je spominjao SDP rekao sam treba kaznit HDZ. SDP kad je došao na vlast isto je svjetom zvonila recesija. Sastavili su glomaznu koaliciju u kojoj je opet svatko vukao na svoju stranu i češao se gdje ga svrbi. Nedugo nakon izbora ugasili su dosta firmi na izdisaju i nezaposlenost je rasla strahovito. Lansirali su hrvatski new deal auto cesta Split-Zagreb( još prije započeo HDZ) i pokrenuli građevinu u RH u petu brzinu. Plaće u javnom sektoru srezali su i do 20% jer su bili neki aranžmani sa MMF. Doveli su državna plaćanja u neku razumnu razinu 4-5 mjeseci. Ekonomski su se puno racionalnije ponašali nego HDZ do tada i od tada.
Koliko dugo je HDZ na vlasti a koliko dugo je sdp bio na vlasti?
Osobno neki moj svjetonazor je bliži HDZ-u nego SDP-u ali ali ali HDZ tokom godina ispada socijalistčkiji nego sami socijalisti, a ovi socijalisti liberalniji od liberala (koji su ujedno i socijalisti
[shocked])
Dakle manje više sve je to populistički čušpajz radi postizanja vlasti ili ostanka na istoj.

Evo u Splitu grdonačenik pravi splitski "redikul" osvojio izbore. Mladeži SDP-a još kipti para na uši bili su poprilično uvjereni u pobjedu na izborima i osvajanje splitske utvrde. Spustija se mali sa brda razgrnija i SDP i HDZ. Kerum je jedini preuzeo nešto više od političkog rizika (reizbora na idućim izborima) riskira sa sa svojim novčanikom ovdi je malo čudna psiha i narod ako se zainati Kerumu naprosto mu nikad više ne uđu u trgovinu.

Nadam se da će svi političari shvatit poruku iz Splita nećete nas više .ebavat niste nedodirljivi i nezamjenjivi.


Da li Vi uopće znate KOLIKU MIROVINU ima prijevremeno umirovljeni NAČELNIK policije
jedne prosječne POLICIJSKE UPRAVE U RH …u MRDUŠI DONJOJ?

Djeco draga…12.000,00 kuna? Ne vjerujete??? Pa , zavirite malo u Proračun, izvadite ta
Rješenja …pa , onda se čudite…i glasajte za HDZ…

Tu nema normalnih. Tko će to hraniti ???


A kaj se čudiš? Dok je kradeze krao ovi su im čuvali stražu. Imamo hrpu policajaca po glavi stanovnika i još više lopova. Ni Franjo Tahi nije imao toliko stražara.

who dares, wins

jeste li gledali Zokija na dnevniku NovaTV?
čak je i novinarka skužila da mulja, pa mu rekla, nemojte općenito, dajte konkretno, a on opet po svom..
nisam Jacin ljubitelj, ali ovaj je jelen žešći.

još bi uveo porez na kapitalnu dobit [lol]
koju kapitalnu dobit?na onih 200kn što sam zaradio jučer ili na onih 300kn koje sam izgubio prekjučer? [lol] [lol]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

A jel ko gleda Šukera krenuo je uspoređivat naš deficit sa Njemačim, Francuskim i Grčkim. Koji opsjenar
po šukiju je sve OK.


jeste li gledali Zokija na dnevniku NovaTV?
čak je i novinarka skužila da mulja, pa mu rekla, nemojte općenito, dajte konkretno, a on opet po svom..
nisam Jacin ljubitelj, ali ovaj je jelen žešći.

još bi uveo porez na kapitalnu dobit [lol]
koju kapitalnu dobit?na onih 200kn što sam zaradio jučer ili na onih 300kn koje sam izgubio prekjučer? [lol] [lol]

Pa ti bi onda tražio povrat poreza zbog kapitalne pušione od 100kn?
Barem 10kn da si kupiš Ledo kornet za utjehu, i još ti ostane 1kn.
[wink]

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



my,

….ova igra sintozubih, da prvo biraju a onda pljuju od Facebooka preko novina po onom što su odabrali izuzetno živcira, više nego vaki naki potezi Vlade.

a tko je to birao Jacu kosor? nju nam je nametnuo Sanader kad je odlazio s vlasti! ona nema nikakav legitimitet i kad je Sanader dao ostavku morali su su održati izbori. nova vlada imala bi legitimitet i za bolne rezove jer bi to već iznijeli u predizbornom programu, a ova vlada nema legitimitet ni za što i stalno vodi politiku nezamijeranja. ukratko, vrijeme od dolaska jace na vlast pa sve do novih izbora krajem sljedeće godine je totalni promašaj i izgubljene skoro dvije godine za Hrvatsku! Zato svi ostali izlaze iz krize a mi i dalje iamo pad BDP-a uz enorman rast duga [bye]
[/quote]
kolega daj pogledaj od 1990 do sada šta smo dobili sa hrvatskom državom dobili smo guzonje koji su krali dok smo mi bili po rovovima i sad oni vode državu treba im svu imovinu oduzet i prodat to bi bila jedina pravda ko ona kletava dabogda imo pa neimo jer prije 1990 oni su bili štiglje nisu imali ni za biber ja sam inace 90% HRVI i sad se pitam za cega sam ja borio koga sam štitio sve ove godine mafijaše i mafijašku vladu sad izlazi tek na vidjelo tko su oni
[/quote]
Zato svako malo za našu mladež koja se čudom ne može načuditi i sve kojima je promaklo treba ponoviti:

Bruno Bušić 1975. godine.

" … Da smo složni i čestiti davno bi imali državu. A bit ce nje, rodit će se slobodna Hrvatska kad padne Berlinski zid i kad se budu rušila komunistička krvava carstva kao kule od karata. Nema ni jedne države da je nastala bez krvavih gaća. Vjerojatno ćemo se i mi morati pobiti za slobodu sa Srbima, a možda i sa Turcima. Teret rata morat ćemo podnijeti svi podjednako …
… No kad se oslobodimo srpskog ropstva i stvorimo državu, vidit ćete kako tek naši kradu. Svak nas je stoljecima krao i potkradao, a najteže će i najgore biti kad nas naši budu krali te prodavali svjetskim jebivjetrima i makro lopovima. Navalit će na nas kao velike ptice grabljivice. Tada će biti najveće i nerješivo pitanje – kako nas tada spasiti od nas samih?"

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



my,

….ova igra sintozubih, da prvo biraju a onda pljuju od Facebooka preko novina po onom što su odabrali izuzetno živcira, više nego vaki naki potezi Vlade.

a tko je to birao Jacu kosor? nju nam je nametnuo Sanader kad je odlazio s vlasti! ona nema nikakav legitimitet i kad je Sanader dao ostavku morali su su održati izbori. nova vlada imala bi legitimitet i za bolne rezove jer bi to već iznijeli u predizbornom programu, a ova vlada nema legitimitet ni za što i stalno vodi politiku nezamijeranja. ukratko, vrijeme od dolaska jace na vlast pa sve do novih izbora krajem sljedeće godine je totalni promašaj i izgubljene skoro dvije godine za Hrvatsku! Zato svi ostali izlaze iz krize a mi i dalje iamo pad BDP-a uz enorman rast duga [bye]
[/quote]
kolega daj pogledaj od 1990 do sada šta smo dobili sa hrvatskom državom dobili smo guzonje koji su krali dok smo mi bili po rovovima i sad oni vode državu treba im svu imovinu oduzet i prodat to bi bila jedina pravda ko ona kletava dabogda imo pa neimo jer prije 1990 oni su bili štiglje nisu imali ni za biber ja sam inace 90% HRVI i sad se pitam za cega sam ja borio koga sam štitio sve ove godine mafijaše i mafijašku vladu sad izlazi tek na vidjelo tko su oni
[/quote]

Vidjelo se to odavno, samo što se večina i dan danas čine slijepcima (čitaj sindikati i ini), kad im baciš "sto kuna" pred noge.
Mi 15 godina nakon rata, još nismo izašli iz poraća, 1960 Jugoslavija je bila 100% jača nego 1941, zemlja s odličnim perspektivama. Neka mi neko ne zamjeri usporedba s Jugoslavijom, htio sam samo naglastiti da je i onako kvarni, šuplji i nerealni sistem bio perspektivniji od ovog i ovih koji su na vlasti već 20 godina.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

1945. je cijela europa bila u istoj situaciji i svi su skupa krenuli naprijed.
1995. smo mi jedini u europi bili takvoj situaciji i nitko nas neće čekati.



jeste li gledali Zokija na dnevniku NovaTV?
čak je i novinarka skužila da mulja, pa mu rekla, nemojte općenito, dajte konkretno, a on opet po svom..
nisam Jacin ljubitelj, ali ovaj je jelen žešći.

još bi uveo porez na kapitalnu dobit [lol]
koju kapitalnu dobit?na onih 200kn što sam zaradio jučer ili na onih 300kn koje sam izgubio prekjučer? [lol] [lol]

Pa ti bi onda tražio povrat poreza zbog kapitalne pušione od 100kn?
Barem 10kn da si kupiš Ledo kornet za utjehu, i još ti ostane 1kn.
[wink]

[/quote]

kolega, promašili ste poantu…
on misli puniti proračun tako da će mene, tebe i još 2-3 burek trejdera oporezovat.pa više će platit
bulumentu poreznika i papira koji će to sve morat računat, nego što će od nas dobiti.kapiš?

jebo mene, ja sam stoka sitnog zuba,lako za mojih 100kn dobitka ili gubitka.svjedno i meni, a kako će državi onda pomoći? [lol]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Što se Milanovića tiče, njemu treba financijski tim. Na Novoj TV, stekao se dojam , da ne

Ako dođe Milanović sa njim će sigurno doći i financijski tim. Onaj MMF-a.

Treba raDiti bez krađe- lopovluka i podvala. Da bi to mogao – moraš uz svoje sposobnosti
biti MORALAN ČOVJEK.

Ovo je čista utopija. Moral je raritet i biti će ga sve manje. Treba držati širom otvorene oči.


Jučer sam došla s mora. Šta ja ovo u državi? Kaos….mrzovoljstvo , depresija…?

Kukate i pjenite se a bili ste na moru. Veliki dio vaših sugrađana more može vidjeti samo na TV. Što je ovo u državi? Lagano suočavanje sa realnošću i pristižu računi od prije 20 godina na naplatu. Dakle, ništa abnormalno. Treba biti svijestan da kada naručite piće trebate ga biti spremni i platiti.

New Report

Close