BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KOSOR I ŠUKER – ZAKOČILI….

Nema snage, za promjene . Ni Kosor ni Šuker….nemaju ničiju podršku za rezanje troškova.

Strukture HDZ-a razmigoljile su se u sve pore društva. Gdje god sasiječu- padaju članovi
HDZ i njihov standard ….. padaju GLASOVI BIRAČA…

Što sad?

Daljnje zaduživanje…..ili SJEKIRU dati drugima –
oporbi.Mirno i POŠTENO.

Bojim se predizborne utakmice. Međugrađanski obračuni unutar Hrvatske bit će nepodnošljivi.
Tko će uzeti kavu, cigarete i slobodno vrijeme, besposličarima – dijelom i hrvatskim braniteljima…

šUKER I KOSOR sklopili su mirni pakt. NEK NAS PAMTE PO DOBROM………
Zbogom gospodo zauvijek….i kad za par godina primite mirovine, vidjet ćete da su MALENE.
U njima su kamate i dugovi stvoreni u zanosu lijepe naše , blagoslovljeni Vašom povijesnom zaslugom….. HDZ MITOLOGIJe – političke NAUČNE FANTASTIKE , o izgrađenoj zemlji blagostanja i
bogatstva , gospodstva …. holivudskog glamura, dragulja , mercedesa, jahti …… na jednoj strani
i sirotinje , odricanja , i gladi djece , nezaposlenih , pučkih kuhinja i sakupljanja otpada na drugoj
strani…..

Za rastanak poklonila bih Vam , udobnu kožnu fotelju. Uspomenu i simbol administracije , koja nas je
uništila ,a bila je djelatnost u koju ste najviše uložili kao političari na vlasti ,
simbol lagodnog intelektualnog rada i mirne sigurne penzije …o kojoj ste maštali na teškim radnim omladinskim akcijama boreći se za bratstvo- jedinstvo hrvata i hrvatica!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

BABYLON – Austrija

Kako to da se bordel zove baš Babylon……kolega Horvatinčić bi mogo dati odgovor?
Isto tako , koji se to gradonačelnik baca tamo po krevetima?
James, molim te, da mi prevedi ono na cjeniku , kaj piše za dame i piće..precizno?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

HDZ treba kaznit na idućim izborima ma kakvog političkog opredjljenja bili. Naprosto treba političarima poslat poruku iznevjerite naša očekivanja zasnovana na danim obećanjima slijedi košarica, crveni karton, izbacite najslabiju kariku. Ovakvim načinom i opoziciji se šalje poruka ne dajite lažna obećanja past će te sa vlasti.
P.S. pun mi kufer biranja manjeg zla želim birati veće dobro.

sdp će nam odma skinuti plaće 10%, tako je bilo i 2001 god,,a osim toga u onom milanoviću ne vidim ništa dobro. Hdz će nas potopiti, nije jaca dorasla ovim zadacima, njoj je sve day after yesterday. Jedno kaže drugo radi i tako u krug, a mislim da je i njoj dodijala vlast. I jedina svjetilija točka mi je hns

svakoj zajednici i društvu općenito od pamtivijeka treba vođa … a to nažalost u Hr ne vidim … par mladih lopatara i oronulih srndaća je sve što se nudi trenutačno i uz dužno poštovanje prema svima niš od njih jer su propustili priliku rezove napraviti puuuno prije i bezbolnije … ovak bumo na kraju svi preplatili račun

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Kanabis, pusti 10 % manju plaću. Povlaštene mirovine nek srežu još 25 % minimalno.
Ovaj mjesec moj suprug dobio je 10 % manju povlaštenu mirovinu…nek. Rekla sam mu, nek
vidi kako žive ljudi sa 1500,00 mirovine!
Osobno sam za pravedniju raspodjelu. Svatko u ovoj državi želi da stvari krenu nabolje…
Sve one nalickane šofere, stražare, tjelohranitelje ja bi natjerala da stvarno rade.
Sve kreće iznova od ZAKONODAVSTVA!!!

Što se Milanovića tiče, njemu treba financijski tim. Na Novoj TV, stekao se dojam , da ne
barata točnim podacima Proračuna. Unutar velikih stavaka krije se VELIKA UŠTEDA, samo ju treba
vidjeti. On ju ne vidi, pa ne vidi niti gdje se može štediti.

Sisa je premalo. Ne mogu svi sisati . Treba uzeti metalnu žlicu i zagrabiti u zdjelu.
Prethodno ju treba napuniti .
REORGANIZACIJA UPRAVE ne može počivati na kreativnosti vladajuće stranke i njenih angažiranih
savjetnika. To je bedasti SUKOB INTERESA.

Milanović nek ima svoj tim. Već prije izbora , moraju ZVATI MMF! …Savjetodavno …pripremno
zatražiti pomoć….. a onda POD OKRILJEM MMF-a ……REZATI SVE ..dok se ne uredi
prihodovna i rashodovna strana….Tek tada je moguće cjelokupne MILIJARDE..opet
reprogramirati….ali, DOBRO PAZITI I NA SLIJEDEĆIM IZBORIMA !!!
HDZ će vrebati da ugrabi pozicije čim se situacija smiri.

Zato izbijanje zakonskih prava iz ruku , mora biti prvi korak!

MMF je prvi partner koji mora posjetiti NOVU VLADU! Tko će se usuditi njih pljuvati, skandalizirati,
podmićivati……..ili protiv njih voditi TIHI RAT, kako to traje protiv svakoga tko ima nešto protiv
HDZ-a …ili SDP.a? BIROKRATSKA HDZ klika na utjecajnim pozicijama vlada ovom državom….
Nagovorit će tu jadnu Ženu – Kosor- na što god žele……fakat!…Kaj ona odlučuje…?
Zaljubljena je…..neozbiljna , a situacija komatozna…
U romskim naseljima – SVAKI DAN JE BILA PIJANKA ….. ZAPILI SU SAV NOVAC HRVATSKIH MAJKI!
A sad 85% Roma zapije dječji doplatak i socijalni minimum…Kad ih pitaš – hoće se zaposliti..
Onda se cjenkaju za plaću….. Neće..ispod 5000,00 / toliko dobiva prosječna četveročlana obitelj-
a da BAŠ NIŠTA NE MRDNU PRSTOM..!/

Nemojte da Vam kopiram RJEŠENJA ..pa ćete vidjeti, gdje je Proračunski novac…iskorišten, hm…
To je kap u moru potrošača Proračuna….gdje su drugi…. ali, TO SU BIRAČI!!!
Donesu joj ORHIDEJE dok dođe u cipelicama u Romska naselja…..vidjet ćete kad krene
strka oko izbora…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Da li Vi uopće znate KOLIKU MIROVINU ima prijevremeno umirovljeni NAČELNIK policije
jedne prosječne POLICIJSKE UPRAVE U RH …u MRDUŠI DONJOJ?

Djeco draga…12.000,00 kuna? Ne vjerujete??? Pa , zavirite malo u Proračun, izvadite ta
Rješenja …pa , onda se čudite…i glasajte za HDZ…

Tu nema normalnih. Tko će to hraniti ???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

evo 100 od mene, pogotovo za mmf

A što se tiće Milanovića , on je mrtvo puhalo, foler, oduvijek je to i bio a niti njegovo uže vodstvo SDPa nije za ništa a kamo li za voditi državu…Opačička je stara cura, Bernadić je bahati klinac bez dana radnog staža, Linić je obićan galamđija, Antičevička samo vitla račvastim jezikom dok skupa sa mužom vesla svoje dalmoše,… itd, uglavnom totalno su nesposobni i kao oporba a jao si ga nama ako dobiju izbore…nije to više onaj Račanov SDP.

Kol. pinball je dobro napisao u postu više: "svakoj zajednici i društvu općenito od pamtivijeka treba vođa … a to nažalost u Hr ne vidim … par mladih lopatara i oronulih srndaća je sve što se nudi trenutačno " i to je tužna istina, nemaš koga birati osim nametnutog a to što se nudi nije ni za kamenom gađati

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


HDZ treba kaznit na idućim izborima ma kakvog političkog opredjljenja bili. Naprosto treba političarima poslat poruku iznevjerite naša očekivanja zasnovana na danim obećanjima slijedi košarica, crveni karton, izbacite najslabiju kariku. Ovakvim načinom i opoziciji se šalje poruka ne dajite lažna obećanja past će te sa vlasti.
P.S. pun mi kufer biranja manjeg zla želim birati veće dobro.

Zar nije SDP 2000 godine iznevjerio sva,ali sva izborna obećanja.Od revizije privatizacije do
vraćanja opljačkanog novca,smanjenja nezaposlenosti itd???
S druge strane SDP nema baš nikakav program za izlazak iz recesije!!!
Za vladavine SDP-a Država je bila strahovito zadužena(sa 8-9 na 20 mild. Eura)i posvađana.
Ne tvrdim da je HDZ najbolja opcija,ali je definitivno bolja od SDP-a.
Ova Vlada se barem trudi i provodi svoj program .
Zato mi je drago da se nije ovim rebalansom išlo u radikalne rezove jer bi tada ova Vlada
izgubila izbore.Pitanje je da li bi se mogli provesti bez socijalnih nemira.
Pozdrav

Ni HDZ niti SDP nisu sposobni voditi državu!
Predlažem donošenje hitnog zakona o kažnjavanju,svaka krađa – malverzacija odsjeći lopovima ruke.
POLICIJA ne radi čistku krivaca!
Odakle pojedincima stotine milijuna Eura? Sve ih treba u zatvor, a ljude zapošljavati po kriteriju vrijednosti, zalaganja, obrazovanja, a ne nekim HDZ rodbinskim vezama.
Ova vlast neće još dugo, spremna i zrela za KRAJ, al bojim se da ni SDP ne zna raditi posao.
Stoga je bolje da netko treći ponudi nešto konkretno.
Dođe li MMF onda smo tek NAHEBALI! Al opet to nije najgore!

26.11.2010 - Dan D

ono što je najtužnije , najgore i kako kaže Jaca ,"bolno" ,naša djeca će uz nas vraćati sve dugove ovih đebalebaroša .
postajemo ozbiljna dužnička država sa neozbiljnom i nesigurnom vlasti koja samo čuva svoj pakšu u foteljama .
i može se slobodno reklamirati : tako lijepa, a tako prezadužena

(ovako se prije govorilo za Grčku )

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


ono što je najtužnije , najgore i kako kaže Jaca ,"bolno" ,naša djeca će uz nas vraćati sve dugove ovih đebalebaroša .

samo se ti nadaj da če ti djeca vraćat. sve ćeš ti to sam vratit.

New Report

Close